Amelia - en to nl_NL translation catalogue (3455 entries)

en:  (Incl. Tax)
nl_NL:  (Incl. BTW)

en: "Book now" Button Type
nl_NL: Knop 'Nu boeken'

en: "Go back" Button Type
nl_NL: Knoptype "Terug"

en: "I'm not a robot" checkbox
nl_NL: "Ik ben geen robot" selectievakje

en: "Paying now" Button Type
nl_NL: Type panel knop

en: "Payment Method" View
nl_NL: “Betaalmethode” Weergave

en: # of Hours in appointment
nl_NL: # uren in afspraak

en: # of appointments
nl_NL: # afspraken

en: # of bookings
nl_NL: # boekingen

en: 'Back' button style
nl_NL: Stijl van de knop 'Terug'

en: 'Book another' button style
nl_NL: Stijl van de knop 'Nog een boeken'

en: 'Book now' button style
nl_NL: Stijl van de knop 'Nu boeken'

en: 'Book' button style
nl_NL: Stijl van de knop 'Boek'

en: 'Booking Date and Time' sets the limit based on when the booking is made, regardless of the appointment date. 'Appointment Date and Time' sets the limit based on the scheduled appointment itself.
nl_NL: 'Boekingsdatum en -tijd' stelt de limiet in op basis van wanneer de boeking is gemaakt, ongeacht de afspraakdatum. 'Afspraakdatum en -tijd' stelt de limiet in op basis van de geplande afspraak zelf.

en: 'Bringing anyone with you' popup
nl_NL: Pop-up 'Neem iemand mee'

en: 'Cancel' button style
nl_NL: Stijl van de knop 'Annuleren'

en: 'Change password' button style
nl_NL: Stijl van de knop 'Wachtwoord wijzigen'

en: 'Close' button style
nl_NL: Stijl van de knop 'Sluiten'

en: 'Confirm' button style
nl_NL: Stijl van de knop 'Bevestigen'

en: 'Continue' button style
nl_NL: Stijl van de knop 'Doorgaan'

en: 'Customer panel' button style
nl_NL: Stijl van de knop 'Klantenpaneel'

en: 'Delete' button style
nl_NL: Stijl van de knop 'Verwijderen'

en: 'Filter' button style
nl_NL: Stijl van de knop 'Filter'

en: 'Finish' button style
nl_NL: Stijl van de knop 'Voltooien'

en: 'Join waiting list' button style
nl_NL: Stijl van de knop 'Op wachtlijst plaatsen'

en: 'Learn more' button
nl_NL: Knop 'Meer informatie'

en: 'Learn more' button style
nl_NL: Stijl van de knop 'Meer informatie'

en: 'New Event' button style
nl_NL: Stijl van de knop 'Nieuw evenement'

en: 'New appointment' button style
nl_NL: Stijl van de knop 'Nieuwe afspraak'

en: 'Read more' button style
nl_NL: Stijl van de knop 'Lees meer'

en: 'Save changes' button style
nl_NL: Stijl van de knop 'Wijzigingen opslaan'

en: 'Scan e-ticket' button
nl_NL: Knop 'E-ticket scannen'

en: 'Send' button style
nl_NL: Stijl van de knop 'Verzenden'

en: 'Set password' button style
nl_NL: Stijl van de knop 'Wachtwoord instellen'

en: 'Sign in' button style
nl_NL: Stijl van de knop 'Aanmelden'

en: 'View employee' button style
nl_NL: Stijl van de knop 'Werknemer bekijken'

en: 'View in package' button
nl_NL: Knop 'Bekijken in pakket'

en: (Paying now)
nl_NL: (Nu betalen)

en: +more
nl_NL: +meer

en: +{count} more
nl_NL: +{count} meer

en: 1 day
nl_NL: 1 dag

en: 1 year
nl_NL: 1 jaar

en: 1/1 width
nl_NL: 1/1 breedte

en: 1/2 width
nl_NL: 1/2 breedte

en: 10h
nl_NL: 10u

en: 10min
nl_NL: 10 min

en: 11h
nl_NL: 11u

en: 12h
nl_NL: 12u

en: 12min
nl_NL: 12 min

en: 15min
nl_NL: 15 min

en: 1h
nl_NL: 1u

en: 1h 30min
nl_NL: 1u 30 min

en: 1min
nl_NL: 1 min

en: 2 days
nl_NL: 2 dagen

en: 2 weeks
nl_NL: 2 weken

en: 2 years
nl_NL: Jaren

en: 20min
nl_NL: 20 min

en: 2h
nl_NL: 2u

en: 2min
nl_NL: 2 min

en: 3 days
nl_NL: 3 dagen

en: 3 months
nl_NL: 3 maanden

en: 3 weeks
nl_NL: 3 weken

en: 3 years
nl_NL: Jaren

en: 30min
nl_NL: 30 min

en: 3h
nl_NL: 3u

en: 4 days
nl_NL: 4 dagen

en: 4 weeks
nl_NL: 4 weken

en: 45min
nl_NL: 45 min

en: 4h
nl_NL: 4u

en: 5 days
nl_NL: 5 dagen

en: 5min
nl_NL: 5 min

en: 6 days
nl_NL: 6 dagen

en: 6 months
nl_NL: 6 maanden

en: 6h
nl_NL: 6u

en: 8h
nl_NL: 8u

en: 9h
nl_NL: 9u

en: <p>The <strong>Amelia</strong> plugin requires PHP version 5.5 or greater.</p>
nl_NL: <p>De <strong> Amelia </strong> plugin vereist PHP versie 5.5 of hoger. </p>

en: A percentage deposit is calculated based on the total booking price. A fixed amount can either be multiplied by the number of people or applied as a single total amount.
nl_NL: Een aanbetalingspercentage wordt berekend op basis van de totale boekingsprijs. Een vast bedrag kan worden vermenigvuldigd met het aantal personen of als een enkel totaalbedrag worden toegepast.

en: A server error occurred. Please try again later.
nl_NL: Er is een serverfout opgetreden. Probeer het later opnieuw.

en: A single booking may include multiple attendees (spots).
nl_NL: Een enkele boeking kan meerdere deelnemers (plaatsen) omvatten.

en: AM - Booking view
nl_NL: AM - Boekingsoverzicht

en: AM - Catalog Booking
nl_NL: AM - Catalogusweergave

en: AM - Catalog view
nl_NL: AM - Catalogusweergave

en: AM - Customer Panel
nl_NL: AM - Klantenpanel

en: AM - Employee Panel
nl_NL: AM - Werknemerspanel

en: AM - Events Calendar Booking
nl_NL: AM - Evenementenkalender Boeken

en: AM - Events List Booking
nl_NL: AM - Evenementenlijst Boeking

en: AM - Events view
nl_NL: AM - Evenementenweergave

en: AM - Search view
nl_NL: AM - Zoekweergave

en: AM - Step Booking
nl_NL: AM - Stap Boeking

en: API Key
nl_NL: API-sleutel

en: API Key copied to clipboard.
nl_NL: API-sleutel gekopieerd naar klembord.

en: API base URL:
nl_NL: API-basis URL:

en: API setup
nl_NL: API-instellingen

en: About
nl_NL: Over

en: About Event
nl_NL: Over dit event

en: About Package
nl_NL: Voeg Pakket toe

en: About Service
nl_NL: Omschrijving

en: About event
nl_NL: Over evenement

en: About package
nl_NL: Over het pakket

en: About service
nl_NL: Over de dienst

en: About this Event
nl_NL: Over dit Event

en: About this event
nl_NL: Over dit evenement

en: Accent text
nl_NL: Accenttekst

en: Accept payments for bookings and services via PayPal.
nl_NL: Accepteer betalingen voor boekingen en diensten via PayPal.

en: Accept payments seamlessly through the Mollie payment gateway.
nl_NL: Accepteer moeiteloos betalingen via de Mollie-betaalgateway.

en: Accept payments via Razorpay, ideal for Indian businesses.
nl_NL: Accepteer betalingen via Razorpay, ideaal voor Indiase bedrijven.

en: Access link
nl_NL: Toegangslink

en: Access link success
nl_NL: Toegangslink succesvol

en: Access your financial data in seconds
nl_NL: Bekijk uw financiële gegevens binnen enkele seconden

en: Account ID
nl_NL: Bedrag

en: Action
nl_NL: Actie

en: Action Triggered
nl_NL: Actie Geactiveerd

en: Action-based notification
nl_NL: Actiegebaseerde melding

en: Actions
nl_NL: Acties

en: Activate
nl_NL: Activeren

en: Activate with Envato
nl_NL: Activeer met Envato

en: Activated with Envato
nl_NL: Geactiveerd met Envato

en: Activation
nl_NL: Activatie

en: Activation settings
nl_NL: Activeringsinstellingen

en: Active
nl_NL: Actief

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Add Attendee
nl_NL: Voeg Deelnemer Toe

en: Add Break
nl_NL: Onderbreking toevoegen

en: Add Coupon
nl_NL: Kortingsbon Toevoegen

en: Add Customer
nl_NL: Klant toevoegen

en: Add Date
nl_NL: Voeg datum toe

en: Add Date Range
nl_NL: Tijdsvak toevoegen

en: Add Day Off
nl_NL: Verlofdag Toevoegen

en: Add Extra
nl_NL: Voeg Extra toe

en: Add Google Maps API Key to show Google static map on "Locations" page.
nl_NL: Voeg een Google Maps API-key toe om een statische Google Maps-kaart weer te geven op de pagina "Locations".

en: Add Meta Pixel to track ad conversions and optimize marketing.
nl_NL: Voeg Meta Pixel toe om advertentieconversies bij te houden en marketing te optimaliseren.

en: Add Period
nl_NL: Periode toevoegen

en: Add Pricing Category
nl_NL: Prijscategorie toevoegen

en: Add Special Day
nl_NL: Speciale dag toevoegen

en: Add Stripe address fields
nl_NL: Stripe-adresvelden toevoegen

en: Add Webhook
nl_NL: Webhook toevoegen

en: Add a Google Analytics tracking code to your booking page to gain insights into visitor behavior.
nl_NL: Voeg een Google Analytics-trackingcode toe aan uw boekingspagina om inzicht te krijgen in het gedrag van bezoekers.

en: Add a redirect URL for cases when a customer attempts to book a time slot that has already been taken.
nl_NL: Voeg een omleidings-URL toe voor gevallen waarin een klant probeert een tijdslot te boeken dat al is ingenomen.

en: Add another account
nl_NL: Extra account toevoegen

en: Add appointment
nl_NL: Afspraak toevoegen

en: Add booking
nl_NL: Boeking toevoegen

en: Add calendar
nl_NL: Kalender toevoegen

en: Add category
nl_NL: Categorie toevoegen

en: Add custom field
nl_NL: Aangepast veld toevoegen

en: Add custom notification
nl_NL: Aangepaste melding toevoegen

en: Add customer
nl_NL: Klant toevoegen

en: Add date range
nl_NL: Datumbereik toevoegen

en: Add day off
nl_NL: Voeg vrije dag toe

en: Add day(s)
nl_NL: Dag(en) toevoegen

en: Add duration
nl_NL: Duur toevoegen

en: Add element (button, link...) ID, that will manually load amelia shortcode content
nl_NL: Voeg element (knop, link...) ID toe, dat amelia shortcode inhoud handmatig zal laden

en: Add event
nl_NL: Evenement toevoegen

en: Add event attendees
nl_NL: Voeg evenementdeelnemers toe

en: Add extra
nl_NL: Voeg extra toe

en: Add more Appointments
nl_NL: Meer afspraken toevoegen

en: Add more appointments
nl_NL: Meer afspraken toevoegen

en: Add multiple employees to your booking system, manage their schedules, and assign them to services or events, making it easy to scale your business and coordinate your team.
nl_NL: Voeg meerdere medewerkers toe aan uw boekingssysteem, beheer hun roosters en wijs ze toe aan diensten of evenementen, zodat u uw bedrijf eenvoudig kunt opschalen en uw team kunt coördineren.

en: Add option
nl_NL: Optie toevoegen

en: Add package
nl_NL: Pakket toevoegen

en: Add period
nl_NL: Periode toevoegen

en: Add pricing category
nl_NL: Prijscategorie toevoegen

en: Add rule
nl_NL: Regel toevoegen

en: Add services
nl_NL: Diensten toevoegen

en: Add special day
nl_NL: Speciale dag toevoegen

en: Add to Calendar
nl_NL: Toevoegen aan agenda

en: Add to calendar
nl_NL: Toevoegen aan agenda

en: Add tracking
nl_NL: Tracking toevoegen

en: Add work hours
nl_NL: Werkuren toevoegen

en: Additional information
nl_NL: Aanvullende informatie

en: Additional people
nl_NL: Extra personen

en: Address
nl_NL: Adres

en: Admin
nl_NL: Beheerder

en: Advanced
nl_NL: Geavanceerd

en: After
nl_NL: Na

en: After account activation, subscribers will be created as customers in Amelia
nl_NL: Na activering van de account worden abonnees als klanten aangemaakt in Amelia

en: After with space
nl_NL: Na witruimte

en: Agencies
nl_NL: Bureaus

en: Alert content
nl_NL: Waarschuwingsinhoud

en: Alert message
nl_NL: Waarschuwingsbericht

en: All
nl_NL: Alle

en: All Locations
nl_NL: Alle Locaties

en: All Services
nl_NL: Alle Diensten

en: All appointments are selected
nl_NL: Alle afspraken zijn geselecteerd

en: All appointments will be scheduled with the status selected here.
nl_NL: Alle afspraken worden gepland met de hier geselecteerde status.

en: All appointments will be selected later
nl_NL: Alle afspraken worden later geselecteerd

en: All assigned services
nl_NL: Alle toegewezen diensten

en: All bookings
nl_NL: Gemiddelde boekingen

en: All customers
nl_NL: Alle klanten

en: All employees
nl_NL: Alle medewerkers

en: All events
nl_NL: Alle events

en: All extras
nl_NL: Alle extra's

en: All locations
nl_NL: Alle locaties

en: All packages
nl_NL: Alle pakketten

en: All services
nl_NL: Alle Diensten

en: All services are booked separately
nl_NL: Alle diensten worden apart geboekt.

en: All services are booked separately.
nl_NL: Alle diensten worden apart geboekt.

en: All slots are selected
nl_NL: Alle slots zijn geselecteerd

en: All tickets have already been scanned
nl_NL: Alle tickets zijn al gescand

en: Allow additional people
nl_NL: Extra personen toestaan

en: Allow admin to book appointment at any time
nl_NL: Admin kan op elk moment een afspraak maken

en: Allow admin to book over an existing appointment
nl_NL: Sta boeking toe van openstaande afspraken

en: Allow booking above maximum capacity
nl_NL: Sta boekingen toe boven het maximumaantal

en: Allow booking without a prior login
nl_NL: Boeken zonder voorafgaande aanmelding toestaan

en: Allow bringing more people
nl_NL: Sta toe om meer personen mee te brengen

en: Allow clients to secure bookings with partial payments.
nl_NL: Klanten toestaan om boekingen te bevestigen met gedeeltelijke betalingen.

en: Allow customers and employees to quickly sign in using their Facebook account, making the login process faster, simpler, and more secure.
nl_NL: Klanten en medewerkers toestaan snel in te loggen met hun Facebook-account, waardoor het inlogproces sneller, eenvoudiger en veiliger wordt.

en: Allow customers and employees to quickly sign in using their Google account, making the login process faster, simpler, and more secure.
nl_NL: Klanten en medewerkers toestaan snel in te loggen met hun Google-account, waardoor het inlogproces sneller, eenvoudiger en veiliger wordt.

en: Allow customers to book multiple services in a single transaction for a streamlined experience.
nl_NL: Klanten toestaan om meerdere diensten in één transactie te boeken voor een gestroomlijnde ervaring.

en: Allow customers to book repeating appointments with customizable recurrence.
nl_NL: Klanten toestaan om herhaalde afspraken te boeken met aanpasbare herhaling.

en: Allow customers to cancel packages
nl_NL: Klanten toestaan pakketten te annuleren

en: Allow customers to choose employee on the customer panel
nl_NL: Sta klanten toe om een medewerker te kiezen op het klantenpaneel.

en: Allow customers to delete their profile
nl_NL: Sta klanten toe hun profiel te verwijderen

en: Allow customers to pay full amount
nl_NL: Klanten toestaan het volledige bedrag te betalen

en: Allow customers to pay total appointment amount
nl_NL: Laat klanten het totale bedrag van de afspraak betalen

en: Allow customers to pay total event amount
nl_NL: Sta klanten toe om het totale bedrag van het evenement te betalen

en: Allow customers to reschedule their own appointments
nl_NL: Sta klanten toe hun eigen afspraken opnieuw in te stellen

en: Allow customers to see other attendees
nl_NL: Sta bezoekers toe om ander deelnemers te zien

en: Allow employees to manage appointments and events with ease. Customize colors to match your branding and improve usability.
nl_NL: Sta medewerkers toe om afspraken en evenementen eenvoudig te beheren. Pas kleuren aan om bij uw merk te passen en de bruikbaarheid te verbeteren.

en: Allow employees to manage customers
nl_NL: Medewerkers toestaan om klanten te beheren

en: Allow employees to manage their appointments
nl_NL: Geef werknemers de mogelijkheid om hun afspraken te beheren

en: Allow employees to manage their days off
nl_NL: Geef werknemers de mogelijkheid om hun vrije dagen te beheren

en: Allow employees to manage their events
nl_NL: Medewerkers toestaan hun evenementen te beheren

en: Allow employees to manage their schedule
nl_NL: Medewerkers toestaan hun planning te beheren

en: Allow employees to manage their services
nl_NL: Medewerkers toestaan hun diensten te beheren

en: Allow employees to manage their special days
nl_NL: Medewerkers toestaan hun speciale dagen te beheren

en: Allow employees to view all customers
nl_NL: Medewerkers toestaan alle klanten in te zien

en: Allow multiple bookings per customer
nl_NL: Sta meerdere boekingen per klant toe

en: Allow payment via Payment Link
nl_NL: Betaling via betaallink toestaan

en: Allow the same customer to book more than once
nl_NL: Sta dezelfde klant toe meer dan eenmalig te boeken

en: Allow the short description below the booking form to support Amelia Booking Plugin and spread the word about it.
nl_NL: Zorg ervoor dat de korte beschrijving onder het boekingsformulier Amelia Booking Plugin ondersteunt en verspreid het nieuws hierover.

en: Alpha sender ID
nl_NL: Alpha-afzender-ID

en: Alpha sender ID can't be empty
nl_NL: Alpha-afzender-ID mag niet leeg zijn

en: Already Paid
nl_NL: Al betaald

en: Already have an account?
nl_NL: Heb je al een account?

en: Also cancel and delete future events
nl_NL: Annuleer en verwijder ook toekomstige evenementen

en: Also cancel future events
nl_NL: Ook toekomstige evenementen annuleren

en: Also delete future events
nl_NL: Ook toekomstige evenementen verwijderen

en: Also open future events
nl_NL: Ook toekomstige evenementen openen

en: Amelia - Booking Button
nl_NL: Amelia - Boekingsknop

en: Amelia - Booking view
nl_NL: Amelia - Boekingsweergave

en: Amelia - Catalog Booking
nl_NL: Amelia - Catalogusweergave

en: Amelia - Catalog view
nl_NL: Amelia - Catalogusweergave

en: Amelia - Customer Panel
nl_NL: Amelia - Klantpaneel

en: Amelia - Employee Panel
nl_NL: Amelia - Medewerkerspaneel

en: Amelia - Events
nl_NL: Amelia - Evenementen

en: Amelia - Events Calendar
nl_NL: Amelia - Evenementenkalender

en: Amelia - Events List
nl_NL: Amelia - Evenementenlijst

en: Amelia - Events List Button
nl_NL: Amelia - knop Evenementenlijst

en: Amelia - Search view
nl_NL: Amelia - Zoekweergave

en: Amelia - Step-By-Step Booking
nl_NL: Amelia - Stapsgewijze Boeking

en: Amelia Add to calendar page
nl_NL: Amelia Toevoegen aan kalenderpagina

en: Amelia Events List Booking Settings
nl_NL: Amelia Evenementenlijst boekingsinstellingen

en: Amelia Events List Booking Shortcode
nl_NL: Amelia Evenementenlijst boekingsshortcode

en: Amelia Profile Settings
nl_NL: Amelia Profiel Instellingen

en: Amelia Step Booking Settings
nl_NL: Amelia Stap-voor-stap boeken-instellingen

en: Amelia Step Booking Shortcode
nl_NL: Amelia Stap-voor-stap boeken-shortcode

en: Amelia Users Settings
nl_NL: Amelia Gebruikers Instellingen

en: Amount
nl_NL: Bedrag

en: An email with details of your booking has been sent to you.
nl_NL: Een e-mail met details van jouw boeking is naar je verzonden.

en: An unexpected error occurred. Please try again later.
nl_NL: Er is een onverwachte fout opgetreden. Probeer het later opnieuw.

en: Any
nl_NL: Willekeurige

en: Any Employee
nl_NL: Elke werknemer

en: Any Employee Option Visibility:
nl_NL: Elke werknemer optie zichtbaarheid:

en: Any Location
nl_NL: Elke locatie

en: Apple Calendar
nl_NL: Google Agenda

en: Apple Calendar (Personal)
nl_NL: Apple Agenda (Persoonlijk)

en: Apple Calendar setup
nl_NL: Apple Agenda instellen

en: Application (client) ID
nl_NL: Applicatie (client) ID

en: Application fee amount (%)
nl_NL: Bedrag applicatiekosten (%)

en: Applied for all assigned services
nl_NL: Toegepast voor alle toegewezen diensten

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: Apply 'Booking close' settings to all recurring events
nl_NL: Pas 'Boeking sluiten' instellingen toe op alle terugkerende evenementen

en: Apply 'Booking open' settings to all recurring events
nl_NL: Pas 'Boeking open' instellingen toe op alle terugkerende evenementen

en: Apply Changes to Events
nl_NL: Wijzigingen toepassen op evenementen

en: Apply on
nl_NL: Geldig op

en: Apply this to all recurring events
nl_NL: Pas dit toe op alle terugkerende evenementen

en: Apply to All Days
nl_NL: Toepassen op alle dagen

en: Apply to all days
nl_NL: Toepassen op alle dagen

en: Apply to future recurring events
nl_NL: Toepassen op toekomstige terugkerende evenementen

en: Appointment
nl_NL: Afspraak

en: Appointment Canceled
nl_NL: Afspraak geannuleerd

en: Appointment Date:
nl_NL: Datum afspraak:

en: Appointment ID
nl_NL: Afspraak ID

en: Appointment Info
nl_NL: Afspraak info

en: Appointment Repeats
nl_NL: Afspraak herhalingen

en: Appointment booked
nl_NL: Afspraken te boeken

en: Appointment can't be rescheduled
nl_NL: Afspraak kan niet worden verplaatst

en: Appointment canceled
nl_NL: Afspraak geannuleerd

en: Appointment date
nl_NL: Afspraakdatum

en: Appointment date & time
nl_NL: Afspraakdatum en -tijd

en: Appointment deposit
nl_NL: Afspraak aanbetaling

en: Appointment details
nl_NL: Afspraakdetails

en: Appointment duration
nl_NL: Duur van de afspraak

en: Appointment end time
nl_NL: Eindtijd van de afspraak

en: Appointment has been created.
nl_NL: Afspraak is aangemaakt.

en: Appointment has been deleted
nl_NL: Afspraak is verwijderd

en: Appointment has been deleted.
nl_NL: Afspraak is verwijderd.

en: Appointment has been rescheduled
nl_NL: Afspraak is opnieuw gepland

en: Appointment has been saved
nl_NL: Afspraak is opgeslagen

en: Appointment has been updated.
nl_NL: Afspraak is bijgewerkt.

en: Appointment information
nl_NL: Afspraak informatie

en: Appointment initial date
nl_NL: Eerste afspraakdatum

en: Appointment initial date & time
nl_NL: Eerste datum en tijdstip van de afspraak

en: Appointment initial end time
nl_NL: Begintijd van de afspraak

en: Appointment initial start time
nl_NL: Begintijd van de afspraak

en: Appointment is removed from the cart.
nl_NL: De afspraak wordt uit de Winkelwagen verwijderd.

en: Appointment management guide
nl_NL: Handleiding voor afspraakbeheer

en: Appointment not found.
nl_NL: Afspraak niet gevonden.

en: Appointment note
nl_NL: Afspraaknotitie

en: Appointment note has been updated.
nl_NL: Afspraaknotitie is bijgewerkt.

en: Appointment notes
nl_NL: Aantekeningen bij afspraak

en: Appointment price
nl_NL: Afspraak prijs

en: Appointment repeats
nl_NL: Afspraak herhalingen

en: Appointment space name
nl_NL: Naam van de afspraakruimte

en: Appointment start time
nl_NL: Starttijd afspraak

en: Appointment status
nl_NL: Status van de afspraak

en: Appointment status has been changed to
nl_NL: De status van de afspraak is gewijzigd in

en: Appointment status has been updated.
nl_NL: De status van de afspraak is bijgewerkt.

en: Appointment title
nl_NL: Titel van de afspraak

en: Appointments
nl_NL: Afspraken

en: Appointments booked
nl_NL: Afspraken te boeken

en: Appointments from the first package expire on:
nl_NL: Afspraken in dit pakket

en: Appointments in this package
nl_NL: Afspraken in dit pakket

en: Appointments in this service
nl_NL: Afspraken in deze dienst

en: Appointments to book
nl_NL: Afspraken te boeken

en: Appointments waiting list
nl_NL: Wachtlijst voor afspraken

en: Approve appointment link
nl_NL: Link voor het goedkeuren van afspraken

en: Approved
nl_NL: Goedgekeurd

en: Are you sure you want to block this customer?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze klant wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to cancel and delete this event?
nl_NL: Weet je zeker dat je dit evenement wilt annuleren en verwijderen?

en: Are you sure you want to cancel this appointment?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze afspraak wilt annuleren?

en: Are you sure you want to cancel this event?
nl_NL: Weet je zeker dat je dit event wilt annuleren?

en: Are you sure you want to cancel this package?
nl_NL: Weet u zeker dat u dit pakket wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to cancel your attendance?
nl_NL: Weet je zeker dat je jouw deelname wilt annuleren?

en: Are you sure you want to close this event?
nl_NL: Weet u zeker dat u dit evenement wilt sluiten?

en: Are you sure you want to delete selected attendee?
nl_NL: Weet je zeker dat je de geselecteerde deelnemer wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete selected attendees?
nl_NL: Weet je zeker dat je de geselecteerde deelnemers wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete these items?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze items wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this appointment?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze afspraak wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this block time?
nl_NL: Weet u zeker dat u dit tijdsblok wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this category?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze categorie wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this coupon?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze kortingsbon wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this customer?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze klant wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this employee?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze medewerker wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this event booking?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze boeking voor het evenement wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this event?
nl_NL: Weet je zeker dat je het event wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this location?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze locatie wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this notification?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze melding wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this package booking?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze pakketboeking wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this package?
nl_NL: Weet u zeker dat u dit pakket wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this resource?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze dienst wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this service?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze dienst wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this tax?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze extra optie wilt verwijderen

en: Are you sure you want to delete your profile? You will lose access to all your bookings and access to the customer panel.
nl_NL: Weet je zeker dat je jouw profiel wit verwijderen? Je verliest alle toegang tot je boekingen en het klantpaneel.

en: Are you sure you want to duplicate this appointment?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze afspraak wilt dupliceren?

en: Are you sure you want to duplicate this category?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze categorie wilt dupliceren?

en: Are you sure you want to duplicate this coupon?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze kortingsbon wilt dupliceren?

en: Are you sure you want to duplicate this employee?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze medewerker wilt dupliceren?

en: Are you sure you want to duplicate this event?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze kortingsbon wilt dupliceren?

en: Are you sure you want to duplicate this location?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze locatie wilt dupliceren?

en: Are you sure you want to duplicate this package?
nl_NL: Weet je zeker dat je dit pakket wilt dupliceren?

en: Are you sure you want to duplicate this resource?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze dienst wilt dupliceren?

en: Are you sure you want to duplicate this service?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze dienst wilt dupliceren?

en: Are you sure you want to hide this coupon?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze kortingsbon wilt verbergen?

en: Are you sure you want to hide this employee?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze medewerker wilt verbergen?

en: Are you sure you want to hide this event?
nl_NL: Weet u zeker dat u dit evenement wilt verbergen?

en: Are you sure you want to hide this location?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze locatie wilt verbergen?

en: Are you sure you want to hide this package?
nl_NL: Weet je zeker dat je dit pakket wilt verbergen?

en: Are you sure you want to hide this resource?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze dienst wilt verbergen?

en: Are you sure you want to hide this service?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze dienst wilt verbergen?

en: Are you sure you want to hide this tax?
nl_NL: Weet je zeker dat je dit pakket wilt verbergen?

en: Are you sure you want to open this event?
nl_NL: Weet je zeker dat je dit event wilt heropenen?

en: Are you sure you want to refund this payment?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze betaling wilt terugbetalen?

en: Are you sure you want to reset your form settings?
nl_NL: Weet u zeker dat u uw formulierinstellingen opnieuw wilt instellen?

en: Are you sure you want to show this coupon?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze kortingsbon wilt weergeven?

en: Are you sure you want to show this employee?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze medewerker wilt weergeven?

en: Are you sure you want to show this event?
nl_NL: Weet je zeker dat je dit evenement wilt weergeven?

en: Are you sure you want to show this location?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze locatie wilt weergeven?

en: Are you sure you want to show this package?
nl_NL: Weet je zeker dat je dit pakket wilt weergeven?

en: Are you sure you want to show this resource?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze dienst wilt weergeven?

en: Are you sure you want to show this service?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze dienst wilt weergeven?

en: Are you sure you want to show this tax?
nl_NL: Weet je zeker dat je dit pakket wilt weergeven?

en: Are you sure you want to skip the setup? Once skipped, the guided setup will no longer be available. All settings will need to be configured later.
nl_NL: Weet u zeker dat u de installatie wilt overslaan? Als u dit doet, is de begeleide installatie niet meer beschikbaar. Alle instellingen moeten dan later worden geconfigureerd.

en: Are you sure you want to unblock this customer?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze klant wilt verwijderen?

en: Are you sure? This action can't be undone.
nl_NL: Weet je het zeker? Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Assigned
nl_NL: Toegewezen

en: Assigned Services
nl_NL: Toegewezen diensten

en: Assigned employee full name
nl_NL: Volledige naam van toegewezen medewerker

en: Attachment
nl_NL: Bijlage

en: Attachment upload path
nl_NL: Bijlage uploadlocatie

en: Attendee
nl_NL: Deelnemer

en: Attendee Asc
nl_NL: Deelnemer Oplopend

en: Attendee Desc
nl_NL: Deelnemer Aflopend

en: Attendee code
nl_NL: Deelnemercode

en: Attendee has been saved
nl_NL: Deelnemer is opgeslagen

en: Attendee have been deleted
nl_NL: Deelnemer is verwijderd

en: Attendee have not been deleted
nl_NL: Deelnemer is niet verwijderd

en: Attendees
nl_NL: Deelnemers

en: Attendees Allowed
nl_NL: Deelnemercode

en: Attendees Export Format
nl_NL: Exportformaat deelnemers

en: Attendees have been deleted
nl_NL: Deelnemers zijn verwijderd

en: Attendees have not been deleted
nl_NL: Deelnemers zijn niet verwijderd

en: Auto-Reply Message
nl_NL: Automatisch antwoordbericht

en: Auto-approve booking after payment
nl_NL: Boeking automatisch goedkeuren na betaling

en: Auto-fill your details using:
nl_NL: Vul uw gegevens automatisch in met:

en: Automate communication with notifications triggered by booking status, time, or custom rules
nl_NL: Automatiseer communicatie met meldingen die worden geactiveerd door boekingsstatus, tijd of aangepaste regels

en: Automated invoices for a smoother payment experience
nl_NL: Geautomatiseerde facturen voor een vlottere betalingservaring

en: Automatically calculate and apply taxes for hassle-free compliance and accurate billing.
nl_NL: Automatisch belastingen berekenen en toepassen voor probleemloze naleving en nauwkeurige facturering.

en: Automatically calculate and apply taxes to your services and events, ensuring accurate billing and hassle-free compliance with every transaction.
nl_NL: Bereken en pas automatisch belastingen toe op uw diensten en evenementen, zodat u verzekerd bent van een nauwkeurige facturering en probleemloze naleving bij elke transactie.

en: Automatically create Amelia Customer user
nl_NL: Creëer automatisch een Amelia Gebruiker

en: Automatically create Amelia Customers from WP Users
nl_NL: Creëer automatisch een Amelia Gebruiker

en: Automatically create Zoom meetings for bookings and notify customers and employees.
nl_NL: Zoom-vergaderingen automatisch aanmaken voor boekingen en klanten en medewerkers op de hoogte stellen.

en: Automatically generate invoices for every booking, making payments easier, more transparent, and fully streamlined for both you and your clients.
nl_NL: Genereer automatisch facturen voor elke boeking, waardoor betalingen eenvoudiger, transparanter en volledig gestroomlijnd worden voor zowel u als uw klanten.

en: Automatically update the booking status to "Approved" after a successful payment is completed through the payment link.
nl_NL: De boekingsstatus automatisch bijwerken naar "Goedgekeurd" nadat een succesvolle betaling is voltooid via de betalingslink.

en: Availability
nl_NL: Beschikbaarheid

en: Available
nl_NL: Beschikbaar

en: Available date background
nl_NL: Beschikbare datumachtergrond

en: Available date text
nl_NL: Beschikbare datumtekst

en: Available from Pro license
nl_NL: Beschikbaar vanaf Pro-licentie

en: Available from Standard license
nl_NL: Beschikbaar vanaf Standaard licentie

en: Available from Starter license
nl_NL: Beschikbaar vanaf Starterslicentie

en: Available in Elite licence
nl_NL: Beschikbaar in Elite-licentie

en: Available in package
nl_NL: Beschikbaar in pakket

en: Avoid double-booking by automatically coordinating shared rooms, equipment, or tools
nl_NL: Voorkom dubbele boekingen door gedeelde ruimtes, apparatuur of gereedschap automatisch te coördineren.

en: Away
nl_NL: Afwezig

en: Back
nl_NL: Terug

en: Back button
nl_NL: Terugknop

en: Back to
nl_NL: Terug naar

en: Back to appointments
nl_NL: Terug naar afspraken

en: Back to packages
nl_NL: Terug naar pakketten

en: Back to recurring settings
nl_NL: Toon terugkerende events

en: Background
nl_NL: Achtergrond

en: Background Color
nl_NL: Achtergrond Kleur

en: Background Gradient Angle
nl_NL: Hoek achtergrondverloop

en: Background Gradient Color 1
nl_NL: Achtergrond Kleurverloop 1

en: Background Gradient Color 2
nl_NL: Achtergrond Kleurverloop 2

en: Badge color
nl_NL: Badgekleur

en: Badge label
nl_NL: Badgelabel

en: Badges setup
nl_NL: Badges instellen

en: Balance
nl_NL: Balans

en: Base Price:
nl_NL: Basisprijs:

en: Basic
nl_NL: Basis

en: Beauty
nl_NL: Schoonheid

en: Before
nl_NL: Voor

en: Before enabling the recurring option, ensure that all required fields are set, including the service, employee, date, time, and location (if applicable).
nl_NL: Voordat u de terugkerende optie inschakelt, zorgt u ervoor dat alle vereiste velden zijn ingesteld, inclusief de dienst, medewerker, datum, tijd en locatie (indien van toepassing).

en: Before with space
nl_NL: Voor met spatie

en: Begins
nl_NL: Start

en: Birthday
nl_NL: Verjaardag

en: Birthday greeting
nl_NL: Verjaardagswens

en: Block
nl_NL: Blok

en: Block booking times that overlap with busy events in the employee’s Outlook Calendar.
nl_NL: Blokkeer boekingstijden die overlappen met drukke evenementen in de Outlook-agenda van de werknemer.

en: Block booking times that overlap with events in the employee’s Apple Calendar.
nl_NL: Blokkeer tijdsloten voor boekingen die overlappen met evenementen in de Apple Agenda van de medewerker.

en: Block customer
nl_NL: Klant blokkeren

en: Block time
nl_NL: Tijd blokkeren

en: Block time from calendars
nl_NL: Tijd blokkeren vanuit agenda’s

en: Block time has been added.
nl_NL: Tijd blokkeren is toegevoegd.

en: Block time has been deleted.
nl_NL: De bloktijd is verwijderd.

en: Block time has been updated.
nl_NL: De bloktijd is bijgewerkt.

en: Body text
nl_NL: Hoofdtekst

en: Book
nl_NL: Boek

en: Book Appointment
nl_NL: Boek afspraak

en: Book Now
nl_NL: Boek nu

en: Book Package
nl_NL: Boek Pakket

en: Book This Package
nl_NL: Boek Pakket

en: Book This Service
nl_NL: Reserveer nu jouw plaats

en: Book another
nl_NL: Een andere boeken

en: Book appointment
nl_NL: Afspraak maken

en: Book event
nl_NL: Boek event

en: Book next appointment
nl_NL: Boek volgende afspraak

en: Book now
nl_NL: Boek nu

en: Book option on employee dialog
nl_NL: Boekoptie in dialoogvenster voor werknemers

en: Book package
nl_NL: Boekenpakket

en: Book subtab name
nl_NL: Naam boekingssubtab

en: Book this event
nl_NL: Reserveer nu jouw plaats

en: Book this service
nl_NL: Boek deze dienst

en: Book time-based appointments with configurable durations, prices, and availability.
nl_NL: Boek tijdgebonden afspraken met configureerbare duur, prijzen en beschikbaarheid.

en: Booked
nl_NL: Geboekt

en: Booked Appointments
nl_NL: Geboekte Afspraken

en: Booked customer (full name, email, phone)
nl_NL: Geboekte klant (volledige naam, e-mailadres, telefoonnummer)

en: Booking
nl_NL: Boeking

en: Booking #{count}
nl_NL: Boeking #{count}

en: Booking Appointment
nl_NL: Reservering Afspraak

en: Booking Approved with Issues
nl_NL: Boeking goedgekeurd met problemen

en: Booking Canceled
nl_NL: Boeking geannuleerd

en: Booking Closes
nl_NL: Reservering sluit

en: Booking Closes Asc
nl_NL: Boeking sluit oplopend

en: Booking Closes Desc
nl_NL: Boeking sluit aflopend

en: Booking Confirmed
nl_NL: Boeking bevestigd

en: Booking Details
nl_NL: Boekingsgegevens

en: Booking Failed
nl_NL: Boeking mislukt

en: Booking Form
nl_NL: Booking Forms 1.0

en: Booking Forms 1.0
nl_NL: Boekingsformulieren 1.0

en: Booking ID
nl_NL: Boeking

en: Booking Opens
nl_NL: Reservering geopend

en: Booking Opens Asc
nl_NL: Boeking opent oplopend

en: Booking Opens Desc
nl_NL: Boeking opent aflopend

en: Booking Overview
nl_NL: Afspraken overzicht

en: Booking Processed
nl_NL: Boeking verwerkt

en: Booking Rejected
nl_NL: Boeking afgewezen

en: Booking added
nl_NL: Boeking toegevoegd

en: Booking can't be canceled
nl_NL: Boeking kan niet worden geannuleerd

en: Booking canceled
nl_NL: Boeking geannuleerd

en: Booking closes
nl_NL: Boeking sluit

en: Booking closes when event starts
nl_NL: Boekingsperiode sluit als het event start

en: Booking date
nl_NL: Boekingsdatum

en: Booking form on customer profile enabled
nl_NL: Boekingsformulier op klantenprofiel ingeschakeld

en: Booking form on employee profile enabled
nl_NL: Boekingsformulier op werknemersprofiel ingeschakeld

en: Booking form tab enabled
nl_NL: Tabblad boekingsformulier ingeschakeld

en: Booking form type
nl_NL: Type boekingsformulier

en: Booking form type on employee profile page
nl_NL: Type boekingsformulier op de profielpagina van de werknemer

en: Booking has been updated.
nl_NL: Boeking is bijgewerkt.

en: Booking invoice
nl_NL: Boekingsfactuur

en: Booking is canceled
nl_NL: Afspraak Geannuleerd

en: Booking is currently unavailable. Please try again later.
nl_NL: Het is helaas niet mogelijk om de plugin te deactiveren. Probeer het later opnieuw.

en: Booking is unavailable
nl_NL: Boeking is niet beschikbaar

en: Booking not found
nl_NL: Knop Evenement boeken

en: Booking not paid
nl_NL: Boekingsprijs

en: Booking on employee page tab name
nl_NL: Boeking op werknemerspagina tabbladnaam

en: Booking opens
nl_NL: Boekingen openen

en: Booking opens immediately
nl_NL: Boekingsperiode opent meteen

en: Booking price
nl_NL: Boekingsprijs

en: Booking rescheduled
nl_NL: Boeking verplaatst

en: Booking source
nl_NL: Boekingsbron

en: Booking start
nl_NL: Boeking gestart

en: Booking status changed
nl_NL: Boekingsstatus gewijzigd

en: Booking status has been changed to
nl_NL: Boekingstatus is gewijzigd in

en: Booking tab name
nl_NL: Naam boekingstabblad

en: Booking time slots will depend on the service duration
nl_NL: Het reserveren van tijdvakken is afhankelijk van de duur van de dienst.

en: Booking type
nl_NL: Boekingstype

en: Bookings
nl_NL: Boekingen

en: Boost engagement by reaching clients instantly on a platform they use every day
nl_NL: Verhoog de betrokkenheid door klanten direct te bereiken op een platform dat ze dagelijks gebruiken.

en: Boost revenue with bundled service packages
nl_NL: Verhoog uw omzet met gebundelde servicepakketten

en: Boost revenue with valuable extras
nl_NL: Verhoog uw omzet met waardevolle extra's

en: Boost team productivity with automated updates and fewer manual tasks.
nl_NL: Verhoog de productiviteit van uw team met geautomatiseerde updates en minder handmatige taken.

en: Border color
nl_NL: Kleur rand

en: Break Hours
nl_NL: Pauzetijden

en: Breaks
nl_NL: Onderbrekingen

en: Bringing Anyone With You
nl_NL: Iedereen meenemen

en: Bringing anyone with you
nl_NL: Iedereen meenemen

en: Bringing anyone with you?
nl_NL: Breng je iemand mee?

en: Buffer Time
nl_NL: Buffertijd

en: Buffer Time After: {value}
nl_NL: Buffer tijd na: {value}

en: Buffer Time Before: {value}
nl_NL: Buffer tijd voor: {value}

en: Buffer time after
nl_NL: Buffertijd na

en: Buffer time before
nl_NL: Buffertijd voor

en: Build tailored forms across services, events, and customer profiles using custom fields. Capture exactly the details you need with checkboxes, text areas, and more, turning every booking and registration into a powerful intake process.
nl_NL: Maak op maat gemaakte formulieren voor diensten, evenementen en klantprofielen met behulp van aangepaste velden. Leg precies de details vast die u nodig hebt met selectievakjes, tekstvelden en meer, zodat elke boeking en registratie een krachtig intake-proces wordt.

en: Bundle multiple appointments or services at discounted rates to encourage customers to book more.
nl_NL: Bundel meerdere afspraken of diensten tegen gereduceerde tarieven om klanten aan te moedigen meer te boeken.

en: Busy
nl_NL: Bezet

en: Busy slots
nl_NL: Bezette slots

en: Button
nl_NL: Knop

en: Button Type
nl_NL: Knop type

en: Button style
nl_NL: Knopstijl

en: Buttons
nl_NL: Knoppen

en: By booking this time slot you will book appointment on top of existing group appointment!
nl_NL: Door dit tijdslot te boeken, boekt u een afspraak bovenop een bestaande groepsafspraak!

en: By continuing, you will set the appointment to a time slot that already has an existing appointment!
nl_NL: Door dit tijdslot te boeken, boek je een afspraak binnen een pakket bovenop een bestaande groepsafspraak!

en: By entering your phone number you agree to receive messages via WhatsApp
nl_NL: Door je telefoonnummer in te voeren ga je akkoord met het ontvangen van berichten via WhatsApp.

en: Calculated
nl_NL: Berekend

en: Calculated package price
nl_NL: Berekende pakketprijs

en: Calendar
nl_NL: Kalender

en: Camera not supported by this browser.
nl_NL: Camera wordt niet ondersteund door deze browser.

en: Camera permission denied. Please allow camera access and try again.
nl_NL: Cameratoegang geweigerd. Sta cameratoegang toe en probeer het opnieuw.

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Cancel Appointment
nl_NL: Afspraak annuleren

en: Cancel Event
nl_NL: Annuleer Event

en: Cancel Package
nl_NL: Pakketten beheren

en: Cancel and Delete
nl_NL: Annuleren en Verwijderen

en: Cancel appointment
nl_NL: Afspraak annuleren

en: Cancel appointment link
nl_NL: Link voor het annuleren van een afspraak

en: Cancel event
nl_NL: Evenement annuleren

en: Cancel event link
nl_NL: Evenementlink annuleren

en: Cancel following
nl_NL: Annuleer volgende

en: Cancel package
nl_NL: Pakket annuleren

en: Canceled
nl_NL: Geannuleerd

en: Canceled By Admin
nl_NL: Geannuleerd door beheerder

en: Canceled By Attendee
nl_NL: Geannuleerd door deelnemer

en: Canceled by admin
nl_NL: Geannuleerd door admin

en: Canceled by attendee
nl_NL: Geannuleerd door deelnemer

en: Cancellation Failed
nl_NL: Annulering mislukt

en: Cancelled
nl_NL: Geannuleerd

en: Capacity
nl_NL: Capaciteit (aantal deelnemers)

en: Capacity:
nl_NL: Capaciteit (aantal mensen):

en: Card
nl_NL: Kaart

en: Card color
nl_NL: Kaartkleur

en: Card content
nl_NL: Kaartinhoud

en: Card field
nl_NL: Kaartveld

en: Card number
nl_NL: Kaartnummer

en: Card payment
nl_NL: Betaling met kaart

en: Cards
nl_NL: Kaarten

en: Cards and buttons
nl_NL: Kaarten en knoppen

en: Carrier
nl_NL: Vervoerder

en: Cart
nl_NL: Winkelwagen

en: Cart appointments details
nl_NL: Details winkelwagenafspraken

en: Cart description
nl_NL: Winkelwagen beschrijving

en: Cart purchased
nl_NL: Winkelwagen gekocht

en: Catalog
nl_NL: Catalogus

en: Catalog Booking
nl_NL: Catalogus Boekingsformulier

en: Catalog Booking Form
nl_NL: Catalogus Boekingsformulier

en: Catalog Package
nl_NL: Cataloguspakket

en: Catalog Service
nl_NL: Catalogus diensten

en: Categories
nl_NL: Categorieën

en: Categories positions updated successfully.
nl_NL: Categorieposities zijn succesvol bijgewerkt.

en: Categories sidebar
nl_NL: Categorieën zijbalk

en: Category
nl_NL: Categorie

en: Category ID
nl_NL: Categorie-ID

en: Category Input Field
nl_NL: Locatie Invoerveld

en: Category has been created.
nl_NL: Categorie is aangemaakt.

en: Category has been deleted.
nl_NL: Categorie is verwijderd.

en: Category has been updated.
nl_NL: Categorie is bijgewerkt.

en: Category name
nl_NL: Categorie Naam

en: Category:
nl_NL: Categorie:

en: Centralize scheduling across all branches for clearer, simpler management
nl_NL: Centraliseer de planning voor alle vestigingen voor een duidelijker en eenvoudiger beheer.

en: Change Password
nl_NL: Wachtwoord wijzigen

en: Change colors
nl_NL: Kleuren wijzigen

en: Change group status
nl_NL: Groepsstatus wijzigen

en: Change password
nl_NL: Wachtwoord wijzigen

en: Charge type
nl_NL: Type trigger

en: Check customer's name for existing email/phone when booking
nl_NL: Controleer naam klant op bestaand e-mailadres tijdens het boeken

en: Check this box to generate a payment link.<br> To include it in the notification, add the payment link placeholder.
nl_NL: Vink dit vakje aan om een betalingslink te genereren.<br> Om deze in de melding op te nemen, voeg de betalingslink-plaatsaanduiding toe.

en: Check this checkbox if you want your attendee(s) to<br/>receive an email about the event’s updated information.
nl_NL: Vink dit aan als je wilt dat jouw klant <br/> een e-mail ontvangt over de geplande afspraak.

en: Check this checkbox if you want your customer to<br/>receive an email about the scheduled appointment.
nl_NL: Vink dit aan als je wilt dat jouw klant <br/> een e-mail ontvangt over de geplande afspraak.

en: Check this option if you want the deposit<br> amount to be multiplied by the number<br> of people that customers add in the<br> "Bringing anyone with you" section.
nl_NL: Vink deze optie aan als u de aanbetaling<br>bedrag te vermenigvuldigen met het aantal<br>van personen die klanten toevoegen in het<br> “Breng iemand mee” gedeelte.

en: Check this option if you want to create recurring appointments
nl_NL: Schakel deze optie in als je terugkerende afspraken wilt aanmaken

en: Check this option if you want your customers to have the option to choose whether they will pay the full amount or just a deposit. If unchecked, customers will only be able to pay the deposit during the booking process.
nl_NL: Selecteer deze optie als u wilt dat uw klanten kunnen kiezen of ze het volledige bedrag of alleen een aanbetaling willen betalen. Als deze optie niet is geselecteerd, kunnen klanten tijdens het boekingsproces alleen de aanbetaling betalen.

en: Check this option if you want your<br> customers to have the option to choose<br> whether they will pay a full amount<br> or just a deposit. If unchecked,<br> customers will only have deposit<br> as a payment option.
nl_NL: Vink deze optie aan als u wilt dat uw <br>klanten de mogelijkheid hebben om te kiezen voor<br>of zij een volledig bedrag zullen betalen<br>of alleen een aanbetaling. Indien niet aangevinkt,<br>zullen klanten alleen aanbetalen<br> als betalingsoptie hebben.

en: Check your email
nl_NL: Voer je e-mailadres in

en: Checkbox
nl_NL: Selectievakje

en: Checked in
nl_NL: Ingecheckt

en: Checkout
nl_NL: Betaalpagina

en: Choose Apple Calendar
nl_NL: Kies Apple Agenda

en: Choose Category
nl_NL: Kies categorie

en: Choose Date and Time
nl_NL: Kies datum en tijd

en: Choose Package
nl_NL: Kies pakket

en: Choose Service
nl_NL: Kies diensten

en: Choose a Form
nl_NL: Kies een formulier

en: Choose a currency that will be used for all price based settings.
nl_NL: Kies een valuta die voor alle prijsgerelateerde instellingen zal worden gebruikt.

en: Choose a form you want to customize. The Step-by-Step 2.0 form is the new and improved version which provides you with better design and user experience, as well as better speed.
nl_NL: Kies een formulier dat u wilt aanpassen. Het Step-by-Step 2.0 formulier is de nieuwe en verbeterde versie die u een beter ontwerp en een betere gebruikerservaring biedt, evenals een hogere snelheid.

en: Choose a group service
nl_NL: Kies een groepsdienst

en: Choose a time interval that will be used when defining all time based settings.
nl_NL: Kies een tijdsinterval dat zal worden gebruikt bij het definiëren van alle tijdgebonden instellingen.

en: Choose date and time
nl_NL: Kies datum en tijd

en: Choose how Amelia suggests an alternative date when the selected recurring date has no available time slots.
nl_NL: Kies hoe Amelia een alternatieve datum voorstelt wanneer de geselecteerde terugkerende datum geen beschikbare tijdslots heeft.

en: Choose how custom field data is sent in group bookings.
nl_NL: Kies hoe aangepaste veldgegevens worden verzonden bij groepsboekingen.

en: Choose how payments are handled for recurring appointments. If payment is collected only for the first one, the remaining appointments are paid on-site.
nl_NL: Kies hoe betalingen worden afgehandeld voor terugkerende afspraken. Als de betaling alleen voor de eerste wordt geïnd, worden de resterende afspraken ter plaatse betaald.

en: Choose how recurring appointments can be booked. 'Disabled' turns recurring booking off, while 'All' allows customers to choose between available recurrence options.
nl_NL: Kies hoe terugkerende afspraken kunnen worden geboekt. 'Uitgeschakeld' schakelt terugkerende boekingen uit, terwijl 'Alle' klanten de mogelijkheid biedt om te kiezen tussen beschikbare herhalingsopties.

en: Choose layout version
nl_NL: Kies Plaatshouder

en: Choose the invoice format that will be used in notifications and on the customer panel.
nl_NL: Kies het factuurformaat dat wordt gebruikt in meldingen en op het klantenpaneel.

en: Choose time you want to repeat appointment
nl_NL: Kies het tijdstip waarop u de afspraak wilt herhalen

en: Choose when the repeating ends
nl_NL: Kies wanneer het herhalen eindigt

en: Choose whether you want to manage services, events, or both.
nl_NL: Kies of u diensten, evenementen of beide wilt beheren.

en: Choosing layout of first step in step by step form
nl_NL: Kies de lay-out van de eerste stap in het stapsgewijze formulier

en: Class
nl_NL: Klasse

en: Clear
nl_NL: Wissen

en: Clear filters
nl_NL: Filters wissen

en: Click "Configure" to edit the text that will appear when this placeholder is used in notifications.
nl_NL: Klik op "Configureren" om de tekst te bewerken die verschijnt wanneer deze placeholder in meldingen wordt gebruikt.

en: Click + Service below to get started.
nl_NL: Klik op + Service hieronder om te beginnen.

en: Click on the activation link in the e-mail we sent to
nl_NL: Klik op de activatielink in de e-mail die we hebben gestuurd naar

en: Click to upload
nl_NL: Klik om te uploaden

en: Client ID
nl_NL: Klant-ID

en: Client ID and secret
nl_NL: Client-ID en geheim

en: Client Time:
nl_NL: Klanttijd:

en: Client secret
nl_NL: Clientgeheim

en: Close
nl_NL: Sluit

en: Close Event
nl_NL: Sluit evenement

en: Close Event after certain minimum is reached
nl_NL: Gebeurtenis sluiten nadat een bepaald minimum is bereikt

en: Close event when minimum capacity is reached
nl_NL: Sluit evenement wanneer de minimale capaciteit is bereikt

en: Closed
nl_NL: Niet meer beschikbaar

en: Closes at
nl_NL: Sluit om

en: Closes on
nl_NL: Sluit op

en: Closes on:
nl_NL: Sluit op:

en: Collapse all
nl_NL: Alles samenvouwen

en: Collapse menu
nl_NL: Menu inklappen

en: Collect the information your business truly needs
nl_NL: Verzamel de informatie die uw bedrijf echt nodig heeft

en: Color
nl_NL: Kleur

en: Colors
nl_NL: Kleuren

en: Colors & Fonts
nl_NL: Kleuren & lettertypen

en: Comma (,)
nl_NL: Komma (,)

en: Comma-dot
nl_NL: Komma-punt

en: Company
nl_NL: Bedrijf

en: Company Days off
nl_NL: Bedrijfsverlofdagen

en: Company Email:
nl_NL: Bedrijfsemail

en: Company Phone:
nl_NL: Bedrijfstelefoon.

en: Company VAT number
nl_NL: BTW-nummer van het bedrijf

en: Company address
nl_NL: Bedrijfsadres

en: Company days off
nl_NL: Bedrijfsverlof

en: Company email
nl_NL: Bedrijfsemail

en: Company name
nl_NL: Bedrijfsnaam

en: Company phone
nl_NL: Bedrijf telefoon

en: Company website
nl_NL: Bedrijfswebsite

en: Compared to previous range
nl_NL: Vergeleken met de vorige periode

en: Complete booking with payment
nl_NL: Boeking voltooien met betaling

en: Complete booking without payment
nl_NL: Boeking voltooien zonder betaling

en: Completed
nl_NL: Voltooid

en: Configuration
nl_NL: Configuratie

en: Configure
nl_NL: Configureer

en: Configure notifications for waiting list updates
nl_NL: Meldingen configureren voor updates van de wachtlijst

en: Configure placeholder
nl_NL: Configureer placeholder

en: Configure the cart appointments details placeholder.
nl_NL: Configureer de details van de winkelwagenafspraken-placeholder.

en: Configure the group appointment details placeholder.
nl_NL: Configureer de details van de groepsafspraak-placeholder.

en: Configure the group event details placeholder.
nl_NL: Configureer de details van de groepsgebeurtenis-placeholder.

en: Configure the package appointments details placeholder.
nl_NL: Configureer de details van de pakketafspraken-placeholder.

en: Configure the recurring appointments details placeholder.
nl_NL: Configureer de details van de terugkerende afspraken-placeholder.

en: Configure waiting list for appointments
nl_NL: Wachtlijst voor afspraken configureren

en: Confirm
nl_NL: Bevestigen

en: Congratulations
nl_NL: Gefeliciteerd

en: Congratulations!
nl_NL: Gefeliciteerd!

en: Connect
nl_NL: Verbinden

en: Connect APIs effortlessly for smooth, integrated workflows.
nl_NL: Verbind API's moeiteloos voor soepele, geïntegreerde workflows.

en: Connect Apple Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
nl_NL: Verbind Apple Agenda's om je persoonlijke en professionele evenementen te synchroniseren, samen met die van je medewerkers.

en: Connect Google Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
nl_NL: Verbind Google Agenda's om je persoonlijke en professionele evenementen te synchroniseren, samen met die van je medewerkers.

en: Connect Outlook Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
nl_NL: Verbind Outlook Agenda's om je persoonlijke en professionele evenementen te synchroniseren, samen met die van je medewerkers.

en: Connect employee calendars, meeting tools, and other integrations to keep schedules perfectly synced and communication effortless across your entire team.
nl_NL: Koppel werknemersagenda's, vergadertools en andere integraties om agenda's perfect gesynchroniseerd te houden en de communicatie binnen uw hele team moeiteloos te laten verlopen.

en: Connect to Apple Calendar
nl_NL: Verbind met Apple Agenda

en: Connect to your personal Apple Calendar
nl_NL: Verbind met je persoonlijke Apple Agenda

en: Connect with web apps to automate messaging and send updates to custom URLs.
nl_NL: Verbind met webapps om berichten te automatiseren en updates naar aangepaste URL's te sturen.

en: Connect your Google Calendar here so once<br/>the appointment is scheduled it can be added<br/>to your Google Calendar automatically.
nl_NL: Verbind hier uw Google Agenda zodat zodra<br/>de afspraak is ingepland deze automatisch kan worden toegevoegd<br/>aan uw Google Agenda.

en: Connect your personal Zoom account to host virtual meetings and chats.
nl_NL: Verbind uw persoonlijke Zoom-account om virtuele vergaderingen en chats te hosten.

en: Connected
nl_NL: Verbonden

en: Connecting to Apple Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
nl_NL: Verbinding maken met Apple Agenda is niet beschikbaar. Neem contact op met een beheerder voor hulp.

en: Connecting to Google Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
nl_NL: Verbinding maken met Google Agenda is niet beschikbaar. Neem contact op met een beheerder voor hulp.

en: Connecting to Outlook Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
nl_NL: Verbinding maken met Outlook Agenda is niet beschikbaar. Neem contact op met een beheerder voor hulp.

en: Connecting to Stripe is not available. Please contact an administrator for assistance.
nl_NL: Verbinding maken met Stripe is niet beschikbaar. Neem contact op met een beheerder voor hulp.

en: Connecting to Zoom is not available. Please contact an administrator for assistance.
nl_NL: Verbinding maken met Zoom is niet beschikbaar. Neem contact op met een beheerder voor hulp.

en: Consulting
nl_NL: Consultancy

en: Contact message
nl_NL: Contactbericht

en: Contact support.
nl_NL: Neem contact op met de ondersteuning.

en: Content
nl_NL: Inhoud

en: Content Text Color
nl_NL: Invoer Tekst Kleur

en: Content area
nl_NL: Inhoudsgebied

en: Content placeholders
nl_NL: Inhoudsplaatsaanduidingen

en: Continue
nl_NL: Ga verder

en: Continue Booking
nl_NL: Doorgaan met boeken

en: Continue setup
nl_NL: Ga door met installatie

en: Copy your API key now, as it won't be visible again.
nl_NL: Kopieer nu je API-sleutel, want deze zal niet opnieuw zichtbaar zijn.

en: Cost
nl_NL: Kosten

en: Could not delete category. This category has services available for booking in purchased package.
nl_NL: Kon categorie niet verwijderen. Deze categorie heeft diensten beschikbaar voor boeking in het aangeschafte pakket.

en: Could not delete category. This category has services with {count} future appointment. | Could not delete category. This category has services with {count} future appointments.
nl_NL: Kon categorie niet verwijderen. Deze categorie heeft diensten met {count} toekomstige afspraak. | Kon categorie niet verwijderen. Deze categorie heeft diensten met {count} toekomstige afspraken.

en: Could not delete service. This service has {count} appointment in the future. | Could not delete service. This service has {count} appointments in the future.
nl_NL: Kon dienst niet verwijderen. Deze dienst heeft {count} afspraak in de toekomst. | Kon dienst niet verwijderen. Deze dienst heeft {count} afspraken in de toekomst.

en: Could not delete user. This user has {count} appointment in the future. | Could not delete user. This user has {count} appointments in the future.
nl_NL: Kon gebruiker niet verwijderen. Deze gebruiker heeft {count} afspraak in de toekomst. | Kon gebruiker niet verwijderen. Deze gebruiker heeft {count} afspraken in de toekomst.

en: Count Once
nl_NL: Eén keer tellen

en: Count per Person
nl_NL: Tellen per persoon

en: Count time from
nl_NL: Tijd tellen vanaf

en: Country
nl_NL: Bedrag

en: Counts one primary customer plus any additional people they add.
nl_NL: Telt één primaire klant plus eventuele extra personen die zij toevoegen.

en: Counts the total number of people entered, including the primary customer.
nl_NL: Telt het totale aantal ingevoerde personen, inclusief de primaire klant.

en: Coupon
nl_NL: Kortingsbon

en: Coupon Details
nl_NL: Coupongegevens

en: Coupon Limit Reached
nl_NL: Kortingsbonlimiet bereikt

en: Coupon code
nl_NL: Couponcode

en: Coupon field
nl_NL: Couponveld

en: Coupon has been created.
nl_NL: Coupon is aangemaakt.

en: Coupon has been deleted.
nl_NL: Coupon is verwijderd.

en: Coupon has been hidden.
nl_NL: Coupon is verborgen.

en: Coupon has been updated.
nl_NL: Kortingsbon is bijgewerkt.

en: Coupon is now visible.
nl_NL: Kortingsbon is nu zichtbaar.

en: Coupon limit reached
nl_NL: Couponlimiet bereikt

en: Coupon needs to have discount or deduction
nl_NL: Kortingsbon moet percentage of bedrag korting bevatten

en: Coupons
nl_NL: Kortingscodes

en: Coupons overview
nl_NL: Overzicht van kortingsbonnen

en: Coupons setup
nl_NL: Coupons instellen

en: Create Amelia Customers
nl_NL: Creëer Amelia klanten

en: Create Amelia Employees
nl_NL: Creëer Amelia Werknemers

en: Create Appointments list
nl_NL: Afsprakenlijst pakket

en: Create Customers from WP Users with Amelia Customer Role
nl_NL: Klanten maken van WP-gebruikers met Amelia Klantrol

en: Create Employees from WP Users with Amelia Employee Role
nl_NL: Werknemers maken van WP-gebruikers met de rol van Amelia-werknemer

en: Create New
nl_NL: Maak nieuwe

en: Create New Tag
nl_NL: Nieuwe tag toevoegen

en: Create a coupon code customers can enter during booking to get a discount.
nl_NL: Maak een kortingscode aan die klanten kunnen invoeren tijdens het boeken om een korting te krijgen.

en: Create and manage recurring events with customizable schedules for flexibility and convenience.
nl_NL: Maak en beheer terugkerende evenementen met aanpasbare schema's voor flexibiliteit en gemak.

en: Create custom notifications that trigger based on booking status or schedule reminders, keeping customers and employees informed at exactly the right time.
nl_NL: Maak aangepaste meldingen die worden geactiveerd op basis van de boekingsstatus of herinneringen voor afspraken, zodat klanten en medewerkers precies op het juiste moment op de hoogte worden gehouden.

en: Create employee
nl_NL: Werknemer aanmaken

en: Create event
nl_NL: Evenement aanmaken

en: Create meetings for pending appointments
nl_NL: Vergaderingen maken voor openstaande afspraken

en: Create new
nl_NL: Nieuw aanmaken

en: Create new badge
nl_NL: Nieuwe badge maken

en: Create new tag
nl_NL: Nieuwe tag toevoegen

en: Create online classrooms automatically for each booked appointment or event.
nl_NL: Maak automatisch online klaslokalen aan voor elke geboekte afspraak of evenement.

en: Create resources like rooms or chairs that can be shared across services, locations, and employees.
nl_NL: Maak middelen zoals kamers of stoelen aan die gedeeld kunnen worden tussen diensten, locaties en medewerkers.

en: Create rooms, equipment, or other resources that can be shared across employees, services, or locations, ensuring customers only see time slots when everything they need is truly available.
nl_NL: Maak ruimtes, apparatuur of andere middelen aan die door medewerkers, diensten of locaties kunnen worden gedeeld, zodat klanten alleen tijdvakken te zien krijgen waarin alles wat ze nodig hebben ook daadwerkelijk beschikbaar is.

en: Create scheduled events with fixed dates, prices and capacities.
nl_NL: Maak geplande evenementen aan met vaste data, prijzen en capaciteiten.

en: Create service
nl_NL: Service aanmaken

en: Create spaces for pending appointments
nl_NL: Ruimtes creëren voor lopende afspraken

en: Create unique coupon codes that customers can redeem during booking-offer discounts or even free appointments to boost engagement, satisfaction, and sales.
nl_NL: Maak unieke kortingscodes die klanten kunnen inwisselen tijdens het boeken van aanbiedingen of zelfs gratis afspraken om de betrokkenheid, tevredenheid en verkoop te stimuleren.

en: Created On
nl_NL: Aangemaakt op

en: Created on
nl_NL: Aangemaakt op

en: Credit Card
nl_NL: Kredietkaart

en: Credit minimum to send reminder
nl_NL: Minimum krediet om herinnering te versturen

en: Credit or debit card:
nl_NL: Credit of Debetkaart:

en: Currency
nl_NL: Munteenheid

en: Current Password
nl_NL: Huidige ​​wachtwoord:

en: Current password
nl_NL: Huidig wachtwoord

en: Custom
nl_NL: Aangepast

en: Custom Address
nl_NL: Aangepast adres

en: Custom Color
nl_NL: Aangepaste Kleur

en: Custom Duration & Pricing
nl_NL: Aangepaste duur en prijzen

en: Custom Field
nl_NL: Aangepast veld

en: Custom Fields
nl_NL: Aangepaste velden

en: Custom Pricing
nl_NL: Aangepaste prijzen

en: Custom address
nl_NL: Aangepast adres

en: Custom currency symbol
nl_NL: Aangepast valutateken

en: Custom field
nl_NL: Aangepast veld

en: Custom field has been added
nl_NL: Aangepast veld is toegevoegd

en: Custom field has been deleted.
nl_NL: Aangepast veld is verwijderd.

en: Custom field has been saved
nl_NL: Aangepast veld is opgeslagen

en: Custom fields
nl_NL: Aangepaste velden

en: Custom fields delivery
nl_NL: Levering van aangepaste velden

en: Custom fields have been updated.
nl_NL: Aangepaste velden zijn bijgewerkt.

en: Custom fields setup
nl_NL: Aangepaste velden instellen

en: Custom font family
nl_NL: Aangepaste lettertypefamilie

en: Custom notification
nl_NL: Aangepaste melding

en: Custom notifications
nl_NL: Aangepaste meldingen

en: Custom pricing
nl_NL: Aangepaste prijzen

en: Custom pricing spots will override Maximum allowed spots value.
nl_NL: Aangepaste prijsplekken overschrijven de waarde voor maximaal toegestane spots.

en: Custom range
nl_NL: Eigen bereik

en: Custom service duration
nl_NL: Aangepaste serviceduur

en: Custom/regular pricing adjustments are not permitted for events with confirmed attendees.
nl_NL: Aangepaste/standaard prijsaanpassingen zijn niet toegestaan voor evenementen met bevestigde deelnemers.

en: Customer
nl_NL: Klant

en: Customer Asc
nl_NL: Klant Oplopend

en: Customer Desc
nl_NL: Klant Aflopend

en: Customer Panel
nl_NL: Klantenpanel

en: Customer Panel Page URL
nl_NL: Klantpaneelpagina URL

en: Customer Profile
nl_NL: Klantenprofiel

en: Customer configuration
nl_NL: Klantconfiguratie

en: Customer details
nl_NL: Klantgegevens

en: Customer email
nl_NL: E-mail Klant

en: Customer filter
nl_NL: Klantfilter

en: Customer first name
nl_NL: Voornaam klant

en: Customer full name
nl_NL: Volledige naam klant

en: Customer has already booked this appointment
nl_NL: De klant heft deze afspraak al geboekt

en: Customer has been blocked.
nl_NL: Klant is geblokkeerd.

en: Customer has been created.
nl_NL: Klant is aangemaakt.

en: Customer has been deleted.
nl_NL: Klant is verwijderd.

en: Customer has been unblocked.
nl_NL: Klant is gedeblokkeerd.

en: Customer has been updated.
nl_NL: Klant is bijgewerkt.

en: Customer information
nl_NL: Klantinformatie

en: Customer last name
nl_NL: Achternaam klant

en: Customer name
nl_NL: Klantnaam

en: Customer note
nl_NL: Klantaantekening

en: Customer note has been added.
nl_NL: Klantnotitie is toegevoegd.

en: Customer note has been updated.
nl_NL: Klantnotitie is bijgewerkt.

en: Customer panel
nl_NL: Klantenpaneel

en: Customer panel access link
nl_NL: Toegangslink voor klantenpaneel

en: Customer phone
nl_NL: Telefoon klant

en: Customer plus additional people
nl_NL: Klant plus extra personen

en: Customer setup
nl_NL: Klantconfiguratie

en: Customer will be redirected to this URL once he schedules the appointment or package.
nl_NL: De klant wordt doorgestuurd naar deze URL zodra hij de afspraak of het pakket heeft ingepland.

en: Customer will be redirected to this URL once he schedules the appointment.
nl_NL: De klant wordt doorgestuurd naar deze URL zodra hij de afspraak heeft gepland.

en: Customer will be redirected to this URL once the payment from the link is processed.
nl_NL: De klant wordt doorgestuurd naar deze URL zodra hij de afspraak heeft gepland.

en: Customer(s)
nl_NL: Klant(en)

en: Customers
nl_NL: Klanten

en: Customers detected in file:
nl_NL: Klanten gedetecteerd in bestand:

en: Customers imported from file:
nl_NL: Klanten geïmporteerd uit bestand:

en: Customers in Waiting list
nl_NL: Klanten op de wachtlijst

en: Customers will be redirected to this URL after booking an event.
nl_NL: Klanten worden na het boeken van een evenement doorgestuurd naar deze URL.

en: Customers will be redirected to this URL after scheduling an appointment.
nl_NL: Klanten worden naar deze URL doorgestuurd na het plannen van een afspraak.

en: Customers will be redirected to this URL after they complete their payment.
nl_NL: Klanten worden naar deze URL doorgestuurd nadat ze hun betaling hebben voltooid.

en: Customize
nl_NL: Aanpassen

en: Customize every interaction by gathering the right information for services, events, and customer records
nl_NL: Pas elke interactie aan door de juiste informatie voor diensten, evenementen en klantgegevens te verzamelen.

en: Customize offerings to match specific services and meet diverse client needs
nl_NL: Aanbiedingen aanpassen aan specifieke diensten en voldoen aan diverse klantbehoeften

en: Daily
nl_NL: Dagelijks

en: Daily occupancy
nl_NL: Dagelijkse bezetting

en: Danger button background color
nl_NL: Achtergrondkleur van de knop 'Gevaar'

en: Danger button text color
nl_NL: Tekstkleur van de knop 'Gevaar'

en: Dark Theme
nl_NL: Donker thema

en: Data that remains unchanged:
nl_NL: Gegevens die ongewijzigd blijven:

en: Data to be updated:
nl_NL: Gegevens die moeten worden bijgewerkt:

en: Date
nl_NL: Datum

en: Date & Time
nl_NL: Datum & tijd

en: Date & time
nl_NL: Datum en tijd

en: Date & time periods of the event with Lesson Space join links
nl_NL: Datum en tijdstippen van het evenement met Lesson Space-toegangslinks

en: Date Asc
nl_NL: Datum oplopend

en: Date Desc
nl_NL: Datum aflopend

en: Date Picker
nl_NL: Datumkiezer

en: Date Purchased Asc
nl_NL: Datum aankoop oplopend

en: Date Purchased Desc
nl_NL: Datum aankoop aflopend

en: Date Ranges that are not defined will use default price from ticket category.
nl_NL: Datumreeksen die niet gedefinieerd zijn, gebruiken de standaardprijs van de ticketcategorie.

en: Date and Time
nl_NL: Datum en tijd

en: Date and time
nl_NL: Datum en tijd

en: Date of Birth
nl_NL: Geboortedatum

en: Date of birth
nl_NL: Geboortedatum

en: Date of birth must be in the same format as chosen in your WP settings. If a date format with a comma is used, the dates should be in quotes.
nl_NL: De geboortedatum moet in hetzelfde formaat zijn als gekozen in je WP-instellingen. Als een datumformaat met een komma wordt gebruikt, moeten de data tussen aanhalingstekens staan.

en: Date periods of the event with Lesson Space join links
nl_NL: Datum periodes van het event met Lesson Space deelname links

en: Date picker
nl_NL: Datumkiezer

en: Date purchased
nl_NL: Aankoopdatum

en: Date range
nl_NL: Tijdsvak

en: Date ranges that are not defined will use the default price from the ticket category.
nl_NL: Datumbereiken die niet zijn gedefinieerd, gebruiken de standaardprijs van de ticketcategorie.

en: Date:
nl_NL: Datum:

en: Dates:
nl_NL: Data:

en: Day
nl_NL: Dag

en: Day Off
nl_NL: Verlofdag

en: Day Off name
nl_NL: Omschrijving verlofdag

en: Day of the Week
nl_NL: Datum event

en: Day of the week
nl_NL: Dag van de week

en: Day off name
nl_NL: Naam van de vrije dag

en: Days
nl_NL: Dagen

en: Days Off
nl_NL: Verlofdagen

en: Days off
nl_NL: Vrije dagen

en: Deactivate
nl_NL: Deactiveren

en: Dear %customer_full_name%, Thank you for choosing our company, %company_name%
nl_NL: Beste %customer_full_name%, bedankt dat u voor ons bedrijf heeft gekozen, %company_name%

en: Dear <b>%customer_full_name%</b>, <br><br>Thank you for choosing our company, <br> <b>%company_name%</b>
nl_NL: Beste <b>%customer_full_name%</b>, <br><br>Bedankt dat u voor ons bedrijf hebt gekozen, <br> <b>%company_name%</b>

en: Deduction
nl_NL: Korting

en: Deduction Asc
nl_NL: Aftrek Oplopend

en: Deduction Desc
nl_NL: Aftrek Aflopend

en: Default Label
nl_NL: Standaard Label

en: Default Square location
nl_NL: Standaard Square-locatie

en: Default appointment status
nl_NL: Standaard afspraakstatus

en: Default back end page
nl_NL: Standaard back-endpagina

en: Default language
nl_NL: Standaard taal

en: Default location
nl_NL: Standaardlocatie

en: Default number of items per page on the back end
nl_NL: Standaard aantal items per pagina op de back-end

en: Default number of items per page on the front end
nl_NL: Standaard aantal items per pagina aan de voorkant

en: Default page
nl_NL: Standaardpagina

en: Default payment method
nl_NL: Standaard betaalmethode

en: Default phone country code
nl_NL: Standaard landcode voor telefonie

en: Default time slot step
nl_NL: Standaard tijdslotstap

en: Define how far into the future customers can book appointments.
nl_NL: Bepaal hoe ver in de toekomst klanten afspraken kunnen boeken.

en: Define the maximum number of uses per customer. Once the limit is reached, the coupon will no longer be valid for that customer.
nl_NL: Bepaal het maximale aantal keren dat een klant de coupon mag gebruiken. Zodra de limiet is bereikt, is de coupon niet langer geldig voor die klant.

en: Define the time before the appointment during which customers can't book.
nl_NL: Bepaal de tijd voor de afspraak waarin klanten niet kunnen boeken.

en: Define the time before the appointment during which customers can't cancel.
nl_NL: Bepaal de tijd voor de afspraak waarin klanten niet kunnen annuleren.

en: Define the time before the appointment during which customers can't reschedule.
nl_NL: Bepaal de tijd voor de afspraak waarin klanten niet kunnen verzetten.

en: Define the total number of uses allowed for this coupon. Once the limit is reached, the coupon becomes inactive.
nl_NL: Bepaal het totale aantal keren dat deze coupon mag worden gebruikt. Zodra de limiet is bereikt, wordt de coupon inactief.

en: Define which capabilities will be requested when creating an Express connected account
nl_NL: Bepaal welke mogelijkheden worden aangevraagd bij het aanmaken van een Express-verbonden account

en: Defines the language used for notifications sent to this customer for bookings created from the admin or employee panel. If a supported language was used in a previous booking, it will be automatically selected; otherwise, you can set it manually.
nl_NL: Bepaalt de taal die wordt gebruikt voor meldingen die naar deze klant worden gestuurd voor boekingen die zijn gemaakt vanuit het beheer- of medewerkerspaneel. Als een ondersteunde taal in een eerdere boeking is gebruikt, wordt deze automatisch geselecteerd; anders kunt u deze handmatig instellen.

en: Delete
nl_NL: Verwijder

en: Delete Amelia content
nl_NL: Amelia inhoud verwijderen

en: Delete Event
nl_NL: Verwijder Event

en: Delete Notification
nl_NL: Melding verwijderen

en: Delete Package Booking
nl_NL: Pakketboeking verwijderen

en: Delete Period
nl_NL: Selecteer herhaal periode

en: Delete appointment
nl_NL: Afspraak verwijderen

en: Delete block time
nl_NL: Bloktijd verwijderen

en: Delete booking
nl_NL: Boeking verwijderen

en: Delete category
nl_NL: Categorie verwijderen

en: Delete coupon
nl_NL: Coupon verwijderen

en: Delete custom field
nl_NL: Aangepast veld verwijderen

en: Delete customer
nl_NL: Klant verwijderen

en: Delete employee
nl_NL: Medewerker verwijderen

en: Delete event booking
nl_NL: Verwijder evenementboeking

en: Delete following
nl_NL: Verwijder volgende

en: Delete location
nl_NL: Verwijder locatie

en: Delete package
nl_NL: Verwijder pakket

en: Delete profile
nl_NL: Verwijder profiel

en: Delete resource
nl_NL: Verwijder bron

en: Delete service
nl_NL: Verwijder dienst

en: Delete tables, roles, files and settings once the Amelia plugin is deleted.
nl_NL: Verwijder tabellen, rollen, bestanden en instellingen zodra de Amelia-plugin is verwijderd.

en: Delete tax
nl_NL: Belasting verwijderen

en: Deliver a smoother booking experience by showing customers only real, available time slots
nl_NL: Zorg voor een vlottere boekingservaring door klanten alleen echte, beschikbare tijdvakken te tonen.

en: Deliver personalized messages tailored to your business tone, branding, and workflow
nl_NL: Lever gepersonaliseerde berichten die zijn afgestemd op de toon, branding en workflow van uw bedrijf.

en: Delivered
nl_NL: Geleverd

en: Deposit
nl_NL: Aanbetaling

en: Deposit Payment
nl_NL: Aanbetaling

en: Deposit amount
nl_NL: Bedrag van de aanbetaling

en: Deposit only
nl_NL: Alleen aanbetaling

en: Deposit payment
nl_NL: Storting betaling

en: Deposit type
nl_NL: Soort aanbetaling

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Description:
nl_NL: Beschrijving:

en: Details changed
nl_NL: Details gewijzigd

en: Did not receive the email? Check your spam filter, or
nl_NL: Heb je de e-mail niet ontvangen? Controleer je spamfilter, of

en: Direct charge
nl_NL: Pagina omleiden

en: Disable
nl_NL: Uitschakelen

en: Disable this option to allow only individual customers to book group appointments, without the ability to bring additional people.
nl_NL: Schakel deze optie uit om alleen individuele klanten groepsafspraken te laten boeken, zonder de mogelijkheid om extra personen mee te nemen.

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Discard
nl_NL: Annuleer wijzigingen

en: Disconnect
nl_NL: Verbinding verbreken

en: Disconnect Employee
nl_NL: Medewerker Ontkoppelen

en: Disconnect account
nl_NL: Account verbreken

en: Disconnect employee account
nl_NL: Werknemersaccount verbreken

en: Disconnect from Apple
nl_NL: Verbinding verbreken

en: Discount
nl_NL: Korting

en: Discount (%)
nl_NL: Korting (%)

en: Discount Asc
nl_NL: Korting Oplopend

en: Discount Desc
nl_NL: Korting Aflopend

en: Discount type
nl_NL: Kortingssoort

en: Display Amelia booking forms and panels on BuddyBoss member profiles.
nl_NL: Toon Amelia-boekingsformulieren en -panelen op BuddyBoss-ledenprofielen.

en: Display Field:
nl_NL: Toon veld:

en: Display events in a calendar view, allowing customers to browse, search, and book directly. A great way to highlight upcoming events in an interactive format.
nl_NL: Toon evenementen in een kalenderweergave, zodat klanten direct kunnen bladeren, zoeken en boeken. Een geweldige manier om aankomende evenementen in een interactieve weergave te benadrukken.

en: Do you want to cancel following events?
nl_NL: Wil je de volgende events annuleren?

en: Do you want to cancel this purchase?
nl_NL: Wilt u deze aankoop annuleren?

en: Do you want to delete following canceled events?
nl_NL: Weet je zeker dat je de volgende geannuleerde events wilt verwijderen?

en: Do you want to delete this appointment?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze afspraak wilt verwijderen?

en: Do you want to open following events?
nl_NL: Wil je de volgende events heropenen?

en: Do you want to repeat this appointment?
nl_NL: Wilt u deze afspraak herhalen?

en: Do you want to update following events?
nl_NL: Wil je de volgende events aanpassen?

en: Documentation
nl_NL: Documentatie

en: Don't Import
nl_NL: Niet importeren

en: Don't have an account?
nl_NL: Heb je nog geen account?

en: Don't send reminders within the selected time
nl_NL: Stuur geen herinneringen binnen de geselecteerde tijd

en: Don't suggest alternatives
nl_NL: Geen alternatieven voorstellen

en: Don't use Text mode option if you already have HTML code in the description, since once this option is enabled the existing HTML tags could be lost.
nl_NL: Gebruik de optie Tekstmodus niet als je al HTML-code in de beschrijving hebt, want zodra deze optie is ingeschakeld, kunnen de bestaande HTML-tags verloren gaan.

en: Dot-comma
nl_NL: Punt-komma

en: Download
nl_NL: Downloaden

en: Download Invoice
nl_NL: Download .csv

en: Download PDF
nl_NL: Download .csv

en: Download PDF Invoice
nl_NL: Download .csv

en: Download XML
nl_NL: Download .csv

en: Download XML Invoice
nl_NL: Download .csv

en: Download invoice
nl_NL: Factuur downloaden

en: Download your customer list instantly for reporting, marketing, or external system use, making data management faster and more convenient than ever.
nl_NL: Download uw klantenlijst direct voor rapportage, marketing of gebruik in externe systemen, waardoor gegevensbeheer sneller en gemakkelijker dan ooit wordt.

en: Draft
nl_NL: Concept

en: Drag to rearrange columns and/or choose which ones to display.
nl_NL: Sleep om kolommen te herschikken en/of te kiezen welke weergegeven moeten worden.

en: Drive bookings with irresistible coupon offers
nl_NL: Stimuleer boekingen met onweerstaanbare kortingsbonnen

en: Drop file here or click to upload
nl_NL: Sleep hier je bestand of klik om te uploaden

en: Drop files here or click to upload
nl_NL: Sleep bestanden hierheen of klik om te uploaden

en: Dropdown Color
nl_NL: Dropdown Kleur

en: Dropdown Text Color
nl_NL: Dropdown Tekst Kleur

en: Dropdown layout
nl_NL: Dropdown Kleur

en: Dropdowns
nl_NL: Keuzemenu's

en: Due
nl_NL: Nog te betalen

en: Duplicate
nl_NL: Dupliceer

en: Duplicate Event
nl_NL: Dupliceer

en: Duplicate appointment
nl_NL: Afspraak dupliceren

en: Duplicate category
nl_NL: Categorie dupliceren

en: Duplicate coupon
nl_NL: Coupon dupliceren

en: Duplicate employee
nl_NL: Medewerker dupliceren

en: Duplicate fields are not allowed.
nl_NL: Dubbele velden zijn niet toegestaan.

en: Duplicate location
nl_NL: Locatie dupliceren

en: Duplicate package
nl_NL: Pakket dupliceren

en: Duplicate resource
nl_NL: Resource dupliceren

en: Duplicate service
nl_NL: Service dupliceren

en: Duration
nl_NL: Duur

en: Duration Asc
nl_NL: Duur oplopend

en: Duration Desc
nl_NL: Duur aflopend

en: Duration:
nl_NL: Duur:

en: E-Ticket Scanner
nl_NL: Naam ticket

en: E-Tickets
nl_NL: Tickets

en: E-ticket QR code
nl_NL: E-ticket QR-code

en: E-ticket scanner
nl_NL: E-ticketscanner

en: Each spot counts as one attendee.
nl_NL: Elke plek telt als één deelnemer.

en: Each:
nl_NL: Elke:

en: Easily export your customer data in one click
nl_NL: Exporteer uw klantgegevens eenvoudig met één klik

en: Easily organize multiple business locations in one place, ensuring smooth operations and a consistent booking experience no matter where your services are offered.
nl_NL: Organiseer eenvoudig meerdere bedrijfslocaties op één plek, zodat je verzekerd bent van een soepele bedrijfsvoering en een consistente boekingservaring, ongeacht waar je diensten worden aangeboden.

en: Edit
nl_NL: Bewerk

en: Edit Appointment
nl_NL: Afspraak bewerken

en: Edit Attendee
nl_NL: Bewerk Deelnemer

en: Edit Attendees
nl_NL: Deelnemers bewerken

en: Edit Category
nl_NL: Categorie bewerken

en: Edit Coupon
nl_NL: Kortingsbon Bewerken

en: Edit Customer
nl_NL: Klant bewerken

en: Edit Event
nl_NL: Bewerk Event

en: Edit Extra
nl_NL: Extra bewerken

en: Edit Package Booking
nl_NL: Bewerk Pakketboeking

en: Edit Tax
nl_NL: Bewerk

en: Edit Tracking
nl_NL: Bewerkingstracering

en: Edit Webhook
nl_NL: Bewerk webhook

en: Edit appointment
nl_NL: Bewerk afspraak

en: Edit block time
nl_NL: Bloktijd bewerken

en: Edit booking
nl_NL: Bewerk boeking

en: Edit custom field
nl_NL: Aangepast veld bewerken

en: Edit custom notification
nl_NL: Aangepaste melding bewerken

en: Edit customer
nl_NL: Bewerk klant

en: Edit day off
nl_NL: Bewerk vrije dag

en: Edit employee
nl_NL: Bewerk medewerker

en: Edit event
nl_NL: Bewerk evenement

en: Edit event booking
nl_NL: Evenementenboeking bewerken

en: Edit location
nl_NL: Locatie bewerken

en: Edit package
nl_NL: Pakket bewerken

en: Edit resource
nl_NL: Resource bewerken

en: Edit service
nl_NL: Service bewerken

en: Edit special day
nl_NL: Speciale dag bewerken

en: Edit table
nl_NL: Tabel bewerken

en: Edit transaction
nl_NL: Transactie bewerken

en: Edit work hours
nl_NL: Werkuren bewerken

en: Efficiently manage appointment cancellations by allowing customers to join a waiting list and manually fill newly opened time slots.
nl_NL: Beheer afspraakannuleringen efficiënt door klanten toe te staan zich op een wachtlijst te plaatsen en nieuw vrijgekomen tijdvakken handmatig in te vullen.

en: Effortless management for every location
nl_NL: Moeiteloos beheer voor elke locatie

en: Effortless tax management for every booking
nl_NL: Moeiteloos belastingbeheer voor elke boeking

en: Effortlessly set up and manage events that repeat on your preferred schedule-offering flexibility, consistency, and a smooth experience for both your business and your customers.
nl_NL: Stel moeiteloos evenementen in die zich volgens uw gewenste schema herhalen en beheer ze. Dit biedt flexibiliteit, consistentie en een soepele ervaring voor zowel uw bedrijf als uw klanten.

en: Eliminate manual calculations with smart, automated tax application
nl_NL: Maak een einde aan handmatige berekeningen met slimme, geautomatiseerde belastingtoepassing

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Email Address
nl_NL: Email adres

en: Email address
nl_NL: E-mailadres

en: Email already exists with different name. Please check your name.
nl_NL: E-mail bestaat al met een andere naam. Gelieve jouw naam te controleren.

en: Email copied to clipboard.
nl_NL: E-mail gekopieerd naar klembord.

en: Email field is required
nl_NL: E-mailveld is verplicht

en: Email or Username
nl_NL: E-mailadres of Gebruikersnaam

en: Email with access link has been sent
nl_NL: E-mail met toegangslink is verzonden

en: Email:
nl_NL: E-mail:

en: Employee
nl_NL: Medewerker

en: Employee Badge
nl_NL: Werknemersbadge

en: Employee Days off
nl_NL: Verlofdagen Medewerker

en: Employee ID
nl_NL: Werknemer-ID

en: Employee Profile
nl_NL: Medewerkersprofiel

en: Employee Selection
nl_NL: Werknemersselectielogica

en: Employee badges
nl_NL: Werknemersbadges

en: Employee badges management
nl_NL: Beheer van werknemersbadges

en: Employee calendar disconnected successfully
nl_NL: Medewerkerskalender succesvol losgekoppeld

en: Employee calendar has been updated successfully.
nl_NL: Medewerkerskalender is succesvol bijgewerkt.

en: Employee daily appointment limit has been reached. Please choose another date or employee.
nl_NL: De dagelijkse afsprakenlimiet voor werknemers is bereikt. Kies een andere datum of werknemer.

en: Employee days off
nl_NL: Vrije dagen van medewerkers

en: Employee description
nl_NL: Beschrijving van de werknemer

en: Employee description popup
nl_NL: Pop-up met beschrijving van werknemer

en: Employee details
nl_NL: Medewerkergegevens

en: Employee dialog
nl_NL: Dialoogvenster voor werknemers

en: Employee email
nl_NL: Medewerker e-mail

en: Employee filter
nl_NL: Filter voor werknemers

en: Employee first name
nl_NL: Voornaam medewerker

en: Employee full name
nl_NL: Volledige naam medewerker

en: Employee has been created.
nl_NL: Medewerker is aangemaakt.

en: Employee has been deleted.
nl_NL: Medewerker is verwijderd.

en: Employee has been hidden.
nl_NL: Medewerker is verborgen.

en: Employee has been updated.
nl_NL: Werknemer is bijgewerkt.

en: Employee information
nl_NL: Werknemer informatie

en: Employee is now visible.
nl_NL: Werknemer is nu zichtbaar.

en: Employee last name
nl_NL: Achternaam medewerker

en: Employee name
nl_NL: Naam van de werknemer

en: Employee name, email & phone
nl_NL: Naam e-mail en telefoon medewerker

en: Employee note
nl_NL: Medewerkersnotitie

en: Employee note has been updated.
nl_NL: Medewerkersnotitie is bijgewerkt.

en: Employee panel
nl_NL: Werknemerspaneel

en: Employee panel access link
nl_NL: Toegangslink voor werknemerspaneel

en: Employee panel page URL
nl_NL: URL van de pagina met het werknemerspaneel

en: Employee panel password
nl_NL: Wachtwoord voor het medewerkerspaneel

en: Employee password
nl_NL: Wachtwoord van werknemer

en: Employee phone
nl_NL: Telefoon medewerker

en: Employee price
nl_NL: Prijs voor werknemers

en: Employee profile
nl_NL: Werknemersprofiel

en: Employee selection
nl_NL: Selectie van werknemers

en: Employee selection logic
nl_NL: Werknemersselectielogica

en: Employee setup
nl_NL: Werknemers instellen

en: Employees
nl_NL: Medewerkers

en: Empower your team with seamless integrations
nl_NL: Geef uw team meer mogelijkheden met naadloze integraties

en: Empty state
nl_NL: Lege status

en: Enable
nl_NL: Inschakelen

en: Enable Amelia
nl_NL: Amelia inschakelen

en: Enable Amelia Tabs on Profiles
nl_NL: Amelia-tabbladen op profielen inschakelen

en: Enable Google Meet
nl_NL: Google Meet inschakelen

en: Enable Microsoft Teams
nl_NL: No-show tag inschakelen

en: Enable Payment from Link
nl_NL: Betaling via link inschakelen

en: Enable auto-reply message
nl_NL: Schakel automatisch antwoordbericht in

en: Enable customers to manage their appointments and events efficiently. Personalize colors and labels to create a seamless and branded experience.
nl_NL: Stel klanten in staat hun afspraken en evenementen efficiënt te beheren. Personaliseer kleuren en labels om een naadloze en merkgebonden ervaring te creëren.

en: Enable guest booking
nl_NL: Gasten boeken mogelijk maken

en: Enable integration with WooCommerce
nl_NL: Integratie met WooCommerce inschakelen

en: Enable quick, contactless event check-ins with unique QR codes for each ticket.
nl_NL: Schakel snelle, contactloze evenementincheckingen in met unieke QR-codes voor elk ticket.

en: Enable recurring event
nl_NL: Toon terugkerende events

en: Enable resource usage for a group booking
nl_NL: Schakel middelengebruik in voor een groepsboeking

en: Enable this option if you want customers to select at least one extra when booking. You can also choose how many extras are required.
nl_NL: Schakel deze optie in als je wilt dat klanten ten minste één extra selecteren bij het boeken. Je kunt ook kiezen hoeveel extra's er vereist zijn.

en: Enable this option if you want to allow your customers to delete their profile data (bookings won't be deleted).
nl_NL: Activeer deze mogelijkheid als klanten hun profiel mogen kunnen verwijderen (boekingen worden niet verwijderd).

en: Enable this option if you want to allow your customers to reschedule their own appointments.
nl_NL: Schakel deze optie in als je wilt dat jouw klanten hun eigen afspraken kunnen verzetten.

en: Enable this option if you want to count resource quantity usage for each additional person added during the booking.
nl_NL: Schakel deze optie in als je het gebruik van de hoeveelheid middelen wilt bijhouden voor elke extra persoon die tijdens de boeking wordt toegevoegd.

en: Enable this option if you want to delete plugin tables, roles, files and settings<br>when deleting the plugin from plugins page
nl_NL: Schakel deze optie in als je plugin tabellen, rollen, bestanden en instellingen wilt verwijderen<br>bij het verwijderen van de plugin van de plugins pagina.

en: Enable this option if you want to include Microsoft Teams in your event.
nl_NL: Activeer deze optie als u Google Meet in uw evenement wilt opnemen.

en: Enable this option if you want to make time slot step the same as service duration in the booking process
nl_NL: Schakel deze optie in als u de tijdslotstap gelijk wilt maken aan de duur van de dienst in het boekingsproces.

en: Enable this option if you want to send ics file in email after approved bookings.
nl_NL: Schakel deze optie in als u een ics-bestand in e-mail wilt verzenden na goedgekeurde boekingen.

en: Enable this option if you want to send ics file in email after pending bookings.
nl_NL: Schakel deze optie in als u een ics-bestand in e-mail wilt verzenden na boekingen in afwachting.

en: Enable this option if you want your employee to receive data from the custom fields only for the last customer when there is a group booking
nl_NL: Activeer deze optie als u wilt dat uw medewerker de gegevens van de aangepaste velden alleen ontvangt voor de laatste klant wanneer er een groepsboeking is

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Apple Calendar events.
nl_NL: Schakel deze optie in om deelnemers aan evenementen toe te voegen aan de Apple-agenda-evenementen van medewerkers.

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Google Calendar events.
nl_NL: Schakel deze optie in om evenementdeelnemers toe te voegen aan de Google Agenda-evenementen van medewerkers.

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Outlook Calendar events.
nl_NL: Schakel deze optie in om deelnemers aan evenementen toe te voegen aan de Outlook-agenda-afspraken van medewerkers.

en: Enable this option to create meetings for appointments with pending status.
nl_NL: Schakel deze optie in om vergaderingen te creëren voor afspraken met de status 'in afwachting'.

en: Enable this option to create spaces for appointments with pending status.
nl_NL: Schakel deze optie in om ruimtes te creëren voor afspraken met de status 'in afwachting'.

en: Enable this option to display appointments with pending status in employees' calendars.
nl_NL: Schakel deze optie in om afspraken met de status 'in afwachting' weer te geven in de agenda's van medewerkers.

en: Enable this option to ensure that customers using an existing email or phone number maintain consistent first and last names.
nl_NL: Schakel deze optie in om ervoor te zorgen dat klanten met een bestaand e-mailadres of telefoonnummer consistente voor- en achternamen behouden.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Apple Calendar events.
nl_NL: Schakel deze optie in om buffertijd voor geplande afspraken op te nemen in Apple Calendar-evenementen.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Google Calendar events.
nl_NL: Schakel deze optie in om buffertijd op te nemen voor geplande afspraken in Google Agenda-afspraken.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Outlook Calendar events.
nl_NL: Schakel deze optie in om buffertijd op te nemen voor geplande afspraken in Outlook-agenda-afspraken.

en: Enable this option to make sure that the invoice will be sent to the customer after booking.
nl_NL: Schakel deze optie in om ervoor te zorgen dat de factuur na de boeking naar de klant wordt gestuurd.

en: Enable this option to receive a reminder email when your SMS balance reaches set minimum
nl_NL: Schakel deze optie in om een herinneringsmail te ontvangen wanneer uw SMS-saldo het ingestelde minimum bereikt.

en: Enable this option to repeat the notification at the defined interval.
nl_NL: Schakel deze optie in om de melding op het gedefinieerde interval te herhalen.

en: Enable this option to use this custom field as the location in Google and Outlook Calendar events, ICS files, and ‘Add to Calendar’ events.
nl_NL: Schakel deze optie in om dit aangepaste veld te gebruiken als locatie in Google- en Outlook-agenda-afspraken, ICS-bestanden en 'Toevoegen aan agenda'-afspraken.

en: Enable to display booking slots based on the client's time zone.
nl_NL: Inschakelen om boekingsslots weer te geven op basis van de tijdzone van de klant.

en: Enable to require a deposit payment.
nl_NL: Inschakelen om een aanbetaling te vereisen.

en: Enabled
nl_NL: Ingeschakeld

en: End Date
nl_NL: Eventdatum

en: End Time
nl_NL: Eindtijd

en: End Time Visibility:
nl_NL: Eindtijd Zichtbaarheid:

en: End date
nl_NL: Einddatum

en: End time
nl_NL: Eindtijd

en: Endpoint
nl_NL: Eindpunt

en: Ends
nl_NL: eindigt

en: Ends after
nl_NL: Eindigt na

en: Ends on
nl_NL: Eindigt op

en: Enhance bookings with customizable badges to strengthen your brand identity.
nl_NL: Versterk boekingen met aanpasbare badges om uw merkidentiteit te versterken.

en: Enhance client trust by providing transparent, documented payment details for every booking
nl_NL: Vergroot het vertrouwen van klanten door voor elke boeking transparante, gedocumenteerde betalingsgegevens te verstrekken.

en: Enhance customer loyalty by rewarding clients with exclusive, personalized offers
nl_NL: Verhoog de klantloyaliteit door klanten te belonen met exclusieve, gepersonaliseerde aanbiedingen.

en: Enhance flexibility with customer information ready for marketing tools or external platforms
nl_NL: Verhoog de flexibiliteit met klantinformatie die klaar is voor marketingtools of externe platforms

en: Enhance the customer experience with clear, intuitive forms designed around your business needs
nl_NL: Verbeter de klantervaring met duidelijke, intuïtieve formulieren die zijn ontworpen rond uw zakelijke behoeften.

en: Enhance the customer experience with tailored add-ons that add convenience and value
nl_NL: Verbeter de klantervaring met op maat gemaakte add-ons die gemak en waarde toevoegen

en: Ensure accurate billing by applying the correct tax rates every time
nl_NL: Zorg voor een nauwkeurige facturering door elke keer de juiste belastingtarieven toe te passen.

en: Ensure accurate bookkeeping with clear, organized financial data
nl_NL: Zorg voor een nauwkeurige boekhouding met duidelijke, overzichtelijke financiële gegevens

en: Enter Address
nl_NL: Adres invoeren

en: Enter Apple Calendar app specific password
nl_NL: Voer Apple Agenda-appspecifiek wachtwoord in

en: Enter Apple Calendar iCloud Id
nl_NL: Voer Apple Agenda iCloud-id in

en: Enter E-Ticket details manually
nl_NL: Voer E-Ticketgegevens handmatig in

en: Enter Event Name
nl_NL: Voer evenementnaam in

en: Enter a phone number, then press Enter to add
nl_NL: Voer een telefoonnummer in en druk op Enter om toe te voegen

en: Enter booking ID
nl_NL: Business ID invoeren

en: Enter date of birth
nl_NL: Geboortedatum

en: Enter email
nl_NL: Voer email in

en: Enter email, then press Enter to add
nl_NL: Voer e-mailadres in en druk op Enter om toe te voegen

en: Enter first name
nl_NL: Voer voornaam in

en: Enter here URL of the page with [ameliacustomerpanel] shortcode if you want to send it to your customers in notifications. Make sure to also add the placeholder in notification so the URL can be sent.
nl_NL: Voer hier de URL in van de pagina met de [ameliacustomerpanel] shortcode als u deze naar uw klanten wilt sturen in meldingen. Zorg ervoor dat u ook de placeholder in de melding toevoegt zodat de URL kan worden verzonden.

en: Enter here URL of the page with [ameliaemployeepanel] shortcode if you want to send it to your employees in notifications. Make sure to also add the placeholder in notification so the URL can be sent.
nl_NL: Voer hier de URL in van de pagina met de [ameliaemployeepanel] shortcode als u deze naar uw medewerkers wilt sturen in meldingen. Zorg ervoor dat u ook de placeholder in de melding toevoegt zodat de URL kan worden verzonden.

en: Enter here an endpoint if you are using Mailgun from EU countries
nl_NL: Voer hier een eindpunt in indien u Mailgun vanuit EU landen gebruikt

en: Enter holiday or day off name
nl_NL: Voer omschrijving van vakantie- of verlofdag in

en: Enter last name
nl_NL: Voer achternaam in

en: Enter phone
nl_NL: Voer telefoon in

en: Enter redirect URL
nl_NL: Voer de omleidings-URL in

en: Enter the event name that will be sent for tracking purposes.
nl_NL: Voer de naam van het evenement in die voor trackingdoeleinden zal worden verzonden.

en: Enter ticket code
nl_NL: Event tickets

en: Enter ticket code manually
nl_NL: Voer de ticketcode handmatig in

en: Enter your account email address and we will send you an access link to your inbox.
nl_NL: Voer het e-mailadres van uw account in en wij sturen u een toegangslink naar uw inbox.

en: Enter your credentials to access your account.
nl_NL: Voer uw inloggegevens in om toegang te krijgen tot uw account.

en: Enter your email
nl_NL: Voer je e-mailadres in

en: Enter your password
nl_NL: Voer je wachtwoord in

en: Enter, and re-enter your new password to continue
nl_NL: Voer opnieuw een nieuw wachtwoord in

en: Error
nl_NL: Fout

en: Error occurred
nl_NL: Er is een fout opgetreden

en: Error while generating CSV.
nl_NL: Fout bij het genereren van CSV.

en: Estimated price
nl_NL: Geschatte prijs

en: Event
nl_NL: Evenement

en: Event Asc
nl_NL: Evenement Oplopend

en: Event Available
nl_NL: Evenement Beschikbaar

en: Event Booking Details
nl_NL: Details van evenementboeking

en: Event Booking is shortcode that gives your customers the option to book one of the events that you've created on the back-end in a simple event calendar view.
nl_NL: Evenementboeking is een shortcode die uw klanten de mogelijkheid biedt om een van de evenementen die u aan de achterkant heeft aangemaakt te boeken in een eenvoudige evenementenkalenderweergave.

en: Event Booking is shortcode that gives your customers the option to book one of the events that you've created on the back-end in a simple event list view.
nl_NL: Eventboeking is een shortcode die jouw klanten de mogelijkheid biedt om een ​​van de events die je op de back-end hebt gemaakt te boeken in een eenvoudige weergave van de eventslijst.

en: Event Calendar Booking Form
nl_NL: Evenementenkalender Boekingsformulier

en: Event Colors:
nl_NL: Eventkleuren:

en: Event Date and Time
nl_NL: Datum en tijd van het evenement

en: Event Day
nl_NL: Eventdatum

en: Event Desc
nl_NL: Evenementbeschrijving

en: Event Employee
nl_NL: Event medewerker

en: Event Ends
nl_NL: Event eindigt

en: Event Gallery:
nl_NL: Eventgalerij:

en: Event ID
nl_NL: Evenement-ID

en: Event Info
nl_NL: Eventinformatie

en: Event List Booking Form
nl_NL: Evenementenlijst Boekingsformulier

en: Event Location
nl_NL: Event locatie

en: Event Starts
nl_NL: Event begint

en: Event Status
nl_NL: Event status

en: Event Subtotal
nl_NL: Subtotaal evenement

en: Event Type
nl_NL: Eventtype

en: Event available
nl_NL: Evenement beschikbaar

en: Event booking has been created.
nl_NL: Evenementboeking is aangemaakt.

en: Event booking has been deleted.
nl_NL: Evenementboeking is verwijderd.

en: Event booking has been updated.
nl_NL: Evenementboeking is bijgewerkt.

en: Event booking is unavailable
nl_NL: Evenement boeken is niet beschikbaar

en: Event calendar booking from
nl_NL: Reservering via de evenementkalender vanaf

en: Event card
nl_NL: Evenementkaart

en: Event date & time period
nl_NL: Datum en tijdstip van het evenement

en: Event date & time periods with Google Meet join links
nl_NL: Datum en tijdstip van evenementen met Google Meet-toegangslinks

en: Event date & time periods with Microsoft Teams join links
nl_NL: Datum en tijdstip van evenementen met Microsoft Teams-toegangslinks

en: Event date & time periods with Zoom join links
nl_NL: Datum en tijdstip van evenementen met Zoom-links

en: Event date & time periods with Zoom start links
nl_NL: Datum en tijd van evenementen met Zoom-startlinks

en: Event date period
nl_NL: Periode van het evenement

en: Event date periods with Google Meet join links
nl_NL: Evenementdatums met Google Meet-toegangslinks

en: Event date periods with Microsoft Teams join links
nl_NL: Evenementdatums met Microsoft Teams-toegangslinks

en: Event date periods with Zoom join links
nl_NL: Evenementdatums met Zoom-toegangslinks

en: Event date periods with Zoom start links
nl_NL: Evenementdatums met Zoom-startlinks

en: Event deposit
nl_NL: Evenement aanbetaling

en: Event description
nl_NL: Eventomschrijving

en: Event details
nl_NL: Evenementdetails

en: Event e-ticket
nl_NL: Evenement e-ticket

en: Event employee
nl_NL: Evenementmedewerker

en: Event employees
nl_NL: Evenementmedewerkers

en: Event end date
nl_NL: Einddatum evenement

en: Event end date & time
nl_NL: Einddatum en -tijd van het evenement

en: Event end time
nl_NL: Eindtijd evenement

en: Event ends
nl_NL: Evenement eindigt

en: Event filter
nl_NL: Gebeurtenisfilter

en: Event gallery
nl_NL: Evenementengalerij

en: Event has been canceled
nl_NL: Event is geannuleerd

en: Event has been canceled.
nl_NL: Het evenement is geannuleerd.

en: Event has been created.
nl_NL: Evenement is aangemaakt.

en: Event has been deleted
nl_NL: Event is verwijderd

en: Event has been deleted.
nl_NL: Evenement is verwijderd.

en: Event has been hidden.
nl_NL: Evenement is verborgen.

en: Event has been opened
nl_NL: Event is geopend

en: Event has been opened.
nl_NL: Evenement is geopend.

en: Event has been saved
nl_NL: Event is opgeslagen

en: Event has been updated.
nl_NL: Evenement is bijgewerkt.

en: Event info
nl_NL: Evenementinformatie

en: Event initial start date
nl_NL: Startdatum van het evenement

en: Event is now visible.
nl_NL: Evenement is nu zichtbaar.

en: Event list booking from
nl_NL: Boeken vanuit de evenementenlijst

en: Event location
nl_NL: Locatie van het evenement

en: Event name
nl_NL: Eventnaam

en: Event price
nl_NL: Eventprijs

en: Event slots capacity
nl_NL: Capaciteit van evenementenslots

en: Event space name
nl_NL: Naam van de evenementruimte

en: Event start date
nl_NL: Startdatum evenement

en: Event start date & time
nl_NL: Startdatum en -tijd van het evenement

en: Event start date and time
nl_NL: Begindatum en -tijd van het evenement

en: Event start time
nl_NL: Starttijd evenement

en: Event starts
nl_NL: Evenement begint

en: Event status
nl_NL: Evenementstatus

en: Event tags
nl_NL: Evenement-tags

en: Event tags allow you to label and organize events in Amelia based on criteria that matter most to your business.
nl_NL: Met evenement-tags kun je evenementen labelen en organiseren in Amelia op basis van de criteria die het meest relevant zijn voor je bedrijf.

en: Event tags have been saved.
nl_NL: Evenement-tags zijn opgeslagen.

en: Event tags setup
nl_NL: Instellingen voor evenement-tags

en: Event ticketing
nl_NL: Evenemententickets

en: Event tickets
nl_NL: Evenementtickets

en: Event time scope
nl_NL: Tijdsbereik event

en: Event title
nl_NL: Evenementtitel

en: Event title and description
nl_NL: Evenementtitel en beschrijving

en: Event type
nl_NL: Type evenement

en: Event_bookings
nl_NL: Event_boekingen

en: Events
nl_NL: Evenementen

en: Events Available
nl_NL: Beschikbare evenementen

en: Events Calendar
nl_NL: Evenementenkalender

en: Events List
nl_NL: Evenementenlijst

en: Events List Booking
nl_NL: Evenementenlijst Boeking

en: Events available
nl_NL: Beschikbare evenementen

en: Events calendar
nl_NL: Evenementenkalender

en: Events custom pricing
nl_NL: Aangepaste prijzen voor evenementen

en: Events list
nl_NL: Lijst met evenementen

en: Events list view
nl_NL: Lijst met evenementen

en: Events pricing
nl_NL: Evenementenprijzen

en: Events setup
nl_NL: Evenementen instellen

en: Events waiting list
nl_NL: Wachtlijst voor evenementen

en: Every
nl_NL: Iedere

en: Every Day until
nl_NL: Elke dag tot

en: Every:
nl_NL: Iedere:

en: Exclude Taxes
nl_NL: Belastingen uitsluiten

en: Expand all
nl_NL: Alles uitvouwen

en: Expand your capacity by adding as many employees as your business needs
nl_NL: Breid uw capaciteit uit door zoveel medewerkers toe te voegen als uw bedrijf nodig heeft.

en: Expiration date
nl_NL: Vervaldatum

en: Expired
nl_NL: Verlopen

en: Expires after
nl_NL: Vervalt na

en: Expires at
nl_NL: Vervalt op

en: Export
nl_NL: Exporteer

en: Export all transaction records from the Finance page for effortless accounting, reconciliation, or sharing with your finance tools.
nl_NL: Exporteer alle transactierecords van de pagina Financiën voor moeiteloze boekhouding, afstemming of delen met uw financiële tools.

en: Export appointment data with ease
nl_NL: Exporteer afspraakgegevens met gemak

en: Export bookings
nl_NL: Boekingen exporteren

en: Export event booking data with ease
nl_NL: Exporteer eenvoudig gegevens van eventboekingen

en: Express Account
nl_NL: Express-account

en: Express account capabilities
nl_NL: Express-accountmogelijkheden

en: Extra people limit cannot exceed waiting list capacity
nl_NL: Extra personenlimiet mag de capaciteit van de wachtlijst niet overschrijden

en: Extra people limit must be 0 or greater
nl_NL: Extra personenlimiet moet 0 of hoger zijn

en: Extras
nl_NL: Extra's

en: Extras Cost:
nl_NL: Extra kosten:

en: Extras Description
nl_NL: Extra’s Omschrijving

en: Extras Duration
nl_NL: Extra’s Duur

en: Extras Heading
nl_NL: Extra’s Heading

en: Extras Subtotal
nl_NL: Subtotaal Extra’s

en: Extras are included in the deposit amount.
nl_NL: Extra's zijn inbegrepen in het aanbetalingsbedrag.

en: Extras are not included in the deposit amount.
nl_NL: Extra's zijn niet inbegrepen in het aanbetalingsbedrag.

en: Extras available
nl_NL: Extra’s beschikbaar

en: Extras cost:
nl_NL: Extra kosten:

en: Extras subtotal
nl_NL: Subtotaal extra's

en: Extras total price
nl_NL: Totaalprijs extra's

en: Facebook app ID
nl_NL: Facebook-app-ID

en: Facebook app secret
nl_NL: Facebook-appgeheim

en: Facebook social login
nl_NL: Facebook sociale login

en: Failed
nl_NL: Mislukt

en: Failed to access camera. Please try again.
nl_NL: Toegang tot de camera mislukt. Probeer het opnieuw.

en: Failed to load appointment details. Please try again later.
nl_NL: Laden van afspraakdetails mislukt. Probeer het later opnieuw.

en: Failed to load package details. Please try again later.
nl_NL: Laden van pakketdetails mislukt. Probeer het later opnieuw.

en: Failed to reorder packages.
nl_NL: Herschikken van pakketten mislukt.

en: Failed to reorder services.
nl_NL: Herschikken van diensten mislukt.

en: Failed to send invoice.
nl_NL: Verzenden van factuur mislukt.

en: Failed to send test SMS.
nl_NL: Het verzenden van de test-sms is mislukt.

en: Failed to send test WhatsApp message.
nl_NL: Het verzenden van het testbericht via WhatsApp is mislukt.

en: Failed to send test email.
nl_NL: Het verzenden van de test-e-mail is mislukt.

en: Failed to update category positions.
nl_NL: Het bijwerken van de categorieposities is mislukt.

en: Features
nl_NL: Functies

en: Features & Integrations
nl_NL: Functies & Integraties

en: Female
nl_NL: Vrouw

en: Field Order
nl_NL: Veldopdracht

en: Field order
nl_NL: Veldvolgorde

en: Field order, mandatory fields, labels and display options
nl_NL: Veldvolgorde, labels en weergaveopties

en: Fifth
nl_NL: Vijfde

en: Filled
nl_NL: Gevuld

en: Filter by Employee
nl_NL: Medewerker bewerken

en: Filter by Location
nl_NL: Locatie wijzigen

en: Filter by employee
nl_NL: Filteren op werknemer

en: Filter by location
nl_NL: Filteren op locatie

en: Filterable Field:
nl_NL: Filterbaar veld:

en: Filters block
nl_NL: Filters blokkeren

en: Finance
nl_NL: Financiën

en: Find Attendees
nl_NL: Zoek Deelnemers

en: Finish
nl_NL: Afronden

en: Finish Button Type
nl_NL: Type knop Voltooien

en: First
nl_NL: Eerste

en: First Name:
nl_NL: Voornaam:

en: First and last names must be in two separate fields.
nl_NL: Voor- en achternaam moeten in twee aparte velden staan.

en: First booking only
nl_NL: Alleen eerste boeking

en: First name
nl_NL: Voornaam

en: First {day}
nl_NL: Eerste {day}

en: Fixed
nl_NL: Vast

en: Fixed amount
nl_NL: Vast bedrag

en: Flexible discount options let you set custom values or offer full-price waivers
nl_NL: Met flexibele kortingsopties kunt u aangepaste waarden instellen of volledige prijsvrijstellingen aanbieden.

en: Flexible pricing lets you set a fixed package price and offer attractive discounts
nl_NL: Dankzij flexibele prijzen kunt u een vaste pakketprijs vaststellen en aantrekkelijke kortingen aanbieden.

en: Follow up
nl_NL: Follow-up

en: Font
nl_NL: Lettertype

en: Font URL
nl_NL: Lettertype-URL

en: Font family
nl_NL: Lettertypefamilie

en: Fonts
nl_NL: Lettertypes

en: Fonts and colors
nl_NL: Lettertypes en kleuren

en: Footer
nl_NL: Voettekst

en: Footer buttons
nl_NL: Knoppen in de voettekst

en: Footer content
nl_NL: Voettekstinhoud

en: For multiselect: hold CTRL / Command (⌘).
nl_NL: Voor multiselect: houd CTRL / Command (⌘) ingedrukt.

en: For this field to work correctly, please add your Google Maps API key in the General Settings. Otherwise, it will function as a simple text field.
nl_NL: Om dit veld correct te laten werken, voegt u uw Google Maps API-sleutel toe in de Algemene Instellingen. Anders zal het functioneren als een eenvoudig tekstveld.

en: Forgot Password?
nl_NL: Wachtwoord vergeten?

en: Forgot password?
nl_NL: Wachtwoord vergeten?

en: Forgot your password?
nl_NL: Wachtwoord vergeten?

en: Form
nl_NL: Formulier

en: Form Flow
nl_NL: Formulier Stroom

en: Form colors
nl_NL: Formulier kleuren

en: Forms
nl_NL: Formulieren

en: Fourth
nl_NL: Vierde

en: Fourth {day}
nl_NL: Vierde {day}

en: Free
nl_NL: Gratis

en: Fri
nl_NL: Vr

en: Friday
nl_NL: Vrijdag

en: From
nl_NL: Van

en: Front-end Booking Catalog is shortcode when you want to show your service in a form of a catalog
nl_NL: Front-end boekingscatalogus is een shortcode voor als je jouw dienst in de vorm van een catalogus wilt tonen

en: Front-end Booking Catalog is shortcode when you want to show your service in a form of a cataloge
nl_NL: Front-end boekingscatalogus is een shortcode voor als je jouw dienst in de vorm van een catalogus wilt tonen

en: Front-end Booking Search is shortcode that give your customers the possibility to search for appointment by selecting several filters so that they could find the best time slots and services for their needs.
nl_NL: Front-end Boeking Zoeken is een shortcode die jouw klanten de mogelijkheid biedt om een ​​afspraak te zoeken door verschillende filters te selecteren, zodat zij de beste tijdsloten en diensten kunnen vinden.

en: Front-end Customer Panel is a shortcode that gives your customers the possibility to manage their bookings and profile information.
nl_NL: Front-end Klantenpaneel is een shortcode die jouw klanten de mogelijkheid biedt om hun boekingen en profielinformatie te beheren.

en: Front-end Employee Panel is a shortcode that gives your employees the possibility to manage their bookings, working hours, days off, assigned services and profile information.
nl_NL: Front-end medewerkerspaneel is een shortcode die uw medewerkers de mogelijkheid geeft om hun boekingen, werktijden, vrije dagen, toegewezen diensten en profiel informatie te beheren.

en: Front-end customer panel
nl_NL: Front-end klantenpaneel

en: Front-end employee panel
nl_NL: Front-end werknemerspaneel

en: Frontend & Backend
nl_NL: Frontend &amp; Backend

en: Full
nl_NL: Vol

en: Full events
nl_NL: Volledige evenementen

en: Fully booked
nl_NL: Volgeboekt

en: Future events
nl_NL: Aankomende evenementen

en: GSM (standard Latin) segments contain 160 characters, while UCS-2 (non-GSM - Cyrillic, emoji, non-standard symbols) contain 70 characters, etc.
nl_NL: GSM (standaard Latijns) segmenten bevatten 160 tekens, terwijl UCS-2 (niet-GSM - Cyrillisch, emoji, niet-standaard symbolen) 70 tekens bevat, enz.

en: Gallery
nl_NL: Galerij

en: Gender
nl_NL: Geslacht

en: Gender should be specified as either 'male' or 'female'.
nl_NL: Geslacht moet worden gespecificeerd als 'man' of 'vrouw'.

en: General
nl_NL: Algemeen

en: Generate
nl_NL: Genereer

en: Generate invoices automatically for bookings to streamline payments and improve client experience.
nl_NL: Genereer automatisch facturen voor boekingen om betalingen te stroomlijnen en de klantervaring te verbeteren.

en: Generate payment links
nl_NL: Genereer betalingslinks

en: Get in Touch
nl_NL: Kom in contact

en: Get in touch
nl_NL: Neem contact op

en: Global Settings
nl_NL: Globale instellingen

en: Global Settings apply only to the Event Calendar and Search Booking forms, to customize other booking forms use the settings on the right.
nl_NL: Globale instellingen zijn alleen van toepassing op de formulieren Evenementenkalender en Zoeken naar boekingen, om andere boekingsformulieren aan te passen gebruikt u de instellingen aan de rechterkant.

en: Go Back
nl_NL: Ga terug

en: Go back
nl_NL: Terug

en: Go to Catalog form
nl_NL: Ga naar het catalogusformulier

en: Go to Custom Fields
nl_NL: Ga naar Aangepaste Velden

en: Go to Notifications
nl_NL: Ga naar Meldingen

en: Go to Step-by-step form
nl_NL: Ga naar Stapsgewijs formulier

en: Google Analytics setup
nl_NL: Google Analytics instellen

en: Google Calendar
nl_NL: Google Agenda

en: Google Calendar & Google Meet
nl_NL: Google Agenda & Google Meet

en: Google Calendar setup
nl_NL: Google Agenda instellen

en: Google Maps API key
nl_NL: Google Maps API-sleutel

en: Google Maps failed to load. Check your API key and restrictions.
nl_NL: Google Maps kon niet worden geladen. Controleer uw API-sleutel en beperkingen.

en: Google Meet Link
nl_NL: Google Meet-link

en: Google Meet join link
nl_NL: Google Meet-deelnamelink

en: Google Meet link
nl_NL: Google Meet-link

en: Google Meet setup
nl_NL: Google Meet instellen

en: Google reCAPTCHA v2 secret key
nl_NL: Google reCAPTCHA v2-geheime code

en: Google reCAPTCHA v2 site key
nl_NL: Google reCAPTCHA v2-sitecode

en: Google social login
nl_NL: Google sociale login

en: Google/Outlook location
nl_NL: Google/Outlook locatie

en: Green
nl_NL: Groen

en: Grid view
nl_NL: Rasterweergave

en: Group Ticket
nl_NL: Groepsticket

en: Group appointment details
nl_NL: Details groepsafspraken

en: Group booking
nl_NL: Groepsboeking

en: Group booking export format
nl_NL: Groepsboeking exportformaat

en: Group event details
nl_NL: Details groepsevenement

en: Group ticket has already been scanned
nl_NL: Service is opgeslagen

en: Grow your team with unlimited employee management
nl_NL: Breid uw team uit met onbeperkt personeelsbeheer

en: Gyms
nl_NL: Sportscholen

en: HTML Mode
nl_NL: HTML-modus

en: HTML formatting may be overridden by plain text formatting upon switching between modes.
nl_NL: HTML-opmaak kan worden overschreven door platte-tekstopmaak bij het wisselen tussen modi.

en: Header
nl_NL: Koptekst

en: Header Image URL
nl_NL: URL van kopafbeelding

en: Heading
nl_NL: Koptekst

en: Heading Text Color
nl_NL: Tekst kleur

en: Heading content
nl_NL: Koptekstinhoud

en: Heading title
nl_NL: Koptekst

en: Healthcare
nl_NL: Gezondheidszorg

en: Here you can assign yourself to be the organizer of the Google/Outlook event.<br> Otherwise you will be assigned as staff and added as a guest in the event
nl_NL: Hier kunt u uzelf toewijzen als organisator van het Google/Outlook evenement.<br> Anders wordt u toegewezen als personeel en toegevoegd als gast in het evenement.

en: Here you can choose the product that will be used for WooCommerce integration.
nl_NL: Selecteer hier het product dat je wilt gebruiken voor WooCommerce integratie.

en: Here you can connect employee with Apple Calendar,<br/>so once the booking is scheduled it will be<br/>automatically added to employee's calendar.
nl_NL: Hier kunt u de medewerker verbinden met Apple Agenda,<br/>zodat zodra de boeking is gepland, deze automatisch aan de agenda van de medewerker wordt toegevoegd.<br/>

en: Here you can connect employee with Outlook Calendar,<br/>so once the appointment is scheduled it will be<br/>automatically added to employee's calendar.
nl_NL: Hier kunt u de werknemer verbinden met Outlook Agenda,<br/>zodra de afspraak is ingepland zal deze<br/>automatisch worden toegevoegd aan de agenda van de werknemer.

en: Here you can define languages that you want to have in the plugin for translating dynamic strings (names, descriptions, notifications).
nl_NL: Hier kunt u de talen definiëren die u in de plugin wilt gebruiken voor het vertalen van dynamische strings (namen, beschrijvingen, meldingen).

en: Here you can define the charge type that will be used for employees with "Stripe Connected Account"
nl_NL: Selecteer hier het product dat je wilt gebruiken voor WooCommerce integratie.

en: Here you can enter additional email addresses where all notifications will be sent. To add an address click Enter.
nl_NL: Hier kunt u extra e-mailadressen invoeren waar alle meldingen naartoe worden gestuurd. Om een adres toe te voegen, drukt u op Enter.

en: Here you can enter additional phone numbers where all SMS messages will be sent. To add a number click Enter.
nl_NL: Hier kunt u extra telefoonnummers invoeren waar alle sms-berichten naartoe worden gestuurd. Om een nummer toe te voegen, drukt u op Enter.

en: Here you can select Zoom User,<br/>so once the appointment is scheduled,<br/>zoom meeting will be automatically created.
nl_NL: Hier kunt je de Zoomgebruiker selecteren,<br/>dus zodra de afspraak is gepland, wordt<br/> de zoomvergadering automatisch gemaakt.

en: Here, you can connect your personal Apple Calendar,<br/>so once the booking is scheduled,<br/>it will be automatically added to your calendar of choice.
nl_NL: Hier kunt u uw persoonlijke Apple Agenda verbinden,<br/>zodat zodra de boeking is gepland, deze automatisch aan uw gewenste agenda wordt toegevoegd.<br/>

en: Hey, there are special packages with this service, check them out!
nl_NL: Hé, er zijn speciale pakketten met deze dienst, bekijk ze hier!

en: Hi %employee_full_name%, Thank you, %company_name%
nl_NL: Hoi %employee_full_name%, Dank je, %company_name%

en: Hi <b>%employee_full_name%</b>, <br><br>Thank you, <br> <b>%company_name%</b>
nl_NL: Hi <b>%employee_full_name%</b>, <br><br>Dankjewel, <br> <b>%company_name%</b>

en: Hidden
nl_NL: Verborgen

en: Hide
nl_NL: Verberg

en: Hide Employee Profile
nl_NL: Werknemersprofiel verbergen

en: Hide WooCommerce cart when price is 0
nl_NL: Verberg WooCommerce winkelwagen wanneer de prijs 0 is

en: Hide coupon
nl_NL: Verberg kortingsbon

en: Hide employee
nl_NL: Verberg medewerker

en: Hide event
nl_NL: Verberg evenement

en: Hide location
nl_NL: Verberg locatie

en: Hide locked features
nl_NL: Verberg vergrendelde functies

en: Hide package
nl_NL: Verberg pakket

en: Hide resource
nl_NL: Verberg bron

en: Hide service
nl_NL: Verberg service

en: Hide tax
nl_NL: Verberg belasting

en: Hide tips & suggestions
nl_NL: Tips en suggesties verbergen

en: Higher price background
nl_NL: Hogere prijs achtergrond

en: Higher price text
nl_NL: Tekst voor hogere prijs

en: Highest price
nl_NL: Hoogste prijs

en: Host link
nl_NL: Hostlink

en: Hosted by:
nl_NL: Georganiseerd door:

en: Hour
nl_NL: Uur

en: Hours
nl_NL: Uren

en: How many attendees do you want to book event for?
nl_NL: Hoeveel extra personen neemt u mee?

en: How many people are coming?
nl_NL: Hoeveel personen komen er?

en: How to
nl_NL: Hoe

en: How to get your
nl_NL: Hoe u uw

en: How will you use Amelia?
nl_NL: Hoe ga je Amelia gebruiken?

en: I want to pay full amount
nl_NL: Ik wil het volledige bedrag betalen

en: ID Asc
nl_NL: ID oplopend

en: ID Desc
nl_NL: ID aflopend

en: Id
nl_NL: id

en: Identify country code by user's IP address
nl_NL: Identificeer landcode op het IP-adres van de gebruiker

en: If all payment methods are disabled on the service/event, the default payment method will be used.
nl_NL: Als alle betaalmethoden voor de dienst of het evenement zijn uitgeschakeld, wordt de standaard betaalmethode gebruikt.

en: If disabled, booking must meet the minimum capacity, and the time slot closes after the first booking.
nl_NL: Indien uitgeschakeld, moet de boeking voldoen aan de minimale capaciteit en wordt het tijdslot gesloten na de eerste boeking.

en: If disabled, the price will remain the same regardless of how many people are included in the group appointment.
nl_NL: Als dit is uitgeschakeld, blijft de prijs hetzelfde, ongeacht hoeveel mensen er in de groepsafspraak zijn opgenomen.

en: If enabled, customers can book with Pending status even after maximum capacity is reached.
nl_NL: Indien ingeschakeld, kunnen klanten zelfs nadat de maximale capaciteit is bereikt, boeken met de status 'In behandeling'.

en: If enabled, customers can complete their payment using the link in their email notifications or through the customer panel.
nl_NL: Als dit is ingeschakeld, kunnen klanten hun betaling voltooien via de link in hun e-mailmeldingen of via het klantenpaneel.

en: If enabled, the default notification will not be sent for the selected events.
nl_NL: Als ingeschakeld, wordt de standaardmelding niet verzonden voor de geselecteerde evenementen.

en: If enabled, the default notification will not be sent for the selected services.
nl_NL: Als ingeschakeld, wordt de standaardmelding niet verzonden voor de geselecteerde diensten.

en: If invalid, other values will be skipped and not imported.
nl_NL: Als het ongeldig is, worden andere waarden overgeslagen en niet geïmporteerd.

en: If left empty, attachments will be uploaded to the default WordPress uploads folder.
nl_NL: Als leeg gelaten, worden bijlagen geüpload naar de standaard WordPress-uploadmap.

en: If multiple customers have the same email address, only the first one will be imported.
nl_NL: Als meerdere klanten hetzelfde e-mailadres hebben, wordt alleen de eerste geïmporteerd.

en: If this option is disabled, the item will be available only for booking from the backend.
nl_NL: Als deze optie is uitgeschakeld, kan het item alleen via de backend worden geboekt.

en: If this option is enabled customers will be able to pay via email notifications or through their Customer panel.
nl_NL: Als deze optie is uitgeschakeld, kunnen je klanten niet tegelijkertijd terugkerende afspraken boeken.

en: If this option is not checked the plugin will calculate the time <br> for closing the booking based on the selected time for the first event
nl_NL: Als deze optie niet is aangevinkt zal de plugin de tijd <br> voor het sluiten van de boeking berekenen op basis van de geselecteerde tijd voor het eerste evenement

en: If this option is not checked the plugin will calculate the time <br> for opening the booking based on the selected time for the first event
nl_NL: Als deze optie niet is aangevinkt zal de plugin de tijd <br> voor het openen van de boeking berekenen op basis van de geselecteerde tijd voor het eerste evenement

en: If this option is unchecked, the plugin will calculate the booking closing time based on the time set for the first event.
nl_NL: Als deze optie niet is aangevinkt, berekent de plugin de sluitingstijd van de boeking op basis van de tijd die is ingesteld voor het eerste evenement.

en: If this option is unchecked, the plugin will calculate the booking opening time based on the time set for the first event.
nl_NL: Als deze optie niet is aangevinkt, berekent de plugin de openingstijd van de boeking op basis van de tijd die is ingesteld voor het eerste evenement.

en: If you are in a country where VAT or GST applies, the applicable tax will be added to your transaction.
nl_NL: Als u zich in een land bevindt waar btw of gst van toepassing is, wordt de toepasselijke belasting aan uw transactie toegevoegd.

en: If you are the admin of this page, see how to
nl_NL: Als u de beheerder van deze pagina bent, kijk dan hoe u

en: If you disable this option, your customers will be able to access customer panel with link that is sent to their email account.
nl_NL: Vink deze optie uit wanneer klanten hun klantpaneel moeten kunnen openen met de link die via e-mail naar hen is verzonden.

en: If you enable this option every time a new customer schedules the appointment he will get Amelia Customer user role and automatic email with login details.
nl_NL: Als u deze optie inschakelt, krijgt elke nieuwe klant die een afspraak maakt de gebruikersrol 'Amelia Klant' en een automatische e-mail met inloggegevens.

en: If you enable this option, Admin will be able to book appointment at any time (working hours, special days and days off for all employees will be ignored).
nl_NL: Als u deze optie inschakelt, kan de beheerder op elk moment een afspraak boeken (werkuren, speciale dagen en vrije dagen voor alle werknemers worden genegeerd).

en: If you enable this option, Admin will be able to book appointment over or during another appointment.
nl_NL: Als u deze optie inschakelt, kan de beheerder een afspraak boeken tijdens of na een andere afspraak.

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: Image Color
nl_NL: Afbeelding Kleur

en: Image thumbs
nl_NL: Afbeelding miniaturen

en: Import
nl_NL: Importeren

en: Import Failed
nl_NL: Importeren mislukt

en: Import Partially Successful
nl_NL: Importeren gedeeltelijk succesvol

en: Import Rules
nl_NL: Importregels

en: Import successful
nl_NL: Import geslaagd

en: Importing customers
nl_NL: Klanten importeren

en: Improve accuracy and professionalism with consistent, clearly formatted billing
nl_NL: Verbeter de nauwkeurigheid en professionaliteit met consistente, duidelijk geformatteerde facturering

en: Improve customer choice by letting clients book with the employee that suits them best
nl_NL: Verbeter de keuzevrijheid van klanten door hen te laten boeken bij de medewerker die het beste bij hen past.

en: Improve customer convenience by offering predictable, easy-to-book recurring options
nl_NL: Verbeter het gemak voor klanten door voorspelbare, eenvoudig te boeken terugkerende opties aan te bieden.

en: Improve customer experience by letting clients choose the location that suits them best
nl_NL: Verbeter de klantervaring door klanten de locatie te laten kiezen die het beste bij hen past.

en: Improve reporting accuracy by accessing complete appointment data instantly
nl_NL: Verbeter de nauwkeurigheid van rapportages door direct toegang te krijgen tot volledige afspraakgegevens

en: Improve reporting accuracy by accessing complete event booking data instantly
nl_NL: Verbeter de nauwkeurigheid van rapportages door direct volledige gegevens over boekingen voor evenementen te raadplegen

en: Improved customer retention as clients return to use the remaining sessions in their package
nl_NL: Verbeterde klantretentie doordat klanten terugkeren om de resterende sessies in hun pakket te gebruiken

en: In Amelia, a “service” is a specific appointment-type offering your business provides to clients - such as consultations, treatments, or classes - that can be fully customized with its own name, duration, price, capacity, availability, and extras, and booked online with assigned employees.
nl_NL: In Amelia is een 'service' een specifiek type afspraak dat uw bedrijf aan klanten aanbiedt, zoals consulten, behandelingen of lessen. Deze kunnen volledig worden aangepast met een eigen naam, duur, prijs, capaciteit, beschikbaarheid en extra's, en online worden geboekt met toegewezen medewerkers.

en: In Amelia, an employee is a team member who provides services or hosts events, with their own schedule, working hours, and assigned offerings.
nl_NL: In Amelia is een medewerker een teamlid dat diensten verleent of evenementen organiseert, met een eigen planning, werktijden en toegewezen aanbiedingen.

en: In Amelia, an event is a booking-type offering designed for group activities or multi-day occasions - such as workshops, conferences, tours, or training series - that can be configured with its own schedule, capacity, pricing structure and assigned staff.
nl_NL: In Amelia is een evenement een soort boeking die is bedoeld voor groepsactiviteiten of meerdaagse gelegenheden, zoals workshops, conferenties, rondleidingen of trainingsreeksen, en die kan worden geconfigureerd met een eigen schema, capaciteit, prijsstructuur en toegewezen personeel.

en: In Package
nl_NL: Pakket

en: In package
nl_NL: In pakket

en: Incl. VAT
nl_NL: Incl. BTW

en: Include Taxes
nl_NL: inclusief

en: Include buffer time in calendar events
nl_NL: Buffertijd opnemen in agenda-evenementen

en: Include buffer time in slot calculation. When disabled, slots are based only on service duration.
nl_NL: Neem buffertijd mee in de berekening van slots. Wanneer deze optie is uitgeschakeld, worden slots alleen gebaseerd op de duur van de dienst.

en: Include in invoice
nl_NL: Opnemen in factuur

en: Include service buffer time in time slots
nl_NL: Dienstbuffertijd opnemen in tijdslots

en: Incorrect email or password
nl_NL: Onjuist e-maladres of wachtwoord

en: Increase conversions by motivating customers with attractive, limited-time deals
nl_NL: Verhoog het aantal conversies door klanten te motiveren met aantrekkelijke, tijdelijke aanbiedingen.

en: Increase revenue by encouraging customers to purchase additional services or products
nl_NL: Verhoog de omzet door klanten aan te moedigen extra diensten of producten aan te schaffen.

en: Increase sales volume by encouraging customers to book more appointments at once
nl_NL: Verhoog het verkoopvolume door klanten aan te moedigen om meer afspraken tegelijk te boeken.

en: Indicates the number of new and returning customers<br/>for the selected date range.
nl_NL: Toont het aantal nieuwe en terugkerende klanten <br/> voor de geselecteerde periode.

en: Industries
nl_NL: Sectoren

en: Info text
nl_NL: Informatietekst

en: Initial end date & time of the event
nl_NL: Begindatum en -tijd van het evenement

en: Initial end date of the event
nl_NL: Initiële einddatum van het evenement

en: Initial end time of the event
nl_NL: Begintijdstip van het evenement

en: Initial start date & time of the event
nl_NL: Begindatum en -tijd van het evenement

en: Initial start time of the event
nl_NL: Begintijd van het evenement

en: Input Color
nl_NL: Invoer Kleur

en: Input Text Color
nl_NL: Invoer Tekst Kleur

en: Input field
nl_NL: Invoerveld

en: Input fields
nl_NL: Invoervelden

en: Insert Amelia Booking Shortcode
nl_NL: Voeg Amelia Booking shortcode in

en: Insert pending appointments
nl_NL: Voeg lopende afspraken in

en: Integrate with WooCommerce to enable advanced e-commerce capabilities.
nl_NL: Integreer met WooCommerce om geavanceerde e-commercefunctionaliteiten te activeren.

en: Integrations
nl_NL: Integraties

en: Interested in unlocking this feature?
nl_NL: Wil je deze functie ontgrendelen?

en: Invalid Mollie API key.
nl_NL: Ongeldige Mollie API-sleutel.

en: Invalid Payment Link
nl_NL: Ongeldige betalingslink

en: Invalid Stripe secret key.
nl_NL: Ongeldige geheime sleutel van Stripe.

en: Invisible reCAPTCHA badge
nl_NL: Onzichtbare reCAPTCHA-badge

en: Invoice
nl_NL: Factuur

en: Invoice #
nl_NL: Factuur #

en: Invoice #{count}
nl_NL: Factuur #{count}

en: Invoice Format
nl_NL: Duur van de dienst

en: Invoice Number Asc
nl_NL: Factuurnummer Oplopend

en: Invoice Number Desc
nl_NL: Factuurnummer Aflopend

en: Invoice date
nl_NL: Factuurdatum

en: Invoice details
nl_NL: Factuurdetails

en: Invoice has been sent.
nl_NL: Factuur is verzonden.

en: Invoice not found.
nl_NL: Factuur niet gevonden.

en: Invoice total
nl_NL: Factuurtotaal

en: Invoices
nl_NL: Facturen

en: Invoices setup
nl_NL: Facturen instellen

en: Issued
nl_NL: Uitgegeven

en: It looks like this is your first time here, so let’s walk through a few simple steps to help you get started.
nl_NL: Het lijkt erop dat dit je eerste keer hier is, dus laten we een paar eenvoudige stappen doorlopen om je op weg te helpen.

en: It seems like there are no available or visible services assigned to the packages, at this moment.
nl_NL: Het lijkt erop dat er op dit moment geen beschikbare of zichtbare diensten zijn toegewezen aan de pakketten.

en: It seems like there are no employees or services created, or no  employees are assigned to the service, at this moment.
nl_NL: Het lijkt erop dat er geen werknemers of diensten zijn aangemaakt, of dat er geen werknemers aan de dienst zijn toegewezen, op dit moment.

en: It seems that Envato API is currently busy (please try again) or you don't have a valid purchase of Amelia
nl_NL: Het lijkt erop dat Envato API momenteel bezet is (probeer het opnieuw) of u heeft geen geldige aankoop van Amelia

en: Item status
nl_NL: Itemstatus

en: Join
nl_NL: Deelnemen

en: Join Google Meeting
nl_NL: Deelnemen aan Google Meeting

en: Join Space
nl_NL: Neem deel aan de Space

en: Join With Microsoft Teams
nl_NL: Doe mee via Google Meet

en: Join Zoom
nl_NL: Deelnemen aan Zoom

en: Join Zoom Meeting
nl_NL: Deelnemen Aan Zoom Meeting

en: Join link
nl_NL: Deellink

en: Join waiting list
nl_NL: Deelnemen aan wachtlijst

en: Join with Google Meet
nl_NL: Deelnemen met Google Meet

en: Join with Microsoft Teams
nl_NL: Word lid van Microsoft Teams

en: Keep Individual
nl_NL: Individueel behouden

en: Keep customers and employees informed by sending appointment and event notifications directly through WhatsApp - choose predefined messages or customize your own for a personal touch.
nl_NL: Houd klanten en medewerkers op de hoogte door afspraak- en evenementmeldingen rechtstreeks via WhatsApp te versturen. Kies uit vooraf gedefinieerde berichten of pas uw eigen berichten aan voor een persoonlijk tintje.

en: Keep everyone on track using scheduled reminders that reduce no-shows and confusion
nl_NL: Houd iedereen op schema met geplande herinneringen die het aantal no-shows en verwarring verminderen.

en: Keep operations aligned with unified settings, availability, and resource control
nl_NL: Houd activiteiten afgestemd op uniforme instellingen, beschikbaarheid en controle over middelen

en: Keep slot available after first booking
nl_NL: Houd slot beschikbaar na eerste boeking

en: Keep your data organized and meaningful with structured fields that standardize the information you collect
nl_NL: Houd uw gegevens georganiseerd en betekenisvol met gestructureerde velden die de informatie die u verzamelt standaardiseren.

en: Label name
nl_NL: Label naam

en: Language
nl_NL: Taal

en: Languages
nl_NL: Talen

en: Last
nl_NL: Laatste

en: Last Booking Asc
nl_NL: Laatste boeking oplopend

en: Last Booking Desc
nl_NL: Laatste boeking aflopend

en: Last Name:
nl_NL: Achternaam:

en: Last booking
nl_NL: Laatste boeking

en: Last name
nl_NL: Achternaam

en: Last on {date}
nl_NL: Laatst op {date}

en: Latitude
nl_NL: Breedtegraad

en: Layout
nl_NL: Indeling

en: Layout & Inputs
nl_NL: Indeling & Invoer

en: Layout and labels options
nl_NL: Opties voor lay-out en labels

en: Learn More
nl_NL: Leer meer

en: Learn more
nl_NL: Meer leren

en: Left to pay
nl_NL: Nog te betalen

en: Less options
nl_NL: Minder opties

en: Lesson Space
nl_NL: Lesruimte

en: Lesson Space API key
nl_NL: Lesruimte API-sleutel

en: Lesson Space Link
nl_NL: Lesruimte-link

en: Lesson Space Links
nl_NL: Lesruimte-links

en: Lesson Space link
nl_NL: Lesruimte link

en: Lesson Space link to join space
nl_NL: Lesruimte link om ruimte te betreden

en: Lesson Space setup
nl_NL: Lesruimte instellen

en: Light Theme
nl_NL: Licht thema

en: Limit
nl_NL: Limiet

en: Limit additional people
nl_NL: Beperk extra personen

en: Limit appointments per customer
nl_NL: Limiet afspraken per klant

en: Limit appointments per employee
nl_NL: Limiteer het aantal afspraken per werknemer

en: Limit events per customer
nl_NL: Limiet evenementen per klant

en: Limit package purchases per customer
nl_NL: Limiet pakketaankopen per klant

en: Limit per customer
nl_NL: Limiet per klant

en: Limit the additional number of people
nl_NL: Beperk het extra aantal personen

en: Limit the number of people that one customer can add during the booking
nl_NL: Beperk het aantal personen dat een klant tijdens de boeking kan toevoegen

en: Link copied to clipboard.
nl_NL: Link gekopieerd naar het klembord.

en: Link this customer to a WordPress user so they can log in and view their appointments in Amelia’s back end.
nl_NL: Koppel deze klant aan een WordPress-gebruiker zodat hij kan inloggen en zijn afspraken in Amelia's back-end kan bekijken.

en: Linked
nl_NL: Gekoppeld

en: List
nl_NL: Lijst

en: List (default)
nl_NL: Lijst (standaard)

en: List layout
nl_NL: Layout

en: List of your appointments has changed. Take one more look and continue by clicking the Save button.
nl_NL: De lijst met jouw afspraken is gewijzigd. Kijk nog een keer en ga verder door op de knop Opslaan te klikken.

en: List view
nl_NL: Lijstweergave

en: Live API key
nl_NL: Live API-sleutel

en: Live client ID
nl_NL: Live client-ID

en: Live key ID
nl_NL: Live sleutel-ID

en: Live key secret
nl_NL: Live sleutelgeheim

en: Live publishable key
nl_NL: Live publiceerbare sleutel

en: Live secret
nl_NL: Live geheim

en: Live secret key
nl_NL: Live geheime sleutel

en: Load booking form manually
nl_NL: Boekingsformulier handmatig laden

en: Load page
nl_NL: Pagina laden

en: Loading...
nl_NL: Laden...

en: Local Time
nl_NL: Lokale tijd

en: Local Time:
nl_NL: Lokale Tijd:

en: Local time
nl_NL: Lokale tijd

en: Location
nl_NL: Locatie

en: Location 1
nl_NL: Locatie 1

en: Location ID
nl_NL: Locatie ID

en: Location Input Field
nl_NL: Locatie Invoerveld

en: Location Selection
nl_NL: Omschrijving locatie

en: Location WP Hooks
nl_NL: Locatie WP Hooks

en: Location address
nl_NL: Locatieadres

en: Location description
nl_NL: Omschrijving locatie

en: Location details
nl_NL: Locatiegegevens

en: Location filter
nl_NL: Locatiefilter

en: Location has been added.
nl_NL: Locatie is toegevoegd.

en: Location has been deleted.
nl_NL: Locatie is verwijderd.

en: Location has been hidden.
nl_NL: Locatie is verborgen.

en: Location has been updated.
nl_NL: Locatie is bijgewerkt.

en: Location information
nl_NL: Omschrijving locatie

en: Location is now visible.
nl_NL: Locatie is nu zichtbaar.

en: Location latitude
nl_NL: Locatie breedtegraad

en: Location longitude
nl_NL: Locatie lengtegraad

en: Location name
nl_NL: Locatienaam

en: Location phone
nl_NL: Telefoonnummer locatie

en: Location selection
nl_NL: Locatieselectie

en: Location:
nl_NL: Locatie:

en: Locations
nl_NL: Locaties

en: Locations must be active and have card processing enabled
nl_NL: Locaties moeten actief zijn en kaartverwerking ingeschakeld hebben

en: Locations setup
nl_NL: Locaties instellen

en: Log In
nl_NL: Inloggen

en: Log out
nl_NL: Uitloggen

en: Login
nl_NL: Inloggen

en: Logout
nl_NL: Uitloggen

en: Longitude
nl_NL: Lengtegraad

en: Lower price background
nl_NL: Lagere prijs achtergrond

en: Lower price text
nl_NL: Lagere prijs tekst

en: Lowest price
nl_NL: Laagste prijs

en: Mail service
nl_NL: E-maildienst

en: Mailchimp List
nl_NL: Mailchimp-lijst

en: Mailchimp setup
nl_NL: Mailchimp instellen

en: Mailgun API Key
nl_NL: Mailgun API-sleutel

en: Mailgun Domain
nl_NL: Mailgun domein

en: Main category button
nl_NL: Knop Hoofdcategorie

en: Main content
nl_NL: Hoofdinhoud

en: Maintain consistent scheduling with customizable frequencies and patterns
nl_NL: Zorg voor een consistente planning met aanpasbare frequenties en patronen

en: Make extra mandatory
nl_NL: Maak extra verplicht

en: Make sure you are using the correct WhatsApp credentials.
nl_NL: Zorg ervoor dat u de juiste WhatsApp-inloggegevens gebruikt.

en: Make sure you are using the correct Zoom credentials.
nl_NL: Zorg dat je de juiste Zoom-inloggegevens gebruikt.

en: Male
nl_NL: Man

en: Manage Event Tags
nl_NL: Evenementtags beheren

en: Manage badges
nl_NL: Badges beheren

en: Manage bookings
nl_NL: Beheer boekingen

en: Manage company days off
nl_NL: Beheer vrije dagen van het bedrijf

en: Manage event cancellations efficiently by allowing customers to join waiting lists and filling open spots manually.
nl_NL: Beheer annuleringen van evenementen efficiënt door klanten toe te staan zich op wachtlijsten te plaatsen en open plekken handmatig in te vullen.

en: Manage event tags
nl_NL: Tags voor evenementen beheren

en: Manage languages
nl_NL: Talen beheren

en: Manage personal schedule
nl_NL: Persoonlijke agenda beheren

en: Manage shared resources with ease
nl_NL: Beheer gedeelde bronnen met gemak

en: Managing assigned services
nl_NL: Beheer van toegewezen diensten

en: Managing packages
nl_NL: Pakketten beheren

en: Mandatory Field:
nl_NL: Verplicht veld:

en: Map a WordPress user to this employee to give them access to view their appointments in the plugin’s back-end.
nl_NL: Koppel een WordPress-gebruiker aan deze medewerker om hen toegang te geven tot hun afspraken in de back-end van de plugin.

en: Max Capacity Asc
nl_NL: Maximale capaciteit oplopend

en: Max Capacity Desc
nl_NL: Beschrijving maximale capaciteit

en: Max. Capacity
nl_NL: Max. Capaciteit

en: Maximum Quantity:
nl_NL: Maximum aantal:

en: Maximum allowed spots
nl_NL: Maximaal beschikbare plekken

en: Maximum bookings allowed
nl_NL: Maximaal aantal toegestane boekingen

en: Maximum bookings reached
nl_NL: Maximaal vereiste boekingen

en: Maximum capacity
nl_NL: Maximale capaciteit

en: Maximum capacity is reached
nl_NL: Maximaal aantal mensen is bereikt

en: Maximum number of events returned
nl_NL: Maximaal aantal geretourneerde evenementen

en: Maximum number of places is
nl_NL: Maximum aantal plaatsen is

en: Maximum quantity
nl_NL: Maximale hoeveelheid

en: Maximum spots
nl_NL: Maximaal aantal plaatsen

en: Maximum usage per customer
nl_NL: Maximaal gebruik per klant

en: Measurement ID
nl_NL: Meet-ID

en: Meeting agenda
nl_NL: Vergaderagenda

en: Meeting title
nl_NL: Vergadertitel

en: Menu
nl_NL: Type knop Voltooien

en: Message
nl_NL: Bericht

en: Message content
nl_NL: Inhoud van het bericht

en: Message template
nl_NL: Berichtsjabloon

en: Messages sent through WhatsApp are without a reply option, so we advise setting the “Auto-reply” message
nl_NL: Berichten die via WhatsApp worden verzonden, hebben geen antwoordoptie. We raden daarom aan om het bericht 'Automatisch antwoord' in te stellen.

en: Meta Pixel setup
nl_NL: Meta Pixel-instellingen

en: Method
nl_NL: Methode

en: Microsoft Teams Link
nl_NL: Microsoft Teams-link

en: Microsoft Teams join link
nl_NL: Microsoft Teams-toetredingslink

en: Microsoft Teams link
nl_NL: Microsoft Teams-link

en: Microsoft Teams setup
nl_NL: Microsoft Teams instellen

en: Min. Capacity
nl_NL: Min. Capaciteit

en: Minimum bookings required
nl_NL: Minimale boekingen vereist

en: Minimum capacity
nl_NL: Minimale capaciteit

en: Minimum number of attendees
nl_NL: Minimum aantal deelnemers

en: Minimum number of bookings
nl_NL: Minimum aantal boekingen

en: Minimum number of required extras
nl_NL: Minimum aantal vereiste extra's

en: Minimum of attendees
nl_NL: Minimum aantal deelnemers

en: Minimum of bookings
nl_NL: Minimum aantal boekingen

en: Minimum required extras
nl_NL: Minimale extra vereist

en: Minimum required extras:
nl_NL: Minimaal vereiste extra’s:

en: Minimum time required before booking
nl_NL: Minimale tijd die nodig is voor de boeking

en: Minimum time required before canceling
nl_NL: Minimale tijd die nodig is voor het annuleren

en: Minimum time required before rescheduling
nl_NL: Minimale tijd vereist voordat de afspraak opnieuw ingepland kan worden

en: Minutes
nl_NL: Minuten

en: Missing required fields:
nl_NL: Ontbrekende verplichte velden:

en: Mobile menu
nl_NL: Menu inklappen

en: Mollie payment link
nl_NL: Mollie-betalingslink

en: Mon
nl_NL: Ma

en: Monday
nl_NL: Maandag

en: Month
nl_NL: Maand

en: Monthly
nl_NL: Maandelijks

en: Months
nl_NL: Maanden

en: More Features Zero Limits
nl_NL: Meer functies, geen beperkingen

en: More options
nl_NL: Meer opties

en: Multiple
nl_NL: Meerdere

en: Multiple Emails
nl_NL: Meerdere E-mails

en: Multiple Locations
nl_NL: Meerdere locaties

en: Multiple locations
nl_NL: Meerdere locaties

en: Multiple packages purchased.
nl_NL: Gekocht pakket

en: Multiply deposit amount by the number of people in one booking
nl_NL: Vermenigvuldig aanbetaling bedrag met het aantal personen in een boeking

en: Multiply deposit amount by the number of people in one booking.
nl_NL: Vermenigvuldig het aanbetalingsbedrag met het aantal personen in één boeking.

en: Multiply deposit by number of people
nl_NL: Vermenigvuldig het bedrag met het aantal personen

en: Multiply price by number of people
nl_NL: Vermenigvuldig de prijs met het aantal personen

en: My Profile
nl_NL: Mijn profiel

en: My profile
nl_NL: Mijn profiel

en: Name
nl_NL: Naam

en: Name Asc
nl_NL: Naam Oplopend

en: Name Ascending
nl_NL: Naam Oplopend

en: Name Desc
nl_NL: Naam Aflopend

en: Name Descending
nl_NL: Naam Aflopend

en: Name of the space (room) that will be created for appointments. You can use placeholders from the Notifications page. If left empty, the space will be named after the appointment ID.
nl_NL: Naam van de ruimte (kamer) die voor afspraken wordt gecreëerd. U kunt placeholders van de meldingenpagina gebruiken. Als dit veld leeg blijft, wordt de ruimte genoemd naar het afspraak-ID.

en: Name:
nl_NL: Naam:

en: Need additional fields?
nl_NL: Extra velden nodig?

en: Need help?
nl_NL: Hulp nodig?

en: Need to update your company's days off?
nl_NL: Moet u de vrije dagen van uw bedrijf bijwerken?

en: New
nl_NL: Nieuw

en: New Appointment
nl_NL: Nieuwe afspraak

en: New Attendee
nl_NL: Nieuwe Deelnemer

en: New Customer
nl_NL: Nieuwe klant

en: New Event
nl_NL: Nieuw Event

en: New Location
nl_NL: Nieuwe locatie

en: New Password
nl_NL: Nieuw wachtwoord

en: New Space
nl_NL: Nieuwe Space

en: New Update
nl_NL: Nieuwe update

en: New appointment
nl_NL: Nieuwe afspraak

en: New block time
nl_NL: Nieuwe bloktijd

en: New category
nl_NL: Nieuwe categorie

en: New coupon
nl_NL: Nieuwe kortingsbon

en: New customer
nl_NL: Nieuwe klant

en: New employee
nl_NL: Nieuwe medewerker

en: New event
nl_NL: Nieuw evenement

en: New event booking
nl_NL: Nieuwe evenementenboeking

en: New language
nl_NL: Nieuwe taal

en: New package
nl_NL: Nieuw pakket

en: New package booking
nl_NL: Nieuwe pakketboeking

en: New password
nl_NL: Nieuw wachtwoord

en: New resource
nl_NL: Nieuwe bron

en: New service
nl_NL: Nieuwe dienst

en: New tax
nl_NL: Nieuwe belasting

en: Next
nl_NL: Volgende

en: Next Service
nl_NL: Volgende dienst

en: Next day reminder
nl_NL: Herinnering voor de volgende dag

en: No
nl_NL: Nee

en: No Employees Assigned to This Location
nl_NL: Geen medewerkers toegewezen aan deze locatie

en: No Packages
nl_NL: Geen pakketten

en: No Show
nl_NL: Niet verschenen

en: No Show (1)
nl_NL: Niet verschenen (1)

en: No Show (2)
nl_NL: Niet verschenen (2)

en: No Show (3+)
nl_NL: Geen no-shows (3+)

en: No Tags. Create a new one.
nl_NL: Geen tags. Maak een nieuwe.

en: No WordPress users with the Amelia Customer role are available.
nl_NL: Er zijn geen WordPress-gebruikers beschikbaar met de rol Amelia Klant.

en: No WordPress users with the Amelia Employee role are available.
nl_NL: Er zijn geen WordPress-gebruikers beschikbaar met de rol Amelia Medewerker.

en: No appointments found
nl_NL: Geen afspraken gevonden

en: No appointments yet
nl_NL: Nog geen afspraken

en: No attendees found
nl_NL: Geen deelnemers gevonden

en: No booked appointments
nl_NL: Geen geboekte afspraken

en: No bookings found
nl_NL: Geen boekingen gevonden

en: No camera found on this device.
nl_NL: Geen camera gevonden op dit apparaat.

en: No coupons yet
nl_NL: Nog geen kortingsbonnen

en: No custom fields yet
nl_NL: Nog geen aangepaste velden

en: No customers were imported to your customer list.
nl_NL: Er zijn geen klanten geïmporteerd naar uw klantenlijst.

en: No customers yet
nl_NL: Nog geen klanten

en: No employees yet
nl_NL: Nog geen werknemers

en: No event bookings yet
nl_NL: Nog geen evenementen geboekt

en: No events found
nl_NL: Geen evenementen gevonden

en: No events yet
nl_NL: Nog geen evenementen

en: No extras yet
nl_NL: Nog geen extra's

en: No invoices yet
nl_NL: Nog geen facturen

en: No limit per customer
nl_NL: Geen limiet per klant

en: No locations yet
nl_NL: Nog geen locaties

en: No matching data
nl_NL: Geen overeenkomstige gegevens

en: No package bookings yet
nl_NL: Nog geen pakketboekingen

en: No packages found
nl_NL: Geen pakketten gevonden

en: No packages yet
nl_NL: Nog geen pakketten

en: No resources yet
nl_NL: Nog geen bronnen

en: No results
nl_NL: resultaten

en: No results found
nl_NL: Geen resultaten gevonden

en: No results found for
nl_NL: Geen resultaten gevonden voor

en: No results found...
nl_NL: Geen resultaten gevonden...

en: No services or employees available
nl_NL: Geen diensten of medewerkers beschikbaar

en: No services yet
nl_NL: Nog geen diensten

en: No spots left
nl_NL: Geen plekken meer beschikbaar

en: No taxes yet
nl_NL: Nog geen belastingen

en: No top trends
nl_NL: Geen top trends

en: No transactions yet
nl_NL: Nog geen transacties

en: No upcoming events
nl_NL: Geen aankomende evenementen

en: No usage limit
nl_NL: Geen gebruikslimiet

en: No, just this one
nl_NL: Nee, alleen deze

en: No-show
nl_NL: Niet verschenen

en: No-show tag
nl_NL: No-show-tag

en: Not available
nl_NL: Niet beschikbaar

en: Not connected
nl_NL: Niet verbonden

en: Not match to your current password
nl_NL: Vul het huidige wachtwoord in

en: Note
nl_NL: Opmerking

en: Note (Internal)
nl_NL: Notities (Intern)

en: Note (internal)
nl_NL: Opmerking (intern)

en: Notice: Please select at least one panel.
nl_NL: Opmerking: Gelieve minstens één paneel te kiezen.

en: Notice: Please select start and end date.
nl_NL: Melding: Selecteer een startdatum en einddatum.

en: Notification
nl_NL: Notificatie

en: Notification Language
nl_NL: Taal voor notificaties

en: Notification Placeholder
nl_NL: Placeholder voor Notificatie

en: Notification has been deleted.
nl_NL: Melding is verwijderd.

en: Notification has been saved.
nl_NL: Melding is opgeslagen.

en: Notification has not been saved.
nl_NL: Melding is niet opgeslagen.

en: Notification interval
nl_NL: Notificatie Interval

en: Notification language
nl_NL: Meldingstaal

en: Notification name
nl_NL: Naam notificatie

en: Notification settings
nl_NL: Meldingsinstellingen

en: Notification status has been updated.
nl_NL: Meldingsstatus is bijgewerkt.

en: Notification status has not been updated.
nl_NL: Meldingsstatus is niet bijgewerkt.

en: Notification template
nl_NL: Meldingssjabloon

en: Notification type
nl_NL: Meldingstype

en: Notifications
nl_NL: Notificaties

en: Notifications in Amelia
nl_NL: Meldingen in Amelia

en: Notify attendees by email when event information is updated.
nl_NL: Deelnemers per e-mail op de hoogte stellen wanneer de evenementinformatie wordt bijgewerkt.

en: Notify selected employees about empty package purchases
nl_NL: Stuur een notificatie naar geselecteerde werknemers over lege pakketbestellingen

en: Notify the attendee(s)
nl_NL: Informeer de klant(en)

en: Notify the attendees
nl_NL: Breng de deelnemers op de hoogte

en: Notify the customer(s)
nl_NL: Informeer de klant(en)

en: Number of Additional People
nl_NL: Aantal extra personen

en: Number of Additional People:
nl_NL: Aantal extra personen:

en: Number of Recurrences:
nl_NL: Aantal herhalingen:

en: Number of Tickets
nl_NL: Aantal tickets

en: Number of adjusted time slots:
nl_NL: Aantal aangepaste tijdsloten:

en: Number of appointments
nl_NL: Aantal afspraken

en: Number of appointments required for booking
nl_NL: Aantal afspraken nodig voor boeking

en: Number of appointments with applied coupon is
nl_NL: Aantal afspraken met de ingevoerde kortingscode is

en: Number of events
nl_NL: Aantal evenementen

en: Number of packages
nl_NL: Aantal pakketten

en: Number of people
nl_NL: Aantal personen

en: Number of people on waiting list
nl_NL: Aantal mensen op de wachtlijst

en: Number of people that are coming with you.
nl_NL: Het aantal personen dat met u meekomt.

en: Number of recurrences:
nl_NL: Aantal herhalingen:

en: Number of tickets
nl_NL: Aantal tickets

en: Occupancy rate
nl_NL: Bezettingsgraad

en: Occupied
nl_NL: Bezet

en: Occurrences
nl_NL: Gebeurtenissen

en: Offer a clean, list-based booking experience with a design that grabs attention. Customers can easily explore and book from your full event lineup.
nl_NL: Bied een schone, lijstgebaseerde boekingservaring met een ontwerp dat de aandacht trekt. Klanten kunnen eenvoudig uw volledige evenementaanbod verkennen en boeken.

en: Offer discounts or free appointments with customizable coupons.
nl_NL: Bied kortingen of gratis afspraken aan met aanpasbare kortingsbonnen.

en: Offer multiple durations and prices for this service.
nl_NL: Bied meerdere duur en prijzen aan voor deze service.

en: Offer optional or mandatory extras during the booking process - upsell additional services, products, or experiences to enhance appointments and delight your customers.
nl_NL: Bied optionele of verplichte extra's aan tijdens het boekingsproces - verkoop aanvullende diensten, producten of ervaringen om afspraken te verbeteren en uw klanten tevreden te stellen.

en: Offer services with multiple duration options for customers to choose from.
nl_NL: Bied diensten aan met meerdere duuropties waaruit klanten kunnen kiezen.

en: Offer upsells or additional benefits within a service using extras.
nl_NL: Bied upsells of extra voordelen aan binnen een dienst met behulp van extra's.

en: On
nl_NL: Op

en: On Break
nl_NL: In onderbreking

en: On hold
nl_NL: In de wacht

en: On the same day
nl_NL: Op dezelfde dag

en: On the same day each month
nl_NL: Op dezelfde dag van elke maand

en: On-Site
nl_NL: Ter plaatse

en: On-line
nl_NL: Online

en: On-site
nl_NL: Ter plekke

en: On-site payment
nl_NL: Betaling op locatie

en: On:
nl_NL: Op:

en: OnBoard
nl_NL: Onboarden

en: Once Off
nl_NL: Eenmalig

en: Once you add your first Coupon, it will appear here. Click + Coupon above to get started.
nl_NL: Zodra je je eerste coupon hebt toegevoegd, verschijnt deze hier. Klik hierboven op + Coupon om te beginnen.

en: Once you add your first custom field, it will appear here. Click + Custom Field below to get started.
nl_NL: Zodra u uw eerste aangepaste veld hebt toegevoegd, verschijnt het hier. Klik hieronder op + Aangepast veld om te beginnen.

en: Once you add your first employee, it will appear here. Click + Employee below to get started.
nl_NL: Zodra u uw eerste werknemer toevoegt, verschijnt deze hier. Klik hieronder op + Werknemer om te beginnen.

en: Once you add your first event, it will appear here. Click + Event below to get started.
nl_NL: Zodra u uw eerste evenement toevoegt, verschijnt het hier. Klik hieronder op + Evenement om te beginnen.

en: Once you add your first extra, it will appear here. Click + Extra above to get started.
nl_NL: Zodra je je eerste extra toevoegt, verschijnt deze hier. Klik op + Extra hierboven om te beginnen.

en: Once you add your first package, it will appear here. Click + Package below to get started.
nl_NL: Zodra u uw eerste pakket hebt toegevoegd, verschijnt het hier. Klik op + Pakket hieronder om te beginnen.

en: Once you add your first resource, it will appear here. Click + Resource below to get started.
nl_NL: Zodra u uw eerste bron hebt toegevoegd, verschijnt deze hier. Klik hieronder op + Bron om te beginnen.

en: Once you add your first service, it will appear here.
nl_NL: Zodra je je eerste dienst hebt toegevoegd, verschijnt deze hier.

en: Once you add your first tax, it will appear here. Click + Tax below to get started.
nl_NL: Zodra u uw eerste belasting toevoegt, verschijnt deze hier. Klik hieronder op + Belasting om te beginnen.

en: Once you receive bookings, your appointments will be displayed here. You can also get started by clicking the Add button below.
nl_NL: Zodra je boekingen ontvangt, worden je afspraken hier weergegeven. Je kunt ook beginnen door op de knop Toevoegen hieronder te klikken.

en: Once you receive event bookings, they will be displayed here. You can also get started by clicking the Book Event button below.
nl_NL: Zodra je evenementboekingen ontvangt, worden ze hier weergegeven. Je kunt ook beginnen door op de knop Evenement Boeken hieronder te klikken.

en: Once you receive package bookings, they will be displayed here. You can also get started by clicking the Book Package button below.
nl_NL: Zodra je pakketboekingen ontvangt, worden ze hier weergegeven. Je kunt ook beginnen door op de knop Pakket Boeken hieronder te klikken.

en: Once you start adding locations, they will appear here. You can also get started by clicking the Add button below.
nl_NL: Zodra u locaties begint toe te voegen, verschijnen ze hier. U kunt ook beginnen door op de knop Toevoegen hieronder te klikken.

en: Once you start receiving bookings, invoices will be displayed here.
nl_NL: Zodra u boekingen begint te ontvangen, worden hier facturen weergegeven.

en: Once you start receiving bookings, transactions will be displayed here.
nl_NL: Zodra u boekingen begint te ontvangen, worden hier transacties weergegeven.

en: Once you start receiving bookings, your customers will be displayed here. You can also get started by clicking the Add or Import button below.
nl_NL: Zodra u boekingen ontvangt, worden uw klanten hier weergegeven. U kunt ook aan de slag gaan door op de knop Toevoegen of Importeren hieronder te klikken.

en: One booking can have multiple attendees/spots in it.
nl_NL: Een boeking kan meerdere deelnemers/plaatsen bevatten.

en: One of the phone numbers provided is invalid.
nl_NL: Een van de opgegeven telefoonnummers is ongeldig.

en: One spot is equal to one attendee.
nl_NL: Eén plek staat gelijk aan één deelnemer.

en: Online meetings
nl_NL: Onlinevergaderingen

en: Only templates in the default language will be displayed in the back-end. If a template doesn’t exist in the customer’s language, the default language version will be sent instead.
nl_NL: Alleen sjablonen in de standaardtaal worden in de back-end weergegeven. Als een sjabloon niet in de taal van de klant bestaat, wordt in plaats daarvan de versie in de standaardtaal verzonden.

en: Oops...
nl_NL: Oeps...

en: Open
nl_NL: Beschikbaar

en: Open Event
nl_NL: Open evenement

en: Open following
nl_NL: Open volgende

en: Open side menu
nl_NL: Open zijmenu

en: Opened
nl_NL: Beschikbaar

en: Opens at
nl_NL: Opent om

en: Opens on
nl_NL: Opent op

en: Opens on:
nl_NL: Opent op:

en: Option {number}
nl_NL: Optie {number}

en: Options
nl_NL: Opties

en: Options:
nl_NL: Opties:

en: Or
nl_NL: Of

en: Or enter details below
nl_NL: Details groepsevenement

en: Or pay with card
nl_NL: Of betaal met kaart

en: Orange
nl_NL: Oranje

en: Order
nl_NL: Bestelling

en: Order creation
nl_NL: Aanmaak van de bestelling

en: Order update
nl_NL: Update van de bestelling

en: Organizer
nl_NL: Organisator

en: Organizers
nl_NL: Organisatoren

en: Other
nl_NL: Overige

en: Outline
nl_NL: Overzicht

en: Outlook Calendar
nl_NL: Outlook Agenda

en: Outlook Calendar & Microsoft Teams
nl_NL: Outlook-agenda & Microsoft Teams

en: Outlook Calendar WP hooks
nl_NL: Outlook-agenda WP-hooks

en: Outlook Calendar setup
nl_NL: Outlook-agenda instellen

en: Outlook Mailer
nl_NL: Outlook Agenda

en: Outlook Mailer is not fully configured. Please complete the account setup in the Outlook Integration settings.
nl_NL: Outlook Mailer is niet volledig geconfigureerd. Voltooi de accountinstellingen in de Outlook-integratie-instellingen.

en: Outside of working hours
nl_NL: Buiten werktijd

en: Overridden by employee
nl_NL: Overschreven door werknemer

en: Overview
nl_NL: Overzicht

en: Overwrite Records
nl_NL: Records overschrijven

en: PAYMENT METHOD
nl_NL: BETAALMETHODE

en: PHP Mail
nl_NL: PHP mail

en: Package
nl_NL: Pakket

en: Package Asc
nl_NL: Pakket oplopend

en: Package Canceled
nl_NL: Pakket geannuleerd

en: Package Desc
nl_NL: Pakketbeschrijving

en: Package ID
nl_NL: Pakket-ID

en: Package Info
nl_NL: Pakket informatie

en: Package Selection
nl_NL: pakketselectie

en: Package appointment has been updated.
nl_NL: Pakketafspraak is bijgewerkt.

en: Package appointments
nl_NL: Afspraken pakket

en: Package appointments details
nl_NL: Details pakketafspraken

en: Package badge
nl_NL: Pakketbadge

en: Package booking details
nl_NL: Pakketboekingsdetails

en: Package booking has been created.
nl_NL: Pakketboeking is aangemaakt.

en: Package booking has been deleted.
nl_NL: Pakketboeking is verwijderd.

en: Package booking has been updated.
nl_NL: Pakketboeking is bijgewerkt.

en: Package booking is not available for this time slot.
nl_NL: Pakketreservering is niet beschikbaar voor dit tijdslot.

en: Package canceled
nl_NL: Pakket geannuleerd

en: Package capacity
nl_NL: Pakketcapaciteit

en: Package category
nl_NL: Pakketcategorie

en: Package count
nl_NL: Aantal pakketten

en: Package deal
nl_NL: Pakket deal

en: Package deposit
nl_NL: Pakket aanbetaling

en: Package description
nl_NL: Pakket beschrijving

en: Package details
nl_NL: Pakketdetails

en: Package duration
nl_NL: Pakket duur

en: Package filter
nl_NL: Pakketfilter

en: Package has been created.
nl_NL: Pakket is aangemaakt.

en: Package has been deleted.
nl_NL: Pakket is verwijderd.

en: Package has been hidden.
nl_NL: Pakket is verborgen.

en: Package has been updated.
nl_NL: Pakket is bijgewerkt.

en: Package includes
nl_NL: Pakket prijs

en: Package info
nl_NL: Pakketinformatie

en: Package is now visible.
nl_NL: Pakket is nu zichtbaar.

en: Package location
nl_NL: Locatie van het pakket

en: Package management
nl_NL: Pakketbeheer

en: Package name
nl_NL: Pakket naam

en: Package overview
nl_NL: Pakketoverzicht

en: Package price
nl_NL: Pakket prijs

en: Package price:
nl_NL: Pakketprijs:

en: Package purchased
nl_NL: Pakket gekocht

en: Package rules and description
nl_NL: Regels en beschrijving van het pakket

en: Package selection
nl_NL: Pakketkeuze

en: Package services list
nl_NL: Lijst met pakketdiensten

en: Package:
nl_NL: Pakket:

en: Packages
nl_NL: Pakketten

en: Packages appointments
nl_NL: Pakketten afspraken

en: Packages block
nl_NL: Pakketten blokkeren

en: Packages have been reordered.
nl_NL: Pakketten zijn opnieuw gerangschikt.

en: Packages overview
nl_NL: Overzicht van pakketten

en: Packages popup
nl_NL: Pop-upvenster met pakketten

en: Paddle
nl_NL: Peddel

en: Page
nl_NL: Pagina

en: Page card
nl_NL: Pagina-kaart

en: Page content
nl_NL: Pagina-inhoud

en: Page header
nl_NL: Pagina-koptekst

en: Page messages
nl_NL: Pagina-berichten

en: Page scroll
nl_NL: Pagina scrollen

en: Paid
nl_NL: Betaald

en: Paid deposit
nl_NL: Pakket aanbetaling

en: Paid remaining amount
nl_NL: Resterend bedrag:

en: Panel & access permissions
nl_NL: Paneel- en toegangsmachtigingen

en: Panel Button Type
nl_NL: Type panel knop

en: Panel access
nl_NL: Toegang tot het paneel

en: Panel recovery
nl_NL: Paneelherstel

en: Panel subtab name
nl_NL: Naam panel subtab

en: Paragraph
nl_NL: Paragraaf

en: Partially Paid
nl_NL: Gedeeltelijk betaald

en: Partially Refunded
nl_NL: Gedeeltelijk Terugbetaald

en: Partially paid
nl_NL: Gedeeltelijk betaald

en: Parts
nl_NL: Onderdelen

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Password Updated!
nl_NL: Wachtwoord

en: Password changed successfully
nl_NL: Uw wachtwoord is met succes hersteld

en: Password has been changed
nl_NL: Wachtwoord is gewijzigd

en: Password is set
nl_NL: Wachtwoord is ingesteld

en: Password must be longer than 3 characters
nl_NL: Wachtwoord moet langer zijn dan 3 tekens

en: Password reset link has been sent to your email.
nl_NL: De link voor het opnieuw instellen van uw wachtwoord is naar uw e-mail verzonden.

en: Passwords do not match
nl_NL: Wachtwoorden komen niet overeen

en: Passwords don't match.
nl_NL: Wachtwoorden komen niet overeen.

en: Past events
nl_NL: Afgelopen evenementen

en: Paste the secret key you received after creating your API key pair in Google reCAPTCHA.
nl_NL: Plak de geheime sleutel die je hebt gekregen nadat je je API-sleutelpaar hebt aangemaakt in Google reCAPTCHA.

en: Paste the site key you received after generating your API key pair in Google reCAPTCHA.
nl_NL: Plak de sitesleutel die u hebt ontvangen nadat u uw API-sleutelpaar hebt gegenereerd in Google reCAPTCHA.

en: Pay
nl_NL: Dag

en: Pay for all appointments at once
nl_NL: Betaal voor alle afspraken in één keer

en: Pay now
nl_NL: Nu betalen

en: Pay only for the first appointment
nl_NL: Betaal alleen voor de eerste afspraak

en: Pay with payment link
nl_NL: Betaal met betaallink

en: PayPal
nl_NL: Paypal

en: PayPal payment link
nl_NL: PayPal-betalingslink

en: Payee email
nl_NL: Medewerker e-mail

en: Paying later
nl_NL: Later betalen

en: Paying now
nl_NL: Nu betalen

en: Payment
nl_NL: Betaling

en: Payment History
nl_NL: Betaal Geschiedenis

en: Payment ID
nl_NL: Betalings-ID

en: Payment Method
nl_NL: Betalingsmethode

en: Payment Method:
nl_NL: Betalingswijze:

en: Payment Status
nl_NL: Betalingsstatus

en: Payment Type:
nl_NL: Type betaling:

en: Payment amount
nl_NL: Betalingsbedrag

en: Payment created
nl_NL: Betaling aangemaakt

en: Payment currency
nl_NL: Betaalvaluta

en: Payment date
nl_NL: Betalingsdatum

en: Payment details
nl_NL: Betalingsgegevens

en: Payment due amount
nl_NL: Te betalen bedrag

en: Payment error
nl_NL: Betalingsfout

en: Payment history
nl_NL: Betalingsgeschiedenis

en: Payment link for Barion
nl_NL: Beschrijving van Stripe

en: Payment method
nl_NL: Betaalmethode

en: Payment method:
nl_NL: Betaalmethode:

en: Payment methods
nl_NL: Betaalmethoden

en: Payment protected by policy and powered by
nl_NL: Betaling beschermd door beleid en aangedreven door

en: Payment segment
nl_NL: Betalingssegment

en: Payment status
nl_NL: Betalingsstatus

en: Payment summary
nl_NL: Betalingsoverzicht

en: Payment type
nl_NL: Type betaling

en: Payment type, deposit payment...
nl_NL: Betalingswijze, aanbetaling…

en: Payment was canceled.
nl_NL: De betaling is geannuleerd.

en: Payments
nl_NL: Betalingen

en: Pending
nl_NL: In afwachting

en: Pending appointments
nl_NL: In afwachting van afspraken

en: Pending payment
nl_NL: In afwachting van betaling

en: People
nl_NL: Personen

en: People counting logic
nl_NL: Logica voor het tellen van personen

en: Per Location
nl_NL: Per locatie

en: Per Service
nl_NL: Per dienst

en: Per customer
nl_NL: Per klant

en: Percentage amount
nl_NL: Percentagebedrag

en: Percentage deposit will be calculated on the total booking price<br>and fixed amount can be multiplied by the number of people or stay fixed on the total booking price.
nl_NL: Percentage aanbetaling wordt berekend over de totale boekingsprijs<br>en vast bedrag kan worden vermenigvuldigd met het aantal personen of verblijf vast op de totale boekingsprijs.

en: Percentage of Load
nl_NL: Percentage Bezet

en: Period
nl_NL: Periode

en: Period available for booking in advance
nl_NL: Periode beschikbaar voor nieuwe boekingen

en: Periods
nl_NL: Perioden

en: Permanent access token
nl_NL: Permanent toegangstoken

en: Person
nl_NL: Persoon

en: Personal Information
nl_NL: Jouw informatie

en: Personal information
nl_NL: Persoonlijke gegevens

en: Phone
nl_NL: Telefoon

en: Phone Number
nl_NL: Telefoonnummer

en: Phone already exists with different name. Please check your name.
nl_NL: Telefoonnummer bestaat al met een andere naam. Controleer uw naam alstublieft.

en: Phone number
nl_NL: Telefoonnummer

en: Phone number ID
nl_NL: Telefoonnummer-ID

en: Phone number copied to clipboard.
nl_NL: Telefoonnummer gekopieerd naar het klembord.

en: Phone number must include a country code.
nl_NL: Telefoonnummer moet een landcode bevatten.

en: Phone:
nl_NL: Telefoon:

en: Pick a date or range
nl_NL: Kies een datumbereik

en: Pick a year
nl_NL: Kies een jaar

en: Pick date & time
nl_NL: Kies datum & uur

en: Pick date & time:
nl_NL: Kies datum & uur:

en: Pin icon
nl_NL: Pictogram van een punaise

en: Pixel ID
nl_NL: Pixel-ID

en: Placeholder
nl_NL: Plaatshouder

en: Placeholder Color
nl_NL: Placeholder gekopieerd

en: Placeholder copied to clipboard.
nl_NL: Plaatshouder gekopieerd naar het klembord.

en: Placeholder text
nl_NL: Plaatshoudertekst

en: Placeholders
nl_NL: Plaatshouders

en: Places API (New) is required but not enabled. Please enable it in Google Cloud Console.
nl_NL: Places API (nieuw) is vereist, maar niet ingeschakeld. Schakel deze in Google Cloud Console in.

en: Plain
nl_NL: Gewoon

en: Plans
nl_NL: Plannen

en: Please Wait
nl_NL: Even geduld aub

en: Please add period
nl_NL: Voeg een punt toe.

en: Please cancel the event first before deleting it.
nl_NL: Annuleer het event voordat deze kan worden verwijderd.

en: Please check your .csv file and try again.
nl_NL: Controleer uw .csv-bestand en probeer het opnieuw.

en: Please choose appointment date
nl_NL: Kies een afspraakdatum

en: Please choose appointment time
nl_NL: Kies een tijdstip van afspraak

en: Please confirm you are not a robot
nl_NL: Bevestig dat u geen robot bent

en: Please delete this appointment. It cannot be edited due to a conflict with the associated account.
nl_NL: Verwijder deze afspraak. Bewerken is niet mogelijk vanwege een conflict met het gekoppelde account.

en: Please ensure that services and employees are created and that services are assigned to employees.
nl_NL: Zorg ervoor dat diensten en medewerkers zijn aangemaakt en dat diensten aan medewerkers zijn toegewezen.

en: Please enter Mailgun API key
nl_NL: Vul Mailgun API sleutel

en: Please enter Mailgun Domain
nl_NL: Vul Mailgun domein

en: Please enter SMTP host
nl_NL: Voer een SMTP-host in

en: Please enter SMTP password
nl_NL: Vul SMTP wachtwoord

en: Please enter SMTP port
nl_NL: Vul de SMTP-poort in

en: Please enter SMTP username
nl_NL: Vul de SMTP gebruikersnaam in

en: Please enter a code.
nl_NL: Voer een code in.

en: Please enter a content.
nl_NL: Voer inhoud in.

en: Please enter a first name.
nl_NL: Voer een voornaam in.

en: Please enter a last name
nl_NL: Voer een achternaam in

en: Please enter a live publishable key.
nl_NL: Voer alstublieft een live publiceerbare sleutel in.

en: Please enter a live secret key.
nl_NL: Voer alstublieft een live geheime sleutel in.

en: Please enter a name.
nl_NL: Voer alstublieft een naam in.

en: Please enter a new password again.
nl_NL: Voer alstublieft nogmaals een nieuw wachtwoord in.

en: Please enter a new password.
nl_NL: Voer alstublieft een nieuw wachtwoord in.

en: Please enter a notification name.
nl_NL: Voer alstublieft een notificatienaam in.

en: Please enter a password.
nl_NL: Voer alstublieft een wachtwoord in.

en: Please enter a recipient email.
nl_NL: Voer alstublieft een ontvangerse-mailadres in.

en: Please enter a recipient phone.
nl_NL: Voer een ontvangerstelefoonnummer in.

en: Please enter a sender email.
nl_NL: Voer een afzender-e-mailadres in.

en: Please enter a sender name.
nl_NL: Voer een afzendernaam in.

en: Please enter a subject.
nl_NL: Voer een onderwerp in.

en: Please enter a tax amount.
nl_NL: Voer een belastingbedrag in.

en: Please enter a test publishable key.
nl_NL: Voer een test publiceerbare sleutel in.

en: Please enter a test secret key.
nl_NL: Voer een testgeheime sleutel in.

en: Please enter a ticket code.
nl_NL: Voer een ticketcode in.

en: Please enter a ticket name.
nl_NL: Voer een ticketnaam in.

en: Please enter a valid URL with protocol (http:// or https://).
nl_NL: Voer alstublieft een geldige URL in met protocol (http:// of https://).

en: Please enter a valid email address
nl_NL: Geef alsjeblieft een geldig e-mail adres op

en: Please enter a valid email address.
nl_NL: Voer alstublieft een geldig e-mailadres in.

en: Please enter a valid phone number.
nl_NL: Voer alstublieft een geldig telefoonnummer in.

en: Please enter an email.
nl_NL: Voer alstublieft een e-mailadres in.

en: Please enter an event.
nl_NL: Voer alstublieft een evenement in.

en: Please enter appointment date...
nl_NL: Geef afspraakdatum op...

en: Please enter coupon
nl_NL: Voer je kortingsbon in

en: Please enter current password
nl_NL: Vul het huidige wachtwoord in

en: Please enter date
nl_NL: Vul de datum in

en: Please enter date of birth
nl_NL: Vul de datum in

en: Please enter email
nl_NL: Vul je e-mailadres in

en: Please enter email or username
nl_NL: Vul de SMTP gebruikersnaam in

en: Please enter end time
nl_NL: Geef de eindtijd op

en: Please enter first name
nl_NL: Gelieve voornaam in te voeren

en: Please enter last name
nl_NL: Geef de achternaam op

en: Please enter live API Key
nl_NL: Voer live-API key in

en: Please enter live POSKey
nl_NL: Voer live-API key in

en: Please enter live client ID
nl_NL: Voer de live client-ID in

en: Please enter live key ID
nl_NL: Voer de live-sleutel-ID in

en: Please enter live key secret
nl_NL: Voer live key secret in

en: Please enter live secret
nl_NL: Voer het live geheim in

en: Please enter name
nl_NL: Vul naam in

en: Please enter new password
nl_NL: Geef een nieuw wachtwoord op

en: Please enter new password again
nl_NL: Voer opnieuw een nieuw wachtwoord in

en: Please enter password
nl_NL: Gelieve wachtwoord in te voeren

en: Please enter payee email
nl_NL: Vul je e-mailadres in

en: Please enter phone
nl_NL: Gelieve telefoon in te voeren

en: Please enter phone number
nl_NL: Gelieve telefoonnummer in te voeren

en: Please enter sandbox POSKey
nl_NL: Voer test-API key in

en: Please enter start time
nl_NL: Geef de begintijd op

en: Please enter tax rate name.
nl_NL: Voer de naam van het belastingtarief in.

en: Please enter test API Key
nl_NL: Voer test-API key in

en: Please enter test client ID
nl_NL: Voer de testclient-ID in

en: Please enter test key ID
nl_NL: Voer de test-ID in

en: Please enter test key secret
nl_NL: Voer test key secret in

en: Please enter test secret
nl_NL: Voer het testgeheim in

en: Please enter waiting list capacity
nl_NL: Voer alstublieft de capaciteit van de wachtlijst in

en: Please fill in your address.
nl_NL: Vul alstublieft uw adres in.

en: Please log in to Square
nl_NL: Log alstublieft in bij Square

en: Please map corresponding data to columns:
nl_NL: Koppel alstublieft de overeenkomstige gegevens aan de kolommen:

en: Please note: For this option to work you need to add new payment link placeholders to the message templates
nl_NL: Let op: om deze optie te laten werken, moet je nieuwe plaatshouders voor betaallinks toevoegen aan de berichtsjablonen

en: Please refine your search criteria
nl_NL: Verfijn je zoekcriteria

en: Please select
nl_NL: Selecteer de gewenste

en: Please select a category.
nl_NL: Selecteer alstublieft een categorie.

en: Please select a closing date.
nl_NL: Selecteer alstublieft een sluitingsdatum.

en: Please select a closing time.
nl_NL: Selecteer alstublieft een sluitingstijd.

en: Please select a color.
nl_NL: Selecteer alstublieft een kleur.

en: Please select a customer.
nl_NL: Selecteer alstublieft een klant.

en: Please select a date range that is within the period range.
nl_NL: Selecteer alstublieft een datumbereik dat binnen de periode valt.

en: Please select a date range.
nl_NL: Selecteer alstublieft een datumbereik.

en: Please select a date.
nl_NL: Selecteer alstublieft een datum.

en: Please select a duration.
nl_NL: Selecteer alstublieft een duur.

en: Please select a location
nl_NL: Selecteer een locatie

en: Please select a location.
nl_NL: Selecteer alstublieft een locatie.

en: Please select a package.
nl_NL: Selecteer een pakket alstublieft.

en: Please select a service.
nl_NL: Selecteer een dienst alstublieft.

en: Please select a start time.
nl_NL: Selecteer een begintijd alstublieft.

en: Please select a time.
nl_NL: Selecteer een tijd alstublieft.

en: Please select a type.
nl_NL: Selecteer een type alstublieft.

en: Please select an action.
nl_NL: Selecteer een actie alstublieft.

en: Please select an attendee.
nl_NL: Selecteer een deelnemer alstublieft.

en: Please select an email template.
nl_NL: Selecteer alstublieft een e-mailsjabloon.

en: Please select an employee.
nl_NL: Selecteer alstublieft een medewerker.

en: Please select an end date.
nl_NL: Selecteer alstublieft een einddatum.

en: Please select an end time.
nl_NL: Selecteer alstublieft een eindtijd.

en: Please select an event.
nl_NL: Selecteer alstublieft een evenement.

en: Please select an opening date.
nl_NL: Selecteer alstublieft een openingsdatum.

en: Please select an opening time.
nl_NL: Selecteer alstublieft een openingstijd.

en: Please select an option.
nl_NL: Selecteer een optie.

en: Please select at least one customer
nl_NL: Selecteer ten minste één klant

en: Please select at least one employee.
nl_NL: Selecteer alstublieft ten minste één medewerker.

en: Please select at least one service.
nl_NL: Selecteer alstublieft ten minste één dienst.

en: Please select customer
nl_NL: Selecteer een klant

en: Please select date
nl_NL: Kies een datum

en: Please select employee
nl_NL: Selecteer medewerker

en: Please select location
nl_NL: Selecteer locatie

en: Please select package:
nl_NL: Kies een pakket:

en: Please select repeat interval
nl_NL: Selecteer herhalingsinterval

en: Please select repeat period
nl_NL: Selecteer de herhaalperiode

en: Please select service
nl_NL: Gelieve dienst te selecteren

en: Please select the extra:
nl_NL: Selecteer de extra:

en: Please select time
nl_NL: Gelieve tijd te selecteren

en: Please upload the file
nl_NL: Upload het bestand

en: Please use a different email or phone number to complete the booking.
nl_NL: Gebruik een ander e-mailadres of telefoonnummer om de boeking af te ronden.

en: Please use the built-in Elementor shortcode widget instead of Amelia widget when adding Amelia to a popup
nl_NL: Gebruik de ingebouwde Elementor shortcode widget in plaats van de Amelia widget wanneer u Amelia toevoegt aan een popup.

en: Plugin Activation Error
nl_NL: Plugin Activatie Fout

en: Plugin has been activated
nl_NL: Plugin is geactiveerd

en: Plugin has been deactivated
nl_NL: Plugin is gedeactiveerd

en: Popup Blocker is enabled! To add your appointment to your calendar, please allow popups and add this site to your exception list.
nl_NL: Popup Blocker is ingeschakeld! Om uw afspraak aan uw agenda toe te voegen, moet u popups toestaan en deze site toevoegen aan uw uitzonderingenlijst.

en: Popup Heading
nl_NL: Pop-upkop

en: Popup buttons
nl_NL: Pop-upknoppen

en: Popup title
nl_NL: Pop-up titel

en: Preload entities when page loads
nl_NL: Entiteiten vooraf laden wanneer de pagina wordt geladen

en: Prepared
nl_NL: Klaar

en: Preselect Booking Parameters
nl_NL: Selecteer reserveringsopties

en: Preselect Current Date
nl_NL: Huidige datum voorselecteren

en: Preselect the “Subscribe” checkbox
nl_NL: Selecteer standaard het selectievakje 'Abonneren'

en: Preset Colors
nl_NL: Voorgedefinieerde Kleuren

en: Prevent bookings during times marked as busy in the employee's Google Calendar.
nl_NL: Voorkom boekingen tijdens tijden die als bezet zijn gemarkeerd in de Google Agenda van de medewerker.

en: Prevent scheduling conflicts with real-time calendar syncing for every employee.
nl_NL: Voorkom planningsconflicten met realtime kalendersynchronisatie voor elke medewerker.

en: Preview
nl_NL: Voorbeeld

en: Preview Invoice
nl_NL: Voorbeeld

en: Preview invoice
nl_NL: Voorbeeld factuur

en: Previous range
nl_NL: Vorige reeks

en: Price
nl_NL: Prijs

en: Price Asc
nl_NL: Prijs oplopend

en: Price Ascending
nl_NL: Prijs Oplopend

en: Price Desc
nl_NL: Prijs aflopend

en: Price Descending
nl_NL: Prijs Aflopend

en: Price indicators
nl_NL: Prijsindicatoren

en: Price number of decimals
nl_NL: Aantal decimalen van de prijs

en: Price per Spot
nl_NL: Prijs per plek

en: Price separator
nl_NL: Prijsscheidingsteken

en: Price symbol position
nl_NL: Positie van het prijssymbool

en: Price type
nl_NL: Prijstype

en: Price:
nl_NL: Prijs:

en: Pricing
nl_NL: Prijzen

en: Pricing & duration
nl_NL: Prijzen & duur

en: Pricing by Date range
nl_NL: Prijzen per tijdsvak

en: Pricing by date & time
nl_NL: Prijzen op basis van datum en tijd

en: Pricing by date range
nl_NL: Prijzen op basis van datumbereik

en: Pricing by duration
nl_NL: Prijzen op basis van duur

en: Pricing by number of people
nl_NL: Prijzen op basis van aantal personen

en: Pricing by the number of people
nl_NL: Prijzen op basis van het aantal personen

en: Primary
nl_NL: Primair

en: Primary Button Type
nl_NL: Type primaire knop

en: Primary Gradient
nl_NL: Primair kleurverloop

en: Primary and state colors
nl_NL: Primaire en staatskleuren

en: Primary button style
nl_NL: Primaire knopstijl

en: Primary color
nl_NL: Primaire kleur

en: Primary text
nl_NL: Primaire tekst

en: Process payments easily with Square.
nl_NL: Verwerk eenvoudig betalingen met Square.

en: Processing
nl_NL: Verwerking

en: Profile
nl_NL: Werknemersprofiel verbergen

en: Profile data updated successfully
nl_NL: Betaling succesvol terugbetaald

en: Profile deleted
nl_NL: Profiel verwijderd

en: Profile has been updated
nl_NL: Profiel is bijgewerkt

en: Property name
nl_NL: Eigenschapsnaam

en: Property value
nl_NL: Eigenschapswaarde

en: Protect your booking system from bots by integrating reCAPTCHA keys.
nl_NL: Bescherm uw boekingssysteem tegen bots door reCAPTCHA-sleutels te integreren.

en: Provide a simplified, guided booking experience on your website. Customize the design and labels to improve usability and align with your business needs.
nl_NL: Bied een vereenvoudigde, begeleide boekingservaring op uw website. Pas het ontwerp en de labels aan om de bruikbaarheid te verbeteren en deze af te stemmen op uw zakelijke behoeften.

en: Publish
nl_NL: Publiceren

en: Publish Form
nl_NL: Formulier publiceren

en: Purchase code
nl_NL: Aankoopcode

en: Purchase is canceled
nl_NL: Aankoop is geannuleerd

en: Purchased
nl_NL: Aangeschaft

en: Purple
nl_NL: Paars

en: Qty
nl_NL: Aantal

en: Qty:
nl_NL: Hoeveelheid:

en: Quantity
nl_NL: Maximum aantal

en: Quantity Asc
nl_NL: Hoeveelheid oplopend

en: Quantity Desc
nl_NL: Hoeveelheid aflopend

en: Quantity is shared
nl_NL: Hoeveelheid wordt gedeeld

en: Quantity per location
nl_NL: Hoeveelheid per locatie

en: Quantity per service
nl_NL: Hoeveelheid per dienst

en: Queued
nl_NL: Wachtrij

en: Quickly download all appointment details from the Bookings page, making reporting, analysis, and record-keeping simple and efficient.
nl_NL: Download snel alle afspraakgegevens van de pagina Boekingen, zodat rapportage, analyse en administratie eenvoudig en efficiënt verlopen.

en: Quickly download all event booking details from the Event Bookings page, making reporting, analysis, and record-keeping simple and efficient.
nl_NL: Exporteer snel alle details van evenementboekingen vanaf de pagina Evenementboekingen, zodat rapportage, analyse en registratie eenvoudig en efficiënt zijn.

en: Radio button
nl_NL: Radioknop

en: Random
nl_NL: Willekeurig

en: Rate
nl_NL: Tarief

en: Razorpay payment link
nl_NL: Razorpay-betalingslink

en: Re-type New Password
nl_NL: Nieuw wachtwoord opnieuw invoeren

en: Re-type new password
nl_NL: Typ het nieuwe wachtwoord opnieuw in

en: Read more
nl_NL: Meer informatie

en: Recharge
nl_NL: Laden

en: Recharge balance
nl_NL: Tegoed opladen

en: Recipient email
nl_NL: E-mailadres ontvanger

en: Recipient phone
nl_NL: Telefoonnummer ontvanger

en: Recurrence
nl_NL: Herhaling

en: Recurrences
nl_NL: Herhalingen

en: Recurring
nl_NL: Terugkerend

en: Recurring Appointment
nl_NL: Terugkerende afspraak

en: Recurring Appointments
nl_NL: Terugkerende Afspraken

en: Recurring Appointments:
nl_NL: Terugkerende Afspraken:

en: Recurring Summary
nl_NL: Herhalingsoverzicht

en: Recurring appointment
nl_NL: Terugkerende afspraak

en: Recurring appointment payment
nl_NL: Betaling voor terugkerende afspraak

en: Recurring appointments
nl_NL: Terugkerende afspraken

en: Recurring appointments details
nl_NL: Details van terugkerende afspraken

en: Recurring appointments setup
nl_NL: Instellingen voor terugkerende afspraken

en: Recurring appointments:
nl_NL: Terugkerende afspraken:

en: Recurring events
nl_NL: Terugkerende evenementen

en: Recurring notification
nl_NL: Terugkerende notificatie

en: Recurring popup
nl_NL: Terugkerende popup

en: Recurring summary
nl_NL: Terugkerende samenvatting

en: Red
nl_NL: Rood

en: Redirect
nl_NL: Omleiden

en: Redirect URI
nl_NL: URI omleiden

en: Redirect URL (denied)
nl_NL: Omleidings-URL (geweigerd)

en: Redirect URL After Booking
nl_NL: URL-omleiding na boeking

en: Redirect URL after Payment
nl_NL: Redirect URL na afspraak

en: Redirect URL after booking
nl_NL: Omleidings-URL na boeking

en: Redirect URL after payment
nl_NL: Redirect-URL na betaling

en: Redirect URL for successfully approved booking
nl_NL: Redirect-URL voor succesvol goedgekeurde boeking

en: Redirect URL for successfully rejected booking
nl_NL: Redirect-URL voor succesvol afgewezen boeking

en: Redirect URL for unsuccessfully approved booking
nl_NL: Redirect-URL voor niet succesvol goedgekeurde boeking

en: Redirect URL for unsuccessfully rejected booking
nl_NL: Redirect-URL voor onsuccesvol afgewezen boeking

en: Redirect URLs
nl_NL: omleid URL's

en: Redirect page
nl_NL: Pagina omleiden

en: Reduce no-shows with timely reminders sent automatically
nl_NL: Verminder het aantal no-shows met tijdige herinneringen die automatisch worden verzonden

en: Reflect On
nl_NL: Reflecteren op

en: Refund
nl_NL: Terugbetalen

en: Refund Transaction
nl_NL: Terugbetalingstransactie

en: Refunded
nl_NL: Terugbetaald

en: Registration, Telephone Number, Email
nl_NL: Registratie, telefoonnummer, e-mail

en: Reject appointment link
nl_NL: Afspraaklink weigeren

en: Rejected
nl_NL: Afgewezen

en: Remaining Amount:
nl_NL: Resterend bedrag:

en: Remaining of total amount will be paid on site.
nl_NL: Het restant van het totaalbedrag wordt ter plaatse betaald.

en: Remind me when my SMS balance is low
nl_NL: Herinner me eraan als mijn SMS-saldo laag is

en: Remove Apple Calendar event slots
nl_NL: Tijdsloten van Apple Calendar-evenementen verwijderen

en: Remove Attendee
nl_NL: Verwijder Deelnemer

en: Remove Google Calendar busy slots
nl_NL: Verwijder bezette tijdslots in Google Agenda

en: Remove Outlook Calendar busy slots
nl_NL: Verwijder bezette tijdvakken uit Outlook-agenda

en: Reorder Packages
nl_NL: Pakketten herschikken

en: Reorder Services
nl_NL: Diensten herschikken

en: Reorder on website
nl_NL: Herschikken op website

en: Reordering packages affects how they are displayed on the website.
nl_NL: Het herschikken van pakketten beïnvloedt hoe ze op de website worden weergegeven.

en: Reordering services affects how they are displayed on the website.
nl_NL: Het herschikken van diensten beïnvloedt hoe ze op de website worden weergegeven.

en: Repeat
nl_NL: Herhalen

en: Repeat Appointment
nl_NL: Herhaal afspraak

en: Repeat Event
nl_NL: Herhaal Event

en: Repeat Every Year
nl_NL: Herhaal elk jaar

en: Repeat Yearly
nl_NL: Herhaal jaarlijks

en: Repeat appointment
nl_NL: Herhaal afspraak

en: Repeat event
nl_NL: Herhaal evenement

en: Repeat every
nl_NL: Herhaal elke

en: Repeat every year
nl_NL: Elk jaar herhalen

en: Repeat new password
nl_NL: Herhaal nieuw wachtwoord

en: Repeat on
nl_NL: Herhaal op

en: Repeat this appointment
nl_NL: Herhaal deze afspraak

en: Repeat yearly
nl_NL: Jaarlijks herhalen

en: Repeat:
nl_NL: Herhaal:

en: Replace
nl_NL: Vervangen

en: Reply-to email
nl_NL: E-mailadres voor antwoord

en: Require password for login
nl_NL: Vereis wachtwoord om in te loggen

en: Required
nl_NL: Verplicht

en: Required fields: <b>First Name</b> and <b>Last Name</b>.
nl_NL: Verplichte velden: <b>Voornaam</b> en <b>Achternaam</b>.

en: Reschedule
nl_NL: Verplaatsen

en: Reschedule appointment
nl_NL: Afspraak opnieuw plannen

en: Rescheduled
nl_NL: Verzet

en: Reset
nl_NL: Annuleren

en: Reset Form
nl_NL: Reset Formulier

en: Reset Password
nl_NL: Reset Wachtwoord

en: Reset form settings
nl_NL: Formulierinstellingen resetten

en: Reset password
nl_NL: Wachtwoord opnieuw instellen

en: Resource
nl_NL: Middelen

en: Resource Details
nl_NL: Resourcegegevens

en: Resource booking setup
nl_NL: Instellingen voor het reserveren van middelen

en: Resource has been added.
nl_NL: Resource is toegevoegd.

en: Resource has been deleted.
nl_NL: Resource is verwijderd.

en: Resource has been hidden.
nl_NL: Resource is verborgen.

en: Resource has been updated.
nl_NL: Resource is bijgewerkt.

en: Resource is now visible.
nl_NL: Resource is nu zichtbaar.

en: Resources
nl_NL: Hulpmiddelen

en: Return to Home
nl_NL: Terug naar Home

en: Returning
nl_NL: Terugkerend

en: Revenue
nl_NL: Inkomsten

en: Ribbon
nl_NL: Lint

en: Role
nl_NL: Rol

en: Roles & permissions
nl_NL: Rollen & machtigingen

en: Roles settings
nl_NL: Rol-instellingen

en: Round-robin
nl_NL: Roulatiesysteem

en: Rules
nl_NL: Regels

en: SMS History
nl_NL: SMS geschiedenis

en: SMS Settings
nl_NL: SMS-instellingen

en: SMS balance
nl_NL: SMS-saldo

en: SMS history
nl_NL: SMS-geschiedenis

en: SMTP
nl_NL: Smtp

en: SMTP Host
nl_NL: SMTP-host

en: SMTP Password
nl_NL: SMTP-wachtwoord

en: SMTP Port
nl_NL: SMTP-poort

en: SMTP Username
nl_NL: SMTP gebruikersnaam

en: SMTP credentials validation failed. Please check your settings.
nl_NL: SMTP-inloggegevensvalidatie mislukt. Controleer uw instellingen.

en: Same day
nl_NL: Zelfde dag

en: Sandbox mode
nl_NL: Sandbox-modus

en: Sandbox secret key (POSKey)
nl_NL: Sandbox geheime sleutel (POSKey)

en: Sat
nl_NL: Za

en: Saturday
nl_NL: Zaterdag

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Save Changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Save Special Day
nl_NL: Speciale dag opslaan

en: Save changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Save time and reduce manual work with instant, auto-generated invoices
nl_NL: Bespaar tijd en verminder handmatig werk met direct gegenereerde facturen

en: Save time by automating repeating events instead of creating them manually
nl_NL: Bespaar tijd door terugkerende gebeurtenissen te automatiseren in plaats van ze handmatig aan te maken.

en: Save time with fast, one-click appointment exports
nl_NL: Bespaar tijd met snelle export van afspraken met één muisklik

en: Save time with fast, one-click event booking exports
nl_NL: Bespaar tijd met snelle exports met één klik van eventboekingsgegevens

en: Save time with quick, hassle-free customer data exports
nl_NL: Bespaar tijd met snelle, probleemloze export van klantgegevens

en: Scan
nl_NL: Scannen

en: Scan E-Ticket
nl_NL: Kies tickets

en: Scan e-ticket
nl_NL: E-ticket scannen

en: Schedule
nl_NL: Planning

en: Schedule setup required
nl_NL: Schema-instellingen vereist

en: Schedule:
nl_NL: Schema:

en: Scheduled
nl_NL: Gepland

en: Scheduled Before Appointment
nl_NL: Gepland voor afspraak

en: Scheduled Before Event
nl_NL: Gepland voor evenement

en: Scheduled notification
nl_NL: Geplande notificatie

en: Scope
nl_NL: Reikwijdte

en: Scopes
nl_NL: Reikwijdten

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Search Coupons
nl_NL: Zoek Kortingsbonnen

en: Search Filters
nl_NL: Zoekfilters

en: Search Input Field
nl_NL: Service Invoerveld

en: Search Resources
nl_NL: Zoek middelen

en: Search Results
nl_NL: Zoekresultaten

en: Search Taxes
nl_NL: Zoekfilters

en: Search attendees
nl_NL: Zoek deelnemers

en: Search booked appointments
nl_NL: Zoek geboekte afspraken

en: Search bookings
nl_NL: Zoek boekingen

en: Search customers
nl_NL: Zoek klanten

en: Search employees
nl_NL: Zoek medewerkers

en: Search events
nl_NL: Zoek evenementen

en: Search extras
nl_NL: Zoek extra's

en: Search features
nl_NL: Zoek functies

en: Search for Events
nl_NL: Evenementen zoeken

en: Search for events
nl_NL: Zoeken naar evenementen

en: Search integrations
nl_NL: Zoek integraties

en: Search invoices
nl_NL: Zoek facturen

en: Search locations
nl_NL: Zoeklocaties

en: Search notifications
nl_NL: Zoek meldingen

en: Search packages
nl_NL: Zoek pakketten

en: Search services
nl_NL: Zoek diensten

en: Search...
nl_NL: Zoeken...

en: Second
nl_NL: Tweede

en: Second {day}
nl_NL: Tweede {day}

en: Secondary
nl_NL: Secundair

en: Secondary Button Type
nl_NL: Type secundaire knop

en: Secondary button style
nl_NL: Secundaire knopstijl

en: Secondary color
nl_NL: Secundaire kleur

en: Secondary text
nl_NL: Secundaire tekst

en: Secret key (POSKey)
nl_NL: Geheime sleutel (POSKey)

en: Section
nl_NL: Sectie

en: Securely process payments using Stripe.
nl_NL: Verwerk veilig betalingen met Stripe.

en: Segments
nl_NL: Segmenten

en: Select
nl_NL: Selecteer

en: Select Address
nl_NL: Selecteer adres

en: Select Amelia Step-By-Step Booking Button block (or its inner button) to edit shortcode options.
nl_NL: Selecteer het blok ‘Amelia Step-By-Step Booking Button’ (of de geneste knop erin) om de shortcode-opties te bewerken.

en: Select Apple Calendar
nl_NL: Selecteer kalender

en: Select Box
nl_NL: Selectievak

en: Select Calendar
nl_NL: Selecteer kalender

en: Select Catalog View
nl_NL: Catalogusweergave selecteren

en: Select Coupon
nl_NL: Kortingsbon selecteren

en: Select Customer
nl_NL: Klant selecteren

en: Select Customer(s)
nl_NL: Klant(en) selecteren

en: Select Date
nl_NL: Selecteer dag

en: Select Employee
nl_NL: Selecteer Medewerker

en: Select Event
nl_NL: Selecteer Event

en: Select Events
nl_NL: Selecteer Events

en: Select Events List Booking Button block (or its inner button) to edit shortcode options.
nl_NL: Selecteer het blok ‘Events List Booking Button’ (of de interne knop) om de shortcode-opties te bewerken.

en: Select Location
nl_NL: Selecteer locatie

en: Select Package
nl_NL: Selecteer Pakket

en: Select Repeat Interval
nl_NL: Kies Herhaal Interval

en: Select Repeat Period
nl_NL: Selecteer herhaal periode

en: Select Service
nl_NL: Selecteer Dienst

en: Select Service Category
nl_NL: Selecteer Dienstcategorie

en: Select Tag
nl_NL: Selecteer Tag

en: Select Tags
nl_NL: Labels selecteren

en: Select Tickets
nl_NL: Kies tickets

en: Select Time
nl_NL: Selecteer tijd

en: Select View
nl_NL: Selecteer Weergave

en: Select WooCommerce product
nl_NL: Selecteer WooCommerce product

en: Select Zoom User
nl_NL: Selecteer Zoom Gebruiker

en: Select a placeholder to insert it where your cursor is placed.
nl_NL: Selecteer een placeholder om deze in te voegen waar uw cursor staat.

en: Select at least one option.
nl_NL: Selecteer ten minste één optie.

en: Select box
nl_NL: Selectievak

en: Select calendar
nl_NL: Selecteer kalender

en: Select category
nl_NL: Selecteer categorie

en: Select customer, employee and service
nl_NL: Selecteer klant, medewerker en dienst

en: Select date
nl_NL: Selecteer datum

en: Select date and time
nl_NL: Datum en tijd selecteren

en: Select delimiter
nl_NL: Selecteer scheidingsteken

en: Select employee
nl_NL: Selecteer medewerker

en: Select event
nl_NL: Selecteer evenement

en: Select location
nl_NL: Selecteer locatie

en: Select only specific services for this period.<br/>If no services are selected, then all assigned services for this employee<br/>will be available for booking in this period.
nl_NL: Selecteer alleen specifieke diensten voor deze periode.<br/>Als er geen diensten zijn geselecteerd, dan komen alle diensten<br/>beschikbaar binnen de boeking in deze periode.

en: Select or Create New
nl_NL: Selecteer of Maak Nieuwe

en: Select or Create Tag
nl_NL: Tag selecteren of aanmaken

en: Select package
nl_NL: Selecteer pakket

en: Select placeholder
nl_NL: Selecteer plaatshouder

en: Select service
nl_NL: Selecteer dienst

en: Select specific location for each period.
nl_NL: Selecteer specifieke locatie voor elke periode.

en: Select specific location for this period.
nl_NL: Selecteer specifieke locatie voor deze periode.

en: Select specific services for each period.
nl_NL: Selecteer specifieke diensten voor elke periode.

en: Select the Appointment Time
nl_NL: De afspraak tijd selecteren

en: Select the Extras you'd like
nl_NL: Selecteer de Extra's die je wilt

en: Select the WooCommerce product that will be used for this package.
nl_NL: Selecteer het WooCommerce-product dat voor dit pakket zal worden gebruikt.

en: Select the action that will trigger the event for tracking.
nl_NL: Selecteer de actie die het evenement voor tracking zal activeren.

en: Select the employee who will be added as the organizer of the Google/Outlook/Apple Calendar event. Employees selected under Staff will be added as guests.
nl_NL: Selecteer de medewerker die zal worden toegevoegd als organisator van de Google/Outlook/Apple Agenda-afspraak. Medewerkers die onder Personeel worden geselecteerd, worden toegevoegd als gasten.

en: Select the events this coupon can be used for.
nl_NL: Selecteer de evenementen waarvoor deze coupon kan worden gebruikt.

en: Select the number of tickets that you want to book for each ticket type
nl_NL: Selecteer het aantal tickets dat je wilt boeken voor elk type ticket

en: Select the packages this coupon can be used for.
nl_NL: Selecteer de pakketten waarvoor deze coupon kan worden gebruikt.

en: Select the services this coupon can be used for.
nl_NL: Selecteer de diensten waarvoor deze coupon kan worden gebruikt.

en: Select this Employee
nl_NL: Selecteer deze werknemer

en: Select this employee
nl_NL: Selecteer deze medewerker

en: Select tickets
nl_NL: Tickets selecteren

en: Select your Square Location
nl_NL: Selecteer uw Square-locatie

en: Selected
nl_NL: Geselecteerd

en: Selected Customers
nl_NL: Geselecteerde klanten

en: Selected date background
nl_NL: Achtergrond van geselecteerde datum

en: Selected date text
nl_NL: Geselecteerde datumtekst

en: Selected extras
nl_NL: Extra's

en: Selected extras details
nl_NL: Geselecteerde extra's

en: Selected services
nl_NL: Geselecteerde diensten

en: Semicolon (;)
nl_NL: Puntkomma (;)

en: Send
nl_NL: Verzenden

en: Send Access Link
nl_NL: Stuur Toegangslink

en: Send ICS file for approved bookings
nl_NL: ICS-bestand verzenden voor goedgekeurde boekingen

en: Send ICS file for pending bookings
nl_NL: ICS-bestand verzenden voor lopende boekingen

en: Send Reset Link
nl_NL: Verstuur resetlink

en: Send access link
nl_NL: Toegangs link verzenden

en: Send after appointment
nl_NL: Verzenden na afspraak

en: Send after event
nl_NL: Verzenden na gebeurtenis

en: Send all SMS messages to additional numbers
nl_NL: Stuur alle SMS-berichten naar extra nummers

en: Send all notifications to additional addresses
nl_NL: Stuur alle notificaties naar aanvullende e-mailadressen

en: Send appointment notifications directly via WhatsApp.
nl_NL: Stuur afspraakmeldingen direct via WhatsApp.

en: Send at
nl_NL: Verzenden op

en: Send custom fields info for each customer separately
nl_NL: Stuur aangepaste velden info voor elke klant afzonderlijk

en: Send event invitation email
nl_NL: Stuur uitnodigingsmail voor een evenement

en: Send invoice
nl_NL: Factuur verzenden

en: Send invoice to customer by default
nl_NL: Stuur standaard factuur naar de klant

en: Send only this notification
nl_NL: Stuur alleen deze notificatie

en: Send personalized email and SMS notifications tailored to your business.
nl_NL: Stuur gepersonaliseerde e-mail- en sms-meldingen op maat van uw bedrijf.

en: Send smart, personalized notifications your way
nl_NL: Stuur slimme, gepersonaliseerde meldingen op jouw manier

en: Send test
nl_NL: Test verzenden

en: Send to e-mail
nl_NL: Verzenden naar e-mail

en: Send your customer data to Mailchimp quickly and effortlessly.
nl_NL: Stuur uw klantgegevens snel en moeiteloos naar Mailchimp.

en: Sender ID must be between 3 and 11 characters
nl_NL: De afzender-ID moet tussen 3 en 11 tekens lang zijn.

en: Sender email
nl_NL: E-mailadres afzender

en: Sender name
nl_NL: Naam afzender

en: Sent
nl_NL: Verzonden

en: Separate-row export
nl_NL: Exporteer naar een afzonderlijke rij

en: Service
nl_NL: Dienst

en: Service Asc
nl_NL: Service Oplopend

en: Service Categories
nl_NL: Servicecategorieën

en: Service Category
nl_NL: Dienst Categorie

en: Service Desc
nl_NL: Service Aflopend

en: Service ID
nl_NL: Service-ID

en: Service Info
nl_NL: Dienst informatie

en: Service Input Field
nl_NL: Service Invoerveld

en: Service Price
nl_NL: Dienstprijs

en: Service Selection
nl_NL: Dienst selectie

en: Service Subtotal
nl_NL: Diensten Subtotaal

en: Service badge
nl_NL: Servicebadge

en: Service capacity
nl_NL: Servicecapaciteit

en: Service category
nl_NL: Servicecategorie

en: Service count
nl_NL: Aantal services

en: Service description
nl_NL: Beschrijving dienst

en: Service details
nl_NL: Servicegegevens

en: Service duration
nl_NL: Duur van de dienst

en: Service employees list
nl_NL: Lijst van dienstpersoneel

en: Service filter
nl_NL: Servicefilter

en: Service has been added.
nl_NL: Dienst is toegevoegd.

en: Service has been deleted.
nl_NL: Dienst is verwijderd.

en: Service has been hidden.
nl_NL: Dienst is verborgen.

en: Service has been updated.
nl_NL: Dienst is bijgewerkt.

en: Service info
nl_NL: Dienst informatie

en: Service information
nl_NL: Duur van de dienst

en: Service is now visible.
nl_NL: Dienst is nu zichtbaar.

en: Service location
nl_NL: Locatie van de dienst

en: Service name
nl_NL: Dienstnaam

en: Service or event description
nl_NL: Beschrijving van de dienst of gebeurtenis

en: Service or event name
nl_NL: Naam van de dienst of gebeurtenis

en: Service packages overview
nl_NL: Overzicht van servicepakketten

en: Service price
nl_NL: Prijs van de dienst

en: Service selection
nl_NL: Service selectie

en: Service subtotal
nl_NL: Subtotaal service

en: Service/Event
nl_NL: Service/Evenement

en: Services
nl_NL: Diensten

en: Services & categories setup
nl_NL: Instellingen voor diensten en categorieën

en: Services Asc
nl_NL: Diensten Oplopend

en: Services Desc
nl_NL: Diensten Aflopend

en: Services and packages overview
nl_NL: Overzicht van diensten en pakketten

en: Services have been reordered.
nl_NL: Diensten zijn opnieuw gerangschikt.

en: Services list, Appointments
nl_NL: Dienstenlijst, Afspraken

en: Services overview
nl_NL: Overzicht van diensten

en: Services setup
nl_NL: Services instellen

en: Set ICS file description
nl_NL: ICS-bestandsbeschrijving instellen

en: Set Limit
nl_NL: Limiet instellen

en: Set Minimum
nl_NL: Minimum instellen

en: Set Password
nl_NL: Stel Wachtwoord In

en: Set a maximum number of people a customer can add when booking.
nl_NL: Stel een maximum aantal personen in dat een klant kan toevoegen bij het boeken.

en: Set coupons to be case insensitive
nl_NL: Stel kortingscodes in als niet-hoofdlettergevoelig.

en: Set different prices for specific days, times, or custom dates.
nl_NL: Stel verschillende prijzen in voor specifieke dagen, tijden of aangepaste datums.

en: Set dynamic pricing for services based on various conditions.
nl_NL: Stel dynamische prijzen in voor diensten op basis van diverse voorwaarden.

en: Set event period first to enable pricing by date range.
nl_NL: Stel eerst de gebeurtenisperiode in om prijzen per datumbereik mogelijk te maken.

en: Set flexible ticket pricing with categories and date-based ranges to maximize accessibility and revenue.
nl_NL: Stel flexibele ticketprijzen in met categorieën en datumgebaseerde reeksen om toegankelijkheid en inkomsten te maximaliseren.

en: Set general settings
nl_NL: Algemene instellingen instellen

en: Set individual time zones for employees so availability and bookings are shown correctly for clients worldwide.
nl_NL: Stel individuele tijdzones in voor werknemers, zodat de beschikbaarheid en boekingen correct worden weergegeven voor klanten wereldwijd.

en: Set metadata and description
nl_NL: Stel metadata en beschrijving in

en: Set minimum
nl_NL: Stel minimum in

en: Set new password
nl_NL: Nieuw wachtwoord instellen

en: Set options, colors and labels for booking form
nl_NL: Opties, kleuren en labels voor boekingsformulier instellen

en: Set password
nl_NL: Wachtwoord instellen

en: Set pricing based on the number of people in the booking.
nl_NL: Stel prijs vast op basis van het aantal personen in de boeking.

en: Set the description that will appear in the calendar event. You can use placeholders available on the Notifications page.
nl_NL: Stel de beschrijving in die in het agenda-evenement zal verschijnen. U kunt beschikbare placeholders op de pagina Meldingen gebruiken.

en: Set the event period first to enable pricing by date range.
nl_NL: Stel eerst de evenementperiode in om prijsbepaling per datumbereik mogelijk te maken.

en: Set the maximum number of busy events retrieved from calendar to block bookings in Amelia.
nl_NL: Stel het maximum aantal bezette evenementen in dat uit de agenda wordt opgehaald om boekingen in Amelia te blokkeren.

en: Set the maximum number of people allowed per appointment for this service.
nl_NL: Stel het maximum aantal personen in dat per afspraak voor deze dienst is toegestaan.

en: Set the minimum number of people required per appointment for this service.
nl_NL: Stel het minimumaantal personen in dat per afspraak voor deze dienst vereist is.

en: Set the number of approved bookings after which the customer will automatically receive the coupon in a notification. Note: To enable this, the coupon placeholder must be included in the notification template.
nl_NL: Stel het aantal goedgekeurde boekingen in waarna de klant automatisch de coupon in een melding ontvangt. Opmerking: Om dit in te schakelen, moet de coupon-placeholder in de meldingensjabloon worden opgenomen.

en: Set the time before the appointment when customers<br/>will not be able to cancel the appointment.
nl_NL: Stel de tijd voor de afspraak in wanneer klanten <br/> de afspraak niet kunnen annuleren.

en: Set the title that will appear in the calendar event. You can use placeholders available on the Notifications page.
nl_NL: Stel de titel in die in het kalenderevenement verschijnt. U kunt beschikbare placeholders op de pagina Meldingen gebruiken.

en: Set this option if you want to limit the number of appointments that an employee can have daily no matter how many appointments ‘fit’ inside the working hours
nl_NL: Selecteer deze optie als je het aantal afspraken per dag wilt limiteren per werknemer.

en: Set up
nl_NL: Instellen

en: Set up Calendar layout and Recurring popup options
nl_NL: Agenda-indeling en terugkerende pop-up opties

en: Set up Content, Buttons and Labels
nl_NL: Inhoud, knoppen en labels instellen

en: Set up Employees selection options
nl_NL: Diensten, locaties, keuzemogelijkheden voor werknemers

en: Set up Labels and Buttons
nl_NL: Kaarten en buttons

en: Set up Location, Images, Filters, Capacity, Price, and Status visibility options
nl_NL: Locatie, Afbeeldingen, Filters, Capaciteit, Prijs en Status zichtbaarheidsopties instellen

en: Set up Locations selection options
nl_NL: Diensten, locaties, keuzemogelijkheden voor werknemers

en: Set up Package detailed view
nl_NL: Pakket Details

en: Set up Service detailed view
nl_NL: Service details

en: Set up Services and Packages view
nl_NL: Services en pakketten weergeven instellen

en: Set up Services selection options
nl_NL: Diensten, locaties, keuzemogelijkheden voor werknemers

en: Set up Services view
nl_NL: Sorteer Diensten:

en: Set up Services, Locations, Employees selection options
nl_NL: Diensten, locaties, keuzemogelijkheden voor werknemers

en: Set up Sidebar visibility and its content
nl_NL: Sidebar zichtbaarheid en de inhoud ervan instellen

en: Set up button type and labels
nl_NL: Knoptypes en labels instellen

en: Set up button types and labels
nl_NL: Knoptypes en labels instellen

en: Set up categories cards
nl_NL: Toon alle rubrieken

en: Set up display options and labels
nl_NL: Zichtbaarheid en labels instellen

en: Set up labels
nl_NL: Kaarten en buttons

en: Set up labels and buttons
nl_NL: Kaarten en buttons

en: Set up staff, location, gallery and other event information visibility
nl_NL: Stel de zichtbaarheid van personeel, locatie, galerij en andere evenementinformatie in

en: Set up visibility and labels
nl_NL: Zichtbaarheid en labels instellen

en: Set up visibility and labels of ticket selection
nl_NL: Zichtbaarheid en labels van ticketselectie instellen

en: Set up visibility, button type and labels
nl_NL: Zichtbaarheid, knop type en labels instellen

en: Set your Google Map API Key in General Settings
nl_NL: Om Google Maps in te schakelen, voert u de Google Map API-sleutel in bij Algemene instellingen.

en: Set your company working hours. This schedule will be used for all new employees, however you can customize schedule for each employee later.
nl_NL: Stel de werktijden van uw bedrijf in. Dit schema wordt gebruikt voor alle nieuwe werknemers, maar u kunt het schema later voor elke werknemer afzonderlijk aanpassen.

en: Setting up days off
nl_NL: Vrije dagen instellen

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Settings have been saved.
nl_NL: Instellingen zijn opgeslagen.

en: Shared
nl_NL: Gedeeld

en: Shared Pool
nl_NL: Gedeeld zwembad

en: Shared capacity across services
nl_NL: Gedeelde capaciteit over diensten

en: Shared category capacity
nl_NL: Gedeelde categoriecapaciteit

en: Shortcode options
nl_NL: Shortcode-opties

en: Show
nl_NL: Toon

en: Show Add To Calendar option to customers
nl_NL: Toon optie 'Toevoegen aan agenda' aan klanten

en: Show All
nl_NL: Alles tonen

en: Show All Periods
nl_NL: Toon alle perioden

en: Show Less Periods
nl_NL: Minder periodes weergeven

en: Show Type
nl_NL: Toon type

en: Show all categories
nl_NL: Toon alle rubrieken

en: Show all employees
nl_NL: Toon alle medewerkers

en: Show all events
nl_NL: Toon alle events

en: Show all locations
nl_NL: Alle locaties weergeven

en: Show all packages
nl_NL: Toon alle tags

en: Show all services
nl_NL: Toon alle diensten

en: Show all tags
nl_NL: Toon alle tags

en: Show booking slots in client's time zone
nl_NL: Toon boekingsslots in de tijdzone van de klant

en: Show bookings
nl_NL: Toon boekingen

en: Show catalog of all categories
nl_NL: Toon catalogus van alle rubrieken

en: Show checkout form
nl_NL: Toon afrekenformulier

en: Show coupon
nl_NL: Toon coupon

en: Show customer information form
nl_NL: Toon klantinformatieformulier

en: Show employee
nl_NL: Toon medewerker

en: Show event
nl_NL: Toon event

en: Show event on site
nl_NL: Toon event op de website

en: Show from date
nl_NL: Toon vanaf datum

en: Show in Amelia Popup
nl_NL: Tonen in Amelia Popup

en: Show less
nl_NL: Toon minder

en: Show location
nl_NL: Locatie tonen

en: Show more
nl_NL: Bekijk meer

en: Show more ({count})
nl_NL: Meer weergeven ({count})

en: Show on website
nl_NL: Toon op website

en: Show package
nl_NL: Toon pakket

en: Show recurring events
nl_NL: Toon terugkerende events

en: Show resource
nl_NL: Toon bron

en: Show service
nl_NL: Toon dienst

en: Show single Event details on the page
nl_NL: Toon details van afzonderlijke gebeurtenissen op de pagina

en: Show specific categories
nl_NL: Toon specifieke categorieën

en: Show specific category
nl_NL: Specifieke categorie weergeven

en: Show specific package
nl_NL: Specifiek pakket tonen

en: Show specific packages
nl_NL: Toon specifieke pakketten

en: Show specific service
nl_NL: Specifieke dienst weergeven

en: Show specific services
nl_NL: Toon specifieke services

en: Show tag
nl_NL: Toon tag

en: Show tax
nl_NL: Toon belasting

en: Show waiting list after booking is full
nl_NL: Toon wachtlijst nadat de boeking vol is

en: Showcase your services in stylish card layouts. Easily organize them by category and tailor the appearance to match your brand.
nl_NL: Presenteer uw diensten in stijlvolle kaartindelingen. Organiseer ze eenvoudig per categorie en pas het uiterlijk aan om bij uw merk te passen.

en: Showing
nl_NL: Toon

en: Sidebar
nl_NL: Zijbalk

en: Sidebar area
nl_NL: Zijbalkgebied

en: Sidebar visibility
nl_NL: Zichtbaarheid van zijbalk

en: Sign In
nl_NL: Aanmelden

en: Sign In to Mailchimp
nl_NL: Type knop Voltooien

en: Sign Out of Mailchimp
nl_NL: Afmelden van Mailchimp

en: Sign in
nl_NL: Aanmelden

en: Sign in as
nl_NL: Aanmelden als

en: Sign in with Google
nl_NL: Aanmelden met Google

en: Sign in with Microsoft
nl_NL: Aanmelden met Microsoft

en: Sign in with Outlook
nl_NL: Aanmelden met Outlook

en: Sign out from Google
nl_NL: Afmelden bij Google

en: Sign out from Outlook
nl_NL: Afmelden bij Outlook

en: Sign up
nl_NL: Aanmelden

en: Simple, secure payments powered by Barion.
nl_NL: Eenvoudige, veilige betalingen mogelijk gemaakt door Barion.

en: Simplify communication with customizable messages for both customers and employees
nl_NL: Vereenvoudig de communicatie met aanpasbare berichten voor zowel klanten als medewerkers

en: Simplify financial management with easy, one-click transaction exports
nl_NL: Vereenvoudig uw financiële beheer met eenvoudige transactie-exports met één muisklik.

en: Simplify scheduling with individual availability, working hours, and assignments
nl_NL: Vereenvoudig de planning met individuele beschikbaarheid, werktijden en opdrachten

en: Simplify scheduling with recurring events
nl_NL: Vereenvoudig planning met terugkerende gebeurtenissen

en: Single Ticket
nl_NL: Enkel ticket

en: Single booking
nl_NL: Enkele boeking

en: Single-row export
nl_NL: Exporteren van één rij

en: Skip Categories step
nl_NL: Sla de stap Categorieën over

en: Skip Import
nl_NL: Import overslaan

en: Skip packages and continue with the selected service
nl_NL: Pakketten overslaan en doorgaan met de geselecteerde dienst

en: Skip setup
nl_NL: Setup overslaan

en: Slot end time
nl_NL: Eindtijd van het slot

en: Social login
nl_NL: Sociale login

en: Social login setup
nl_NL: Instellingen voor sociale login

en: Some employees assigned to this event are not connected to Zoom. Please go to their profiles and connect them to Zoom to use this integration properly.
nl_NL: Sommige medewerkers die aan dit evenement zijn toegewezen, zijn niet verbonden met Zoom. Ga naar hun profielen en verbind ze met Zoom om deze integratie correct te gebruiken.

en: Some employees assigned to this service are not connected to Zoom. Please go to their profiles and connect them to Zoom to use this integration properly.
nl_NL: Sommige medewerkers die aan deze dienst zijn toegewezen, zijn niet verbonden met Zoom. Ga naar hun profielen en verbind ze met Zoom om deze integratie correct te gebruiken.

en: Some of the desired slots are busy. We offered you the nearest time slots instead.
nl_NL: Enkele tijdsloten zijn bezet. We hebben het dichtstbijzijnde tijdslot opgezocht.

en: Some payment methods cannot be used together due to compatibility rules
nl_NL: Sommige betaalmethoden kunnen niet samen worden gebruikt vanwege compatibiliteitsregels.

en: Some records have an incorrect format.
nl_NL: Sommige records hebben een onjuist formaat.

en: Sorry, there was an error creating a payment link. Please try again later.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het verwerken van je betaling. Probeer het later opnieuw.

en: Sorry, there was an error processing your payment. Please try again later.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het verwerken van je betaling. Probeer het later opnieuw.

en: Sorry, there was an error while adding booking to WooCommerce cart.
nl_NL: Sorry, er was een fout tijdens het toevoegen van boeken aan WooCommerce Cart.

en: Sort
nl_NL: Sorteer

en: Space-comma
nl_NL: Spatie-komma

en: Space-dot
nl_NL: Spatie-punt

en: Special Days
nl_NL: Speciale dagen

en: Special characters are not allowed
nl_NL: Speciale tekens zijn niet toegestaan

en: Special days
nl_NL: Speciale dagen

en: Special days setup
nl_NL: Instellingen voor speciale dagen

en: Specific Date
nl_NL: Specifieke Datum

en: Specific Date & Time
nl_NL: Specifieke Datum

en: Specific date
nl_NL: Specifieke datum

en: Specific date & time
nl_NL: Specifieke datum en tijd

en: Spot
nl_NL: Plekken

en: Spots
nl_NL: Plekken

en: Spots capacity
nl_NL: Capaciteit (aantal deelnemers)

en: Square
nl_NL: Vierkant

en: Square account successfully disconnected
nl_NL: Square-account succesvol losgekoppeld

en: Square payment link
nl_NL: Square-betalingslink

en: Staff
nl_NL: Medewerkers

en: Standard Account
nl_NL: Standaardaccount

en: Start Date
nl_NL: Begintijd

en: Start Scanner
nl_NL: Begintijd

en: Start Time
nl_NL: Begintijd

en: Start Zoom
nl_NL: Zoom starten

en: Start Zoom Meeting
nl_NL: Zoom-vergadering starten

en: Start by clicking the add custom field button
nl_NL: Begin door op de knop 'Aangepast veld toevoegen' te klikken.

en: Start date
nl_NL: Startdatum

en: Start time
nl_NL: Starttijd

en: Status Asc
nl_NL: Status oplopend

en: Status Desc
nl_NL: Status aflopend

en: Stay compliant with ease through consistent, reliable tax handling across your business
nl_NL: Blijf eenvoudig compliant dankzij een consistente, betrouwbare belastingafhandeling in uw hele bedrijf.

en: Stay connected with WhatsApp notifications
nl_NL: Blijf op de hoogte met WhatsApp-meldingen

en: Stay organized with export files ready for analysis or external tools
nl_NL: Blijf georganiseerd met exportbestanden die klaar zijn voor analyse of externe tools

en: Step 1
nl_NL: Stap 1

en: Step 2
nl_NL: Stap 2

en: Step 3
nl_NL: Stap 3

en: Step 4
nl_NL: Stap 4

en: Step Booking
nl_NL: Stap Boeking

en: Step By Step Booking Form
nl_NL: Stap voor stap boekingsformulier

en: Step Popups
nl_NL: Stappen

en: Step content
nl_NL: Stapinhoud

en: Step header
nl_NL: Stapkop

en: Step heading
nl_NL: Stapkop

en: Step info tab
nl_NL: Tabblad Stapsgewijze informatie

en: Step message
nl_NL: Stapbericht

en: Step pagination
nl_NL: Stappen paginering

en: Step tickets tab
nl_NL: Tabblad Stap-tickets

en: Step-By-Step Booking Wizard gives your customers the option to choose everything about the booking in a few steps
nl_NL: De stapsgewijze boekingswizard geeft jouw klanten de mogelijkheid om in een paar stappen alles over de boeking te kiezen

en: Step-by-Step booking view guides the customers through several steps in order to make their bookings.
nl_NL: De stapsgewijze boekingsweergave leidt de klanten door verschillende stappen om hun boekingen te maken.

en: Step-by-step
nl_NL: Stap voor stap

en: Step-by-step booking form guide
nl_NL: Stapsgewijze handleiding voor het boekingsformulier

en: Steps
nl_NL: Stappen

en: Steps order
nl_NL: Volgorde van stappen

en: Stop Scanner
nl_NL: Scanner stoppen

en: Streamline operations with one central place to manage all resources across your business
nl_NL: Stroomlijn uw activiteiten met één centrale plek om alle middelen binnen uw bedrijf te beheren.

en: Streamline virtual meetings by integrating popular meeting platforms directly into bookings.
nl_NL: Stroomlijn virtuele vergaderingen door populaire vergaderplatforms rechtstreeks in boekingen te integreren.

en: Stripe Account
nl_NL: Stripe

en: Stripe Connect
nl_NL: Stap content

en: Stripe payment link
nl_NL: Stripe-betalingslink

en: Studios
nl_NL: Studio's

en: Sub Steps
nl_NL: Substappen

en: Sub step title
nl_NL: Titel van de substap

en: Subject
nl_NL: Onderwerp

en: Subject placeholders
nl_NL: Onderwerpplaatsaanduidingen

en: Subscribe to our mailing list
nl_NL: Abonneer je op onze mailinglijst

en: Subtotal
nl_NL: Subtotaal

en: Subtotal:
nl_NL: Subtotaal:

en: Success
nl_NL: Succes

en: Successful cancellation redirect URL
nl_NL: URL voor doorverwijzing na succesvolle annulering

en: Successfully added booking
nl_NL: Omleidings-URL voor succesvol goedgekeurde boeking

en: Suggest closest available date
nl_NL: Stel de eerstvolgende beschikbare datum voor

en: Suggest customers to add an appointment to their calendar when booking is finalized.
nl_NL: Suggereer klanten om een afspraak aan hun agenda toe te voegen wanneer de boeking is voltooid.

en: Suggest next available date
nl_NL: Stel de eerstvolgende beschikbare datum voor

en: Suggest previous available date
nl_NL: Stel de vorige beschikbare datum voor

en: Sum of payments
nl_NL: Aantal afspraken

en: Summary
nl_NL: Samenvatting

en: Summary segment
nl_NL: Samenvattingssegment

en: Sun
nl_NL: Zon

en: Sunday
nl_NL: Zondag

en: Support
nl_NL: Ondersteuning

en: Support Amelia by displaying a backlink
nl_NL: Ondersteun Amelia door een backlink weer te geven

en: Support deeper insights by using exported data for analysis and reporting
nl_NL: Ondersteun diepere inzichten door geëxporteerde gegevens te gebruiken voor analyse en rapportage

en: Support external workflows by seamlessly moving financial records into other systems
nl_NL: Ondersteun externe workflows door financiële gegevens naadloos naar andere systemen over te brengen.

en: Switch Camera
nl_NL: Camera wisselen

en: Sync with
nl_NL: Synchroniseer met

en: Sync your Stripe Connect account for effortless payments and seamless payouts.
nl_NL: Synchroniseer je Stripe Connect-account voor moeiteloze betalingen en naadloze uitbetalingen.

en: Sync your and your employee's personal and professional events by connection Outlook calendars.
nl_NL: Synchroniseer uw persoonlijke en professionele afspraken en die van uw medewerkers door Outlook-agenda's te koppelen.

en: Sync your and your employees' personal and professional events by connecting Google calendars.
nl_NL: Synchroniseer je persoonlijke en professionele evenementen en die van je medewerkers door Google-agenda's te koppelen.

en: Sync your schedule with your personal Apple Calendar to prevent double bookings.
nl_NL: Synchroniseer je schema met je persoonlijke Apple Agenda om dubbele boekingen te voorkomen.

en: Sync your schedule with your personal Google Calendar to prevent double bookings.
nl_NL: Synchroniseer je schema met je persoonlijke Google Agenda om dubbele boekingen te voorkomen.

en: Sync your schedule with your personal Outlook Calendar to prevent double bookings.
nl_NL: Synchroniseer je schema met je persoonlijke Outlook Agenda om dubbele boekingen te voorkomen.

en: Tab title
nl_NL: Tabblad titel

en: Table settings have been updated.
nl_NL: Tabelinstellingen zijn bijgewerkt.

en: Tabs (All / Packages / Services)
nl_NL: Tabbladen (Alle / Pakketten / Diensten)

en: Tag label
nl_NL: Taglabel

en: Tag label cannot be empty
nl_NL: Taglabel mag niet leeg zijn

en: Tax
nl_NL: Belasting

en: Tax amount
nl_NL: Belastingbedrag

en: Tax details
nl_NL: Belastinggegevens

en: Tax has been added.
nl_NL: Belasting is toegevoegd.

en: Tax has been deleted.
nl_NL: Belasting is verwijderd.

en: Tax has been hidden.
nl_NL: Belasting is verborgen.

en: Tax has been updated.
nl_NL: Belasting is bijgewerkt.

en: Tax is now visible.
nl_NL: Belasting is nu zichtbaar.

en: Tax rate
nl_NL: Belastingtarief

en: Tax rate name
nl_NL: Naam belastingtarief

en: Tax setup
nl_NL: Belastinginstellingen

en: Tax will be excluded from price calculation and showed separately.
nl_NL: Belasting wordt uitgesloten van de prijsberekening en apart getoond.

en: Tax will be included in price calculation.
nl_NL: Belasting wordt opgenomen in de prijsberekening.

en: Taxes
nl_NL: Belastingen

en: Taxes overview
nl_NL: Overzicht belastingen

en: Template name
nl_NL: Naam template

en: Test API key
nl_NL: Test API-sleutel

en: Test SMS
nl_NL: Test-SMS

en: Test SMS sent successfully.
nl_NL: Test-sms succesvol verzonden.

en: Test WhatsApp message sent successfully
nl_NL: Test WhatsApp-bericht succesvol verzonden

en: Test client ID
nl_NL: Testklant-ID

en: Test email
nl_NL: Test-e-mail

en: Test email sent successfully.
nl_NL: Test-e-mail succesvol verzonden.

en: Test mode
nl_NL: Testmodus

en: Test publishable key
nl_NL: Test publiceerbare sleutel

en: Test secret
nl_NL: Testgeheim

en: Test secret Key
nl_NL: Testgeheime sleutel

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Text Mode
nl_NL: Tekstmodus

en: Text area
nl_NL: Tekstveld

en: Text color
nl_NL: Tekstkleur

en: Text color on background
nl_NL: Tekstkleur op achtergrond

en: Text content
nl_NL: Tekstinhoud

en: Thank you! Your booking is completed and now is pending confirmation.
nl_NL: Dankjewel! Jouw boeking is voltooid en is nu in afwachting van bevestiging.

en: Thank you! Your booking is completed.
nl_NL: Dankjewel! Jouw boeking is afgerond.

en: The appointment can't be rescheduled.
nl_NL: De afspraak kan niet worden verzet.

en: The coupon field is mandatory
nl_NL: Het couponveld is verplicht

en: The coupon you entered is not valid
nl_NL: De ingevoerde kortingsbon is niet geldig

en: The currency in Amelia does not match the currency of your chosen Square location
nl_NL: De valuta in Amelia komt niet overeen met de valuta van uw gekozen Square-locatie.

en: The customer didn’t provide an email address, so the invoice couldn’t be sent.
nl_NL: De klant heeft geen e-mailadres opgegeven, dus de factuur kon niet worden verzonden.

en: The first row should not contain column names.
nl_NL: De eerste rij mag geen kolomnamen bevatten.

en: The message body must be configured in the Facebook Developers settings.
nl_NL: De berichttekst moet worden geconfigureerd in de Facebook Developers-instellingen.

en: The message header must be configured in the Facebook Developers settings. The character limit is 60 characters after placeholders are replaced.
nl_NL: De berichtkop moet worden geconfigureerd in de Facebook Developers-instellingen. De limiet is 60 tekens nadat de placeholders zijn vervangen.

en: The original booking forms—Step-by-Step, Catalog, Event List, and Event Calendar—feature basic customization and label changes, serving as the foundation for our newer versions.
nl_NL: De originele boekingsformulieren—Stap-voor-stap, Catalogus, Evenementenlijst en Evenementenkalender—bieden basisaanpassingen en labelwijzigingen, en dienen als basis voor onze nieuwere versies.

en: The package is time-limited to
nl_NL: Het pakket is in de tijd beperkt tot

en: The payment will be done on-site.
nl_NL: De betaling gebeurt ter plaatse.

en: The price will multiply by the number of people/spots
nl_NL: De prijs wordt vermenigvuldigd met het aantal personen

en: The proposed date and time are different from your selected pattern due to unavailable time slots on the expected date and time.
nl_NL: De voorgestelde datum en tijd verschillen van uw geselecteerde patroon vanwege niet-beschikbare tijdslots op de verwachte datum en tijd.

en: The proposed date is different from your selected pattern due to unavailable time slots on the expected date.
nl_NL: De voorgestelde datum verschilt van uw geselecteerde patroon vanwege niet-beschikbare tijdslots op de verwachte datum.

en: The proposed time is different from your selected pattern due to unavailable time slots at the expected time.
nl_NL: De voorgestelde tijd verschilt van uw geselecteerde patroon vanwege niet-beschikbare tijdslots op de verwachte tijd.

en: The purchase code is invalid or it has expired
nl_NL: De aankoopcode is onjuist of verlopen

en: The refund amount will be
nl_NL: Het restitutiebedrag zal zijn

en: The remaining balance can be paid on-site or through a payment link.
nl_NL: Het resterende saldo kan ter plaatse of via een betalingslink worden betaald.

en: The resource name is only visible to you and won't appear during booking. It's used for internal management purposes.
nl_NL: De naam van de bron is alleen voor u zichtbaar en verschijnt niet tijdens het boeken. Het wordt gebruikt voor interne beheersdoeleinden.

en: The resource quantity is counted separately for each selected location.
nl_NL: De hoeveelheid van de bron wordt afzonderlijk geteld voor elke geselecteerde locatie.

en: The resource quantity is counted separately for each selected service.
nl_NL: De hoeveelheid van de bron wordt afzonderlijk geteld voor elke geselecteerde dienst.

en: The resource quantity is shared across all selected services, employees, and locations.
nl_NL: De hoeveelheid middelen wordt gedeeld over alle geselecteerde diensten, medewerkers en locaties.

en: The rest of the appointments can be booked later on the Customers panel.
nl_NL: De rest van de afspraken kan later worden geboekt op het Klantenpaneel.

en: The time slot step defined here will apply to all time slots across the plugin.
nl_NL: De hier gedefinieerde tijdslotstap geldt voor alle tijdsloten in de plugin.

en: The time slot you tried to reschedule to is not available. Please select a different time slot for the selected date.
nl_NL: Het tijdslot dat u probeerde te verzetten is niet beschikbaar. Selecteer alstublieft een ander tijdslot voor de geselecteerde datum.

en: The total number of people for the booking.
nl_NL: Het totale aantal personen voor de boeking.

en: The total number of persons ({approvedPersonsCount}) exceeds the maximum capacity of {maxAppointmentCapacity}.
nl_NL: Het totale aantal personen ({approvedPersonsCount}) overschrijdt de maximale capaciteit van {maxAppointmentCapacity}.

en: The total number of persons ({waitingPersonsCount}) exceeds the maximum waiting list capacity of {waitingListMaxCapacity}.
nl_NL: Het totale aantal personen ({waitingPersonsCount}) overschrijdt de maximale wachtlijstcapaciteit van {waitingListMaxCapacity}.

en: There are no attendees yet...
nl_NL: Er zijn nog geen deelnemers…

en: There are no booked appointments for this package.
nl_NL: Er zijn geen geboekte afspraken voor dit pakket.

en: There are no days off yet...
nl_NL: Er zijn nog geen deelnemers…

en: There are no future events scheduled. Please create a new event.
nl_NL: Er zijn geen toekomstige evenementen gepland. Maak alstublieft een nieuw evenement aan.

en: There are no packages. Please create a new package.
nl_NL: Er zijn geen pakketten. Maak alstublieft een nieuw pakket aan.

en: There are no results...
nl_NL: Er zijn geen resultaten...

en: There are no special days yet...
nl_NL: Er zijn nog geen deelnemers…

en: There are no upcoming events for this period
nl_NL: Er zijn geen aankomende evenementen voor deze periode

en: There are upcoming appointments for the {service} service.
nl_NL: Er zijn aankomende afspraken voor de {service} dienst.

en: There is an event in Google/Outlook Calendar that overlaps this one for a specific employee, are you sure you want to create another one?
nl_NL: Er is een gebeurtenis in Google/Outlook Agenda die deze overlapt voor een specifieke werknemer, weet u zeker dat u een andere wilt aanmaken?

en: These employees will receive the package purchased e-mail notification when it is purchased without any appointments booked.
nl_NL: Deze werknemers krijgen een e-mail notificatie wanneer er een pakketdienst is gekocht zonder geboekte afspraken.

en: Third
nl_NL: Derde

en: Third {day}
nl_NL: Derde {day}

en: This & Future
nl_NL: Dit & toekomstige

en: This Only
nl_NL: Alleen dit

en: This appointment is a part of a package.
nl_NL: Deze afspraak maakt deel uit van een pakket.

en: This booking is part of a package deal
nl_NL: Deze boeking maakt deel uit van een pakket

en: This category cannot be deleted because it is included in a package.
nl_NL: Deze categorie kan niet worden verwijderd omdat deze deel uitmaakt van een pakket.

en: This category has services with {count} past appointment. | This category has services with {count} past appointments.
nl_NL: Deze categorie heeft diensten met {count} afgelopen afspraak. | Deze categorie heeft diensten met {count} afgelopen afspraken.

en: This change will lead to a price increase for certain bookings. Do you want payment links to be created?
nl_NL: Deze wijziging zal leiden tot een prijsverhoging voor bepaalde boekingen. Wil je dat er betaallinks worden aangemaakt?

en: This charge type will not be be used when booking multiple appointments (cart feature or recurring feature) OR when booking event with multiple employees.
nl_NL: Dit type kosten wordt niet gebruikt bij het boeken van meerdere afspraken (winkelwagenfunctie of terugkerende functie) of bij het boeken van een evenement met meerdere medewerkers.

en: This coupon has expired
nl_NL: Deze coupon is verlopen

en: This coupon is not valid anymore
nl_NL: Deze kortingsbon is niet meer geldig

en: This email is already in use. Please enter a different email address.
nl_NL: Dit e-mailadres is al in gebruik. Voer een ander e-mailadres in.

en: This employee is the only one assigned to {service}.
nl_NL: Deze medewerker is de enige die is toegewezen aan {service}.

en: This field is required
nl_NL: Dit veld is verplicht

en: This field is required.
nl_NL: Dit veld is verplicht.

en: This file is forbidden for upload
nl_NL: Dit bestandtype is niet toegestaan als upload

en: This is a temporary WhatsApp token and will automatically expire after 24 hours. Make sure to complete the setup before it expires.
nl_NL: Dit is een tijdelijke WhatsApp-token die na 24 uur automatisch verloopt. Zorg ervoor dat u de installatie voltooit voordat deze verloopt.

en: This is a unique security token. Copy it into the 'Verify token' field in WhatsApp when creating a webhook. Since this token is used for logging, we recommend registering your webhook.
nl_NL: Dit is een uniek beveiligingstoken. Kopieer het naar het invoerveld 'Verify token' in WhatsApp wanneer je een webhook aanmaakt. Omdat dit token wordt gebruikt voor technische logging, raden we aan je webhook te registreren.

en: This is recurring event
nl_NL: Dit is een terugkerend event

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Apple. Add this URI to your Apple project credentials under 'Redirect URIs'.
nl_NL: Dit is het pad in uw applicatie waar gebruikers naartoe worden omgeleid na authenticatie met Apple. Voeg deze URI toe aan uw Apple-projectreferenties onder 'Redirect-URI's'.

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Google. Add this URI to your Google project credentials under 'Authorized redirect URIs'.
nl_NL: Dit is het pad in uw applicatie waar gebruikers naartoe worden omgeleid na authenticatie met Google. Voeg deze URI toe aan uw Google-projectreferenties onder 'Geautoriseerde redirect-URI's'.

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Outlook. Add this URI to the 'Redirect URIs' section in your Outlook application settings.
nl_NL: Dit is het pad in uw applicatie waar gebruikers naartoe worden omgeleid na authenticatie met Outlook. Voeg deze URI toe aan de sectie 'Redirect-URI's' in uw Outlook-applicatie-instellingen.

en: This limit is based on the customer's email address.
nl_NL: Deze limiet is gebaseerd op het e-mailadres van de klant.

en: This location has {count} service connected to it. | This location has {count} services connected to it.
nl_NL: Deze locatie heeft {count} dienst eraan gekoppeld. | Deze locatie heeft {count} diensten eraan gekoppeld.

en: This message is sent when a customer replies via WhatsApp, informing them that responses via WhatsApp are not supported.
nl_NL: Dit bericht wordt verzonden wanneer een klant via WhatsApp reageert, om hen te informeren dat reacties via WhatsApp niet worden ondersteund.

en: This notification requires a cron job. Add the line below to your cron configuration.
nl_NL: Deze melding vereist een cronjob. Voeg de onderstaande regel toe aan uw cronconfiguratie.

en: This option requires adding the payment link placeholder to your message templates.
nl_NL: Deze optie vereist het toevoegen van de betalingslink-placeholder aan uw berichtsjablonen.

en: This package deal will expire in
nl_NL: Deze pakketdeal verloopt over

en: This package has
nl_NL: Dit pakket heeft

en: This package has {count} appointment in the future. | This package has {count} appointments in the future.
nl_NL: Dit pakket heeft {count} afspraak in de toekomst. | Dit pakket heeft {count} afspraken in de toekomst.

en: This package has {count} appointment in the past. | This package has {count} appointments in the past.
nl_NL: Dit pakket heeft {count} afspraak in het verleden. | Dit pakket heeft {count} afspraken in het verleden.

en: This payment link is no longer valid. Please contact admin if you need assistance.
nl_NL: Deze betaallink is verlopen. Neem contact op met de websitebeheerder als je ondersteuning nodig hebt.

en: This placeholder's content will be applied wherever it is used.
nl_NL: De inhoud van deze placeholder wordt overal toegepast waar deze wordt gebruikt.

en: This range
nl_NL: Dit bereik

en: This service cannot be deleted because it is included in a package.
nl_NL: Deze service kan niet worden verwijderd omdat deze deel uitmaakt van een pakket.

en: This service does not have any extras
nl_NL: Deze dienst heeft geen extra's

en: This service has {count} appointment in the past. | This service has {count} appointments in the past.
nl_NL: Deze dienst heeft {count} afspraak in het verleden. | Deze dienst heeft {count} afspraken in het verleden.

en: This service is available for booking in purchased package. Are you sure you want to delete this service?
nl_NL: Deze dienst is beschikbaar voor boeking in het aangeschafte pakket. Weet u zeker dat u deze dienst wilt verwijderen?

en: This service is available in a Package
nl_NL: Beschikbaar in pakket

en: This service is available in a package
nl_NL: Deze service is beschikbaar in een pakket

en: This time slot is no longer available. Please select a different time.
nl_NL: Dit tijdslot is niet langer beschikbaar. Kies alstublieft een andere tijd.

en: This user has bookings in purchased package.. Are you sure you want to delete this user?
nl_NL: Deze gebruiker heeft boekingen in een aangekocht pakket. Weet u zeker dat u deze gebruiker wilt verwijderen?

en: This user has {count} appointment in the past. | This user has {count} appointments in the past.
nl_NL: Deze gebruiker heeft {count} afspraak in het verleden. | Deze gebruiker heeft {count} afspraken in het verleden.

en: This user is an attendee in future event. Are you sure you want to delete this user? | This user is an attendee in future events. Are you sure you want to delete this user?
nl_NL: Deze gebruiker is een deelnemer aan een toekomstig evenement. Weet u zeker dat u deze gebruiker wilt verwijderen? | Deze gebruiker is een deelnemer aan toekomstige evenementen. Weet u zeker dat u deze gebruiker wilt verwijderen?

en: This widget shows monthly data instead of using the global date range.
nl_NL: Deze widget toont maandelijkse gegevens in plaats van het globale datumbereik te gebruiken.

en: Thu
nl_NL: Do

en: Thursday
nl_NL: Donderdag

en: Ticket
nl_NL: Tickets

en: Ticket ID
nl_NL: Tickets

en: Ticket Name
nl_NL: Naam ticket

en: Ticket Type
nl_NL: Tickettype

en: Ticket Types
nl_NL: Soorten tickets

en: Ticket cannot be scanned for this date
nl_NL: Ticket kan voor deze datum niet worden gescand

en: Ticket code
nl_NL: Ticketcode

en: Ticket has already been scanned
nl_NL: Pakket is opgeslagen

en: Ticket is valid
nl_NL: Tickets

en: Ticket name
nl_NL: Naam ticket

en: Ticket not found
nl_NL: Ticket niet gevonden

en: Ticket not valid
nl_NL: Ticket niet geldig

en: Ticket types
nl_NL: Soorten tickets

en: Tickets for events with attendees will not be updated
nl_NL: Tickets voor evenementen met deelnemers worden niet bijgewerkt

en: Time
nl_NL: Tijd

en: Time Range:
nl_NL: Tijdbereik:

en: Time Used Asc
nl_NL: Tijd gebruikt oplopend

en: Time Used Desc
nl_NL: Tijd gebruikt aflopend

en: Time frame
nl_NL: Tijdsbestek

en: Time needed after the appointment for rest, cleanup, or transition. During this period, the employee cannot be booked for any service.
nl_NL: Tijd nodig na de afspraak voor rust, opruimen of overgang. Tijdens deze periode kan de medewerker niet voor een dienst worden geboekt.

en: Time needed before the appointment for preparation. During this period, the employee cannot be booked for any service.
nl_NL: Tijd nodig voor de afspraak voor voorbereiding. Tijdens deze periode kan de medewerker niet voor een dienst worden geboekt.

en: Time slot is unavailable
nl_NL: Het tijdsslot is niet beschikbaar

en: Time slot price
nl_NL: Prijs per tijdslot

en: Time slots are unavailable
nl_NL: Tijdsloten zijn niet beschikbaar

en: Time zone
nl_NL: Tijdzone

en: Time zones
nl_NL: Tijdzones

en: Time(s):
nl_NL: Tijdstip(pen):

en: Time:
nl_NL: Tijdstip:

en: Times
nl_NL: Tijden

en: Times bought
nl_NL: Aantal keer gekocht

en: Times used
nl_NL: Aantal keren gebruikt

en: Timetable
nl_NL: Tijdstabel

en: Timezone
nl_NL: Tijdzone

en: Tips & suggestions
nl_NL: Tips & suggesties

en: Title section
nl_NL: Titelgedeelte

en: Title text
nl_NL: Titeltekst

en: To
nl_NL: Tot

en: To customer
nl_NL: Naar klant

en: To employee
nl_NL: Naar medewerker

en: To enable Google Maps, enter your Google Maps API key in the Google General Settings.
nl_NL: Om Google Maps in te schakelen, voer uw Google Maps API-sleutel in bij de algemene Google-instellingen.

en: To receive automatic updates license activation is required. Please visit %s to activate Amelia.
nl_NL: Je hebt een geactiveerde licentie nodig om automatische updates te kunnen ontvangen. Bezoek %s om Amelia te activeren.

en: To reschedule your appointment, select an available date time from the calendar, then click Confirm.
nl_NL: Selecteer een datum en tijd in de kalender om je afspraak te verplaatsen en klik dan op Bevestigen.

en: To send a test SMS, please recharge your balance.
nl_NL: Om een test-SMS te verzenden, vul uw saldo aan.

en: To send a test email, please configure the 'Sender Email' in Notification Settings.
nl_NL: Om een test-e-mail te verzenden, configureer de 'Afzender E-mail' in de notificatie-instellingen.

en: To use WhatsApp notifications, connect your WhatsApp account in Settings.
nl_NL: Om WhatsApp-meldingen te gebruiken, verbind je je WhatsApp-account in de instellingen.

en: Today
nl_NL: Vandaag

en: Toggle Sidebar
nl_NL: Sidebar

en: Tomorrow
nl_NL: Morgen

en: Torch off
nl_NL: Zaklamp uit

en: Torch on
nl_NL: Zaklamp aan

en: Total
nl_NL: Totaal

en: Total Amount
nl_NL: Totaalbedrag

en: Total Amount:
nl_NL: Totaalbedrag:

en: Total Cost:
nl_NL: Totale kostprijs:

en: Total Number of People:
nl_NL: Totaal aantal personen:

en: Total Price
nl_NL: Totale prijs

en: Total Services Booked
nl_NL: Totaal geboekte diensten

en: Total amount
nl_NL: Totaal

en: Total appointments
nl_NL: Totale afspraken

en: Total bookings
nl_NL: Totaal aantal boekingen

en: Total capacity
nl_NL: Totale capaciteit

en: Total custom fields
nl_NL: Totaal aantal aangepaste velden

en: Total events
nl_NL: Totaal aantal evenementen

en: Total extras
nl_NL: Totaal aantal extra's

en: Total number of appointments
nl_NL: Totaal aantal afspraken

en: Total number of people:
nl_NL: Totaal aantal personen:

en: Total payments
nl_NL: Totaal aantal betalingen

en: Total people
nl_NL: Totaal aantal personen

en: Total price
nl_NL: Totale prijs

en: Total services booked
nl_NL: Totaal aantal geboekte diensten

en: Total tickets
nl_NL: Totaal aantal tickets

en: Track customers who miss appointments or events without sending notifications.
nl_NL: Volg klanten die afspraken of evenementen missen zonder meldingen te sturen.

en: Transaction
nl_NL: Transactie

en: Transaction #{count}
nl_NL: Transactie #{count}

en: Transaction details
nl_NL: Transactiegegevens

en: Transactions
nl_NL: Transacties

en: Transfer
nl_NL: Vertalen

en: Transfer amount (%)
nl_NL: Overdrachtsbedrag (%)

en: Translate
nl_NL: Vertalen

en: Trigger by attribute
nl_NL: Trigger op kenmerk

en: Trigger type
nl_NL: Type trigger

en: Try adjusting your filters or search criteria to find the services you're looking for.
nl_NL: Probeer uw filters of zoekcriteria aan te passen om de diensten te vinden die u zoekt.

en: Try adjusting your search or filters.
nl_NL: Probeer uw zoekopdracht of filters aan te passen.

en: Try adjusting your search to find what you are looking for.
nl_NL: Probeer je zoekopdracht aan te passen om te vinden wat je zoekt.

en: Tue
nl_NL: Di

en: Tuesday
nl_NL: Dinsdag

en: Turn your services into high-value packages that customers love. Combine multiple appointments into a single, discounted offer that drives bigger, more confident purchases.
nl_NL: Maak van uw diensten hoogwaardige pakketten waar klanten dol op zijn. Combineer meerdere afspraken tot één aanbieding met korting die leidt tot grotere, meer zelfverzekerde aankopen.

en: Type Asc
nl_NL: Type oplopend

en: Type Desc
nl_NL: Type aflopend

en: URL on which will user be redirected if appointment can't be canceled because of 'Minimum time required before canceling' value
nl_NL: URL waarnaar de gebruiker wordt doorgestuurd als de afspraak niet kan worden geannuleerd vanwege de waarde 'Minimale tijd vereist voor annulering'

en: Unable to complete plugin activation. Please try again.
nl_NL: Kan het activeren van de plugin niet voltooien. Probeer het opnieuw.

en: Unable to deactivate plugin. Please try again later.
nl_NL: Het is helaas niet mogelijk om de plugin te deactiveren. Probeer het later opnieuw.

en: Unable to retrieve payments results
nl_NL: Kan geen betalingsresultaten ophalen

en: Unable to save custom fields positions
nl_NL: Kan aangepaste veldposities niet opslaan

en: Unavailable Time Slots
nl_NL: Niet beschikbare tijdslots

en: Unavailable date background
nl_NL: Achtergrond van niet-beschikbare datum

en: Unavailable date text
nl_NL: Tekst voor niet-beschikbare datum

en: Unavailable time slots
nl_NL: Niet-beschikbare tijdvakken

en: Unblock
nl_NL: Deblokkeren

en: Unblock customer
nl_NL: Klant deblokkeren

en: Undelivered
nl_NL: Niet afgelverd

en: Unfortunately a server error occurred and your email was not sent.
nl_NL: Helaas is er een serverfout opgetreden: jouw e-mail is niet verzonden.

en: Unique (Location)
nl_NL: Uniek (Locatie)

en: Unique (Service)
nl_NL: Uniek (Dienst)

en: Unit price
nl_NL: Eenheidsprijs

en: Unlimited
nl_NL: Onbeperkt

en: Unsuccessful cancellation redirect URL
nl_NL: URL voor omleiding bij mislukte annulering

en: Until
nl_NL: Tot

en: Until when?
nl_NL: Tot wanneer?

en: Until:
nl_NL: Tot:

en: Upcoming
nl_NL: Komende

en: Upcoming appointments
nl_NL: Aankomende afspraken

en: Upcoming events
nl_NL: Komende evenementen

en: Upcoming events section
nl_NL: Aankomende evenementen sectie

en: Update
nl_NL: Bijwerken

en: Update Service Settings
nl_NL: Service-instellingen bijwerken

en: Update booking status automatically
nl_NL: Boekingsstatus automatisch bijwerken

en: Update booking status to approved after succesfull payment from link
nl_NL: Boekingsstatus bijwerken naar goedgekeurd na succesvolle betaling via link

en: Update following
nl_NL: Pas volgende aan

en: Update for All
nl_NL: Alles bijwerken

en: Update for all
nl_NL: Update voor alle

en: Upgrade
nl_NL: Upgraden

en: Upload
nl_NL: Uploaden

en: Upload file here
nl_NL: Upload bestand hier

en: Upload image
nl_NL: Afbeelding uploaden

en: Usage
nl_NL: Gebruik

en: Usage limit
nl_NL: Gebruiksbeperking

en: Use Global Colors
nl_NL: Globale kleuren gebruiken

en: Use custom fields as intake forms to collect customer information during booking.
nl_NL: Gebruik aangepaste velden als intakeformulieren om klantinformatie te verzamelen tijdens het boeken.

en: Use service duration for booking a time slot
nl_NL: Gebruik dienstduur voor het boeken van een tijdslot

en: Use this placeholder:
nl_NL: Gebruik deze placeholder:

en: Used
nl_NL: Gebruikt

en: Used coupon
nl_NL: Gebruikte kortingsbon

en: User
nl_NL: Gebruiker

en: User Profile
nl_NL: Gebruikersprofiel

en: User profile
nl_NL: Gebruikersprofiel

en: VAT
nl_NL: BTW

en: VAT info
nl_NL: BTW-informatie

en: VAT number
nl_NL: BTW-nummer

en: Valid Until:
nl_NL: Geldig tot:

en: Valid first and last names are required fields.
nl_NL: Geldige voor- en achternamen zijn verplichte velden.

en: Valid until
nl_NL: Geldig tot

en: Validate required custom fields in the backend
nl_NL: Vereiste aangepaste velden in de backend valideren

en: Validate ticket
nl_NL: Datumkiezer

en: Value
nl_NL: Waarde

en: Verification expired. Please try again.
nl_NL: Verificatie verlopen. Gelieve opnieuw te proberen.

en: Version
nl_NL: Versie

en: Video tutorials
nl_NL: Video-instructies

en: Videos
nl_NL: Video's

en: View
nl_NL: Bekijk

en: View All
nl_NL: Bekijk

en: View Cart
nl_NL: Winkelwagen bekijken

en: View Employees
nl_NL: Medewerkers

en: View Less Packages
nl_NL: Bericht Bekijken

en: View More
nl_NL: Lees meer

en: View More Packages
nl_NL: Nieuw Pakket

en: View all
nl_NL: Alles bekijken

en: View all photos
nl_NL: Bekijk alle foto's

en: View appointments
nl_NL: Bekijk afspraken

en: View booking
nl_NL: Bekijk boeking

en: View employees
nl_NL: Bekijk werknemers

en: View events
nl_NL: Bekijk evenementen

en: View in Calendar
nl_NL: Bekijk in kalender

en: View in Package
nl_NL: Nieuw Pakket

en: View invoice
nl_NL: Bekijk factuur

en: View less packages
nl_NL: Minder pakketten weergeven

en: View message
nl_NL: Bericht bekijken

en: View more
nl_NL: Lees meer

en: View more packages
nl_NL: Bekijk meer pakketten

en: View packages
nl_NL: Bekijk pakketten

en: View pricing for
nl_NL: Bekijk prijzen voor

en: Visibility
nl_NL: Zichtbaarheid

en: Visible
nl_NL: Zichtbaar

en: Visible at
nl_NL: Zichtbaar

en: WP Mail
nl_NL: WP mail

en: Waiting
nl_NL: Wachten

en: Waiting button background color
nl_NL: Achtergrondkleur van de wachtknop

en: Waiting button text color
nl_NL: Tekstkleur van de wachtknop

en: Waiting for payment
nl_NL: Wachten op betaling

en: Waiting list
nl_NL: Wachtlijst

en: Waiting list availability
nl_NL: Beschikbaarheid wachtlijst

en: Waiting list background
nl_NL: Achtergrond van de wachtlijst

en: Waiting list capacity
nl_NL: Capaciteit wachtlijst

en: Waiting list capacity must be at least 1
nl_NL: Capaciteit van de wachtlijst moet minimaal 1 zijn

en: Waiting list confirmation
nl_NL: Bevestiging wachtlijst

en: Waiting list is empty
nl_NL: Wachtlijst is leeg

en: Waiting list text
nl_NL: Tekst wachtlijst

en: Warning
nl_NL: Waarschuwing

en: Watch on YouTube
nl_NL: Bekijk op YouTube

en: We were unable to cancel your booking. Please contact admin for assistance with canceling this booking.
nl_NL: We konden uw reservering niet annuleren. Neem contact op met de beheerder voor hulp bij het annuleren van deze reservering.

en: We were unable to process your booking, and it was rejected. Please contact admin if you need help or want to try booking again.
nl_NL: We konden uw boeking niet verwerken en deze is afgewezen. Neem contact op met de beheerder als u hulp nodig hebt of opnieuw wilt proberen te boeken.

en: We'll notify you if a spot opens up and your booking is approved.
nl_NL: We laten het je weten als er een plek vrijkomt en je boeking is goedgekeurd.

en: We'll notify you if a spot opens up.
nl_NL: We laten het je weten als er een plek vrijkomt.

en: We've prepared a .csv file with the customers that were not imported. After fixing the issues, you can try again.
nl_NL: We hebben een .csv-bestand voorbereid met de klanten die niet zijn geïmporteerd. Na het oplossen van de problemen kun je het opnieuw proberen.

en: Webhooks setup
nl_NL: Webhooks instellen

en: Wed
nl_NL: Wo

en: Wednesday
nl_NL: Woensdag

en: Weekly
nl_NL: Wekelijks

en: Weeks
nl_NL: Weken

en: Welcome Back
nl_NL: Ga terug

en: Welcome back
nl_NL: Welkom terug

en: Welcome to Amelia!
nl_NL: Welkom bij Amelia!

en: Wellness
nl_NL: Welzijn

en: What's New
nl_NL: Wat is er nieuw?

en: WhatsApp Not Connected
nl_NL: WhatsApp niet verbonden

en: WhatsApp auto-reply message
nl_NL: WhatsApp automatisch antwoordbericht

en: WhatsApp business account ID
nl_NL: WhatsApp zakelijke account-ID

en: WhatsApp history
nl_NL: WhatsApp-geschiedenis

en: WhatsApp settings
nl_NL: WhatsApp-instellingen

en: WhatsApp setup
nl_NL: WhatsApp instellen

en: WhatsApp webhook callback URL
nl_NL: WhatsApp webhook callback-URL

en: WhatsApp webhook verify token
nl_NL: WhatsApp webhook verificatietoken

en: When disabled, the employee chosen during the first booking will be used for this service throughout the entire package.
nl_NL: Wanneer uitgeschakeld, wordt de medewerker die tijdens de eerste boeking is gekozen, voor deze dienst gedurende het hele pakket gebruikt.

en: When enabled, all entities (services, employees, locations, packages, and tags) load as soon as the page opens, instead of being loaded dynamically via AJAX.
nl_NL: Wanneer deze optie is ingeschakeld, worden alle entiteiten (diensten, medewerkers, locaties, pakketten en tags) geladen zodra de pagina wordt geopend, in plaats van dynamisch te worden geladen via AJAX.

en: When enabled, customers will receive a Google Calendar invitation for the event.
nl_NL: Wanneer ingeschakeld, ontvangen klanten een Google Agenda-uitnodiging voor het evenement.

en: When enabled, customers will see all attendees listed in their Google Calendar event.
nl_NL: Wanneer ingeschakeld, zien klanten alle deelnemers vermeld in hun Google Agenda-evenement.

en: When enabled, reminders will not be sent if a booking is made within the selected time before the appointment or event.
nl_NL: Wanneer ingeschakeld, worden er geen herinneringen verzonden als een boeking wordt gemaakt binnen de geselecteerde tijd voor de afspraak of het evenement.

en: When enabled, the total number of appointments is shared across the entire package instead of being set per service.
nl_NL: Wanneer ingeschakeld, wordt het totale aantal afspraken gedeeld over het hele pakket in plaats van per dienst ingesteld.

en: When enabled, the “Subscribe” checkbox will be selected by default. Customers can manually uncheck it if they do not wish to join your Mailchimp list.
nl_NL: Wanneer ingeschakeld, wordt het selectievakje "Abonneren" standaard geselecteerd. Klanten kunnen het handmatig deselecteren als ze zich niet willen aanmelden voor uw Mailchimp-lijst.

en: When recurring dates are unavailable
nl_NL: Wanneer terugkerende datums niet beschikbaar zijn

en: When this option is deactivated, the booking will be<br/>determined based on the Default Time Slot Step
nl_NL: Als deze optie is uitgeschakeld, wordt de boeking<br/>bepaald op basis van de Standaard Tijdslot Stap

en: Whole amount
nl_NL: Volledige bedrag

en: Without expiration
nl_NL: Zonder vervaldatum

en: Woo Order Id
nl_NL: Woo Order-ID

en: WooCommerce Order Id
nl_NL: WooCommerce-bestel-ID

en: WooCommerce Product
nl_NL: WooCommerce-product

en: WooCommerce Service
nl_NL: WooCommerce-dienst

en: WooCommerce Thank you page
nl_NL: WooCommerce Bedanktpagina

en: WooCommerce payment link
nl_NL: WooCommerce-betalingslink

en: WordPress User
nl_NL: WordPress Gebruiker

en: WordPress user
nl_NL: WordPress-gebruiker

en: Work Hours
nl_NL: Openingsuren

en: Work hours
nl_NL: Werkuren

en: Work hours setup
nl_NL: Werkuren instellen

en: Working Hours
nl_NL: Werktijden

en: Working hours
nl_NL: Werkuren

en: Wrong address?
nl_NL: Verkeerd adres?

en: Year
nl_NL: Jaar

en: Yearly
nl_NL: Jaarlijks

en: Years
nl_NL: Jaren

en: Yes
nl_NL: Ja

en: You are currently connected to Google Calendar by Admin. Overriding Google Calendar connection is not available.
nl_NL: U bent momenteel verbonden met Google Agenda door Admin. Het overschrijven van de Google Agenda-verbinding is niet beschikbaar.

en: You are currently connected to Outlook Calendar by Admin. Overriding Outlook Calendar connection is not available.
nl_NL: U bent momenteel verbonden met Outlook Agenda door Admin. Het overschrijven van de Outlook Agenda-verbinding is niet beschikbaar.

en: You are on the waiting list with position
nl_NL: U staat op de wachtlijst op positie

en: You are the only provider for this service
nl_NL: U bent de enige aanbieder voor deze dienst

en: You are the only provider on
nl_NL: U bent de enige aanbieder op

en: You are using a form that will be outdated soon!
nl_NL: Je gebruikt een formulier dat binnenkort verouderd zal zijn!

en: You can also cancel and delete its future events.
nl_NL: U kunt ook annuleren en de toekomstige evenementen verwijderen.

en: You can also cancel its future events.
nl_NL: U kunt ook de toekomstige evenementen annuleren.

en: You can also clear all filters to view all services.
nl_NL: U kunt ook alle filters wissen om alle diensten te bekijken.

en: You can also delete its future events.
nl_NL: U kunt ook de toekomstige evenementen verwijderen.

en: You can also open its future events.
nl_NL: U kunt ook de toekomstige evenementen openen.

en: You can edit or delete each appointment
nl_NL: Je kunt deze afspraak wijzigen of verwijderen

en: You can find below the appointments you selected for booking. If you want to book more, click on the button below.
nl_NL: Hieronder vind je de afspraken die je hebt geselecteerd om te boeken. Als je er meer wilt boeken, klik dan op de knop hieronder.

en: You can import the following columns: First name, Last name, Email, Phone, Gender, Birthday, Note.
nl_NL: U kunt de volgende kolommen importeren: Voornaam, Achternaam, E-mail, Telefoon, Geslacht, Verjaardag, Notitie.

en: You can use this coupon for next booking:
nl_NL: Je kunt deze kortingsbon gebruiken voor de volgende boeking:

en: You can use this option to export attendees in CSV file<br/>for the selected event.
nl_NL: Je kunt deze optie gebruiken om deelnemers te exporteren naar een CSV-bestand<br/>voor het geselecteerde event.

en: You don't have any appointments
nl_NL: U heeft geen afspraken

en: You don't have any custom fields here yet...
nl_NL: Je hebt hier nog geen aangepaste velden...

en: You don't have any events
nl_NL: Je hebt geen evenementen

en: You don't have any packages
nl_NL: U heeft geen pakketten

en: You have already booked this appointment
nl_NL: Je hebt deze afspraak al geboekt

en: You have already booked this event
nl_NL: U heeft dit evenement al geboekt

en: You have appointments for
nl_NL: Je hebt afspraken voor

en: You have appointments for this service
nl_NL: U heeft afspraken voor deze dienst

en: You have disabled all available payment methods. The default payment method from the general settings will be used instead.
nl_NL: U heeft alle beschikbare betaalmethoden uitgeschakeld. De standaard betaalmethode uit de algemene instellingen zal in plaats daarvan worden gebruikt.

en: You have entered an incorrect email.
nl_NL: U heeft een onjuist e-mailadres ingevoerd.

en: You have entered an incorrect password.
nl_NL: U heeft een onjuist wachtwoord ingevoerd.

en: You have reached maximum number of registered domains
nl_NL: Je hebt het maximaal aantal geregistreerde domeinen bereikt

en: You have successfully declined this booking request. The status has been updated in the system.
nl_NL: Je hebt deze boekingsaanvraag met succes afgewezen. De status is bijgewerkt in het systeem.

en: You will be redirected to the payment checkout.
nl_NL: U wordt doorgestuurd naar de betalingspagina.

en: You're changing settings that have been individually configured for employees. Do you want to apply these changes to all employees?
nl_NL: Je bent instellingen aan het wijzigen die individueel voor medewerkers zijn geconfigureerd. Wil je deze wijzigingen toepassen op alle medewerkers?

en: You're editing a recurring event. Apply changes only to this one, or to this and all future events? Note: Tickets for events with attendees will not be updated.
nl_NL: Je bent een terugkerend evenement aan het bewerken. Wil je de wijzigingen alleen op dit evenement toepassen, of op dit en alle toekomstige evenementen? Let op: Tickets voor evenementen met deelnemers worden niet bijgewerkt.

en: Your API key
nl_NL: Uw API-sleutel

en: Your ID must include at least one letter
nl_NL: Uw ID moet ten minste één letter bevatten

en: Your Information
nl_NL: Jouw informatie

en: Your Name
nl_NL: Jouw naam

en: Your balance has been recharged.
nl_NL: Uw saldo is opgewaardeerd.

en: Your booking has been canceled.
nl_NL: Uw boeking is geannuleerd.

en: Your booking has been successfully canceled. If you have any questions or wish to reschedule, please contact admin.
nl_NL: Uw reservering is succesvol geannuleerd. Als u vragen heeft of een nieuwe afspraak wilt maken, neem dan contact op met de administratie.

en: Your booking has been successfully completed and approved. You're all set and can expect everything to proceed smoothly.
nl_NL: Uw boeking is succesvol voltooid en goedgekeurd. U bent helemaal klaar en kunt ervan uitgaan dat alles vlekkeloos zal verlopen.

en: Your booking was approved, but there was an issue completing the process. Please reach out to admin to ensure everything is properly recorded.
nl_NL: Je boeking is goedgekeurd, maar er is een probleem opgetreden bij het voltooien van het proces. Neem contact op met de beheerder om ervoor te zorgen dat alles correct is geregistreerd.

en: Your booking was successfully processed, but it could not be approved. Please contact admin if you need assistance.
nl_NL: Uw boeking is succesvol verwerkt, maar kon niet worden goedgekeurd. Neem contact op met de beheerder als u hulp nodig heeft.

en: Your card number is incomplete
nl_NL: Uw creditcardnummer is onvolledig

en: Your card number is invalid
nl_NL: Uw creditcardnummer is ongeldig

en: Your card's expiration date is incomplete
nl_NL: De vervaldatum van jouw creditcard is onvolledig

en: Your card's expiration year is in the past
nl_NL: Het vervaljaar van jouw creditcard ligt in het verleden

en: Your card's security code is incomplete
nl_NL: De beveiligingscode van jouw creditcard is onvolledig

en: Your current changes will be lost.
nl_NL: Uw huidige wijzigingen zullen verloren gaan.

en: Your data will be saved before redirecting to another form.
nl_NL: Uw gegevens worden opgeslagen voordat u wordt doorgestuurd naar een ander formulier.

en: Your information
nl_NL: Uw gegevens

en: Your name
nl_NL: Uw naam

en: Your password has been changed successfully. Use your new password to log in.
nl_NL: Uw wachtwoord is met succes hersteld

en: Your password has been reset successfully.
nl_NL: Uw wachtwoord is succesvol opnieuw ingesteld.

en: Your postal code is incomplete
nl_NL: Uw postcode is onvolledig

en: Zoom Join Link (Participants)
nl_NL: Zoom Deelnamelink (Deelnemers)

en: Zoom Link
nl_NL: Zoom-link

en: Zoom Links
nl_NL: Zoom-links

en: Zoom Start Link (Host)
nl_NL: Zoom Start Link (Organisator)

en: Zoom User
nl_NL: Zoom Gebruiker

en: Zoom WP hooks
nl_NL: Zoom WP-hooks

en: Zoom join meeting (participants) link
nl_NL: Zoom-link om deel te nemen aan de vergadering (deelnemers)

en: Zoom link
nl_NL: Zoom-link

en: Zoom setup
nl_NL: Zoom-instellingen

en: Zoom start meeting (hosts) link
nl_NL: Zoom start vergadering (hosts) link

en: Zoom user
nl_NL: Zoom-gebruiker

en: and
nl_NL: en

en: application (client) ID and secret
nl_NL: applicatie-ID (client) en geheim

en: application ID, client ID and client secret
nl_NL: applicatie-ID, client-ID en clientgeheim

en: appointment is required to be booked now.
nl_NL: afspraak moet nu geboekt worden.

en: appointment slots left to be booked
nl_NL: nog te boeken plaatsen

en: appointments are required to be booked now.
nl_NL: afspraken moeten nu geboekt worden.

en: at
nl_NL: op

en: at {time}
nl_NL: om {time}

en: book appointments before the deal expires!
nl_NL: U heeft afspraken voor deze dienst

en: day
nl_NL: dag

en: days
nl_NL: dagen

en: employee
nl_NL: medewerker

en: employees
nl_NL: medewerkers

en: employees.
nl_NL: werknemers.

en: example@mail.com
nl_NL: voorbeeld@mail.com

en: filled
nl_NL: gevuld

en: from
nl_NL: van

en: h
nl_NL: u

en: iCloud App-specific Password
nl_NL: iCloud app-specifiek wachtwoord

en: iCloud Email Address
nl_NL: Email adres

en: iCloud app-specific password
nl_NL: iCloud app-specifiek wachtwoord

en: iCloud email address
nl_NL: iCloud e-mailadres

en: iCloud email address and iCloud app-specific password
nl_NL: iCloud e-mailadres en iCloud app-specifiek wachtwoord

en: includes
nl_NL: inclusief

en: includes:
nl_NL: bevat:

en: locations
nl_NL: locaties

en: mandatory notice
nl_NL: Verplicht veld:

en: month
nl_NL: maand

en: months
nl_NL: maanden

en: of
nl_NL: van

en: on
nl_NL: aan

en: out of
nl_NL: van

en: people
nl_NL: personen

en: people waiting
nl_NL: mensen wachten

en: person
nl_NL: persoon

en: person waiting
nl_NL: persoon wacht

en: placeholder
nl_NL: Placeholder

en: plain
nl_NL: gewoon

en: reCAPTCHA Type
nl_NL: reCAPTCHA-type

en: reCAPTCHA challenge expired. Please try again.
nl_NL: reCAPTCHA-uitdaging is verlopen. Probeer het opnieuw.

en: reCAPTCHA configuration is invalid.
nl_NL: De reCAPTCHA-configuratie is ongeldig.

en: reCAPTCHA could not be loaded.
nl_NL: reCAPTCHA kon niet worden geladen.

en: reCAPTCHA on Customer Panel
nl_NL: reCAPTCHA op het klantenpaneel

en: reCAPTCHA on Employee Panel
nl_NL: reCAPTCHA op het medewerkerspaneel

en: reCAPTCHA setup
nl_NL: reCAPTCHA-instellingen

en: reCAPTCHA validation failed.
nl_NL: reCAPTCHA-validatie mislukt.

en: results
nl_NL: resultaten

en: service
nl_NL: dienst

en: services
nl_NL: diensten

en: settings
nl_NL: instellingen

en: slot left
nl_NL: plaats beschikbaar

en: slots left
nl_NL: plaatsen beschikbaar

en: slots you selected are busy. We offered you the nearest time slots instead.
nl_NL: de door u geselecteerde tijdstippen zijn bezet. We hebben u in plaats daarvan de dichtstbijzijnde tijdslots aangeboden.

en: spot left
nl_NL: plek beschikbaar

en: spots left
nl_NL: plekken beschikbaar

en: text
nl_NL: tekst

en: ticket left
nl_NL: ticket over

en: tickets left
nl_NL: tickets over

en: to
nl_NL: naar

en: try different email
nl_NL: Voer email in

en: until
nl_NL: tot

en: weeks
nl_NL: weken

en: {booked}/{total} Booked
nl_NL: {booked}/{total} Geboekt

en: {count} Appointment | {count} Appointments
nl_NL: {count} Afspraak | {count} Afspraken

en: {count} Assigned
nl_NL: {count} Toegewezen

en: {count} Attendee | {count} Attendees
nl_NL: {count} Deelnemer | {count} Deelnemers

en: {count} Day | {count} Days
nl_NL: {count} Dag | {count} Dagen

en: {count} Employees
nl_NL: {count} Werknemers

en: {count} Extras
nl_NL: {count} Extra's

en: {count} Month | {count} Months
nl_NL: {count} Maand | {count} Maanden

en: {count} Selected
nl_NL: {count} Geselecteerd

en: {count} Service | {count} Services
nl_NL: {count} Dienst | {count} Diensten

en: {count} Spots
nl_NL: {count} Plaatsen

en: {count} Total
nl_NL: {count} Totaal

en: {count} Week | {count} Weeks
nl_NL: {count} week | {count} weken

en: {count} appointment has been deleted. | {count} appointments have been deleted.
nl_NL: {count} afspraak is verwijderd. | {count} afspraken zijn verwijderd.

en: {count} appointment has not been deleted. | {count} appointments have not been deleted.
nl_NL: {count} afspraak is niet verwijderd. | {count} afspraken zijn niet verwijderd.

en: {count} coupon has been deleted. | {count} coupons have been deleted.
nl_NL: {count} coupon is verwijderd. | {count} coupons zijn verwijderd.

en: {count} coupon has not been deleted. | {count} coupons have not been deleted.
nl_NL: {count} coupon is niet verwijderd. | {count} coupons zijn niet verwijderd.

en: {count} customer could not be deleted due to future bookings. | {count} customers could not be deleted due to future bookings.
nl_NL: {count} klant kon niet worden verwijderd vanwege toekomstige boekingen. | {count} klanten konden niet worden verwijderd vanwege toekomstige boekingen.

en: {count} customer deleted. | {count} customers deleted.
nl_NL: {count} klant verwijderd. | {count} klanten verwijderd.

en: {count} customers were not imported due to missing First Name, Last Name, invalid Email, Phone number, or a combination of these reasons.
nl_NL: {count} klanten zijn niet geïmporteerd vanwege ontbrekende voornaam, achternaam, ongeldig e-mailadres, telefoonnummer, of een combinatie van deze redenen.

en: {count} customers with the same email address already exist in your customer list. If you choose to overwrite these records, some of their current data will be replaced with new information.
nl_NL: {count} klanten met hetzelfde e-mailadres bestaan al in uw klantenlijst. Als u ervoor kiest om deze records te overschrijven, worden sommige van hun huidige gegevens vervangen door nieuwe informatie.

en: {count} day | {count} days
nl_NL: {count} dag | {count} dagen

en: {count} employee has been deleted. | {count} employees have been deleted.
nl_NL: {count} medewerker is verwijderd. | {count} medewerkers zijn verwijderd.

en: {count} employee has not been deleted due to future bookings. | {count} employees have not been deleted due to future bookings.
nl_NL: {count} werknemer is niet verwijderd vanwege toekomstige boekingen. | {count} werknemers zijn niet verwijderd vanwege toekomstige boekingen.

en: {count} event booking has been deleted. | {count} event bookings have been deleted.
nl_NL: {count} evenementboeking is verwijderd. | {count} evenementboekingen zijn verwijderd.

en: {count} event booking has not been deleted. | {count} event bookings have not been deleted.
nl_NL: {count} evenementboeking is niet verwijderd. | {count} evenementboekingen zijn niet verwijderd.

en: {count} event has been deleted. | {count} events have been deleted.
nl_NL: {count} evenement is verwijderd. | {count} evenementen zijn verwijderd.

en: {count} event | {count} events
nl_NL: {count} evenement | {count} evenementen

en: {count} hour | {count} hours
nl_NL: {count} uur | {count} uren

en: {count} item selected | {count} items selected
nl_NL: {count} item geselecteerd | {count} items geselecteerd

en: {count} location has been deleted. | {count} locations have been deleted.
nl_NL: {count} locatie is verwijderd. | {count} locaties zijn verwijderd.

en: {count} location has not been deleted due to future bookings. | {count} locations have not been deleted due to future bookings.
nl_NL: {count} locatie is niet verwijderd vanwege toekomstige boekingen. | {count} locaties zijn niet verwijderd vanwege toekomstige boekingen.

en: {count} minute | {count} minutes
nl_NL: {count} minuut | {count} minuten

en: {count} month | {count} months
nl_NL: {count} maand | {count} maanden

en: {count} package booking has been deleted. | {count} package bookings have been deleted.
nl_NL: {count} pakketboeking is verwijderd. | {count} pakketboekingen zijn verwijderd.

en: {count} package booking has not been deleted. | {count} package bookings have not been deleted.
nl_NL: {count} pakketboeking is niet verwijderd. | {count} pakketboekingen zijn niet verwijderd.

en: {count} package has been deleted. | {count} packages have been deleted.
nl_NL: {count} pakket is verwijderd. | {count} pakketten zijn verwijderd.

en: {count} package has not been deleted due to future bookings. | {count} packages have not been deleted due to future bookings.
nl_NL: {count} Het pakket is niet verwijderd vanwege toekomstige boekingen. | {count} De pakketten zijn niet verwijderd vanwege toekomstige boekingen.

en: {count} resource has been deleted. | {count} resources have been deleted.
nl_NL: {count} bron is verwijderd. | {count} bronnen zijn verwijderd.

en: {count} resource has not been deleted. | {count} resources have not been deleted.
nl_NL: {count} bron is niet verwijderd. | {count} bronnen zijn niet verwijderd.

en: {count} service has been deleted. | {count} services have been deleted.
nl_NL: {count} dienst is verwijderd. | {count} diensten zijn verwijderd.

en: {count} service has not been deleted. | {count} services have not been deleted.
nl_NL: {count} dienst is niet verwijderd. | {count} diensten zijn niet verwijderd.

en: {count} tax has been deleted. | {count} taxes have been deleted.
nl_NL: {count} belasting is verwijderd. | {count} belastingen zijn verwijderd.

en: {count} tax has not been deleted. | {count} taxes have not been deleted.
nl_NL: {count} belasting is niet verwijderd. | {count} belastingen zijn niet verwijderd.

en: {count} week | {count} weeks
nl_NL: {count} week | {count} weken

en: {count}x Appointment | {count}x Appointments
nl_NL: {count}x Afspraak | {count}x Afspraken

en: {successfulImports} out of {totalRows} customers have been imported to your customer list.
nl_NL: {successfulImports} van de {totalRows} klanten zijn geïmporteerd in uw klantenlijst.

en: ‘Booking date and time’ will set the limit based on the date when the booking is created, regardless of the event’s date and time.<br>The ‘Event start date and time’ will set it based on the event’s start date and time.
nl_NL: De ‘Boekingsdatum en -tijd’ stelt de limiet in op basis van de datum waarop de boeking is aangemaakt, ongeacht de datum en tijd van het evenement.<br>De ‘Begindatum en -tijd evenement’ stelt de limiet in op basis van de begindatum en -tijd van het evenement.
